XI Puchar Puszczy Piskiej 2020sob. 26.09.2020 21:09
Wyniki - Etap 1stworzony przez OE12 © Stephan Krämer SportSoftware 2019

 
 
M10 (2)2,7 km7 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrataKara +
1Jedrzej B1czekUKS Technik Ruciane-Nida38:380:00
2Maciej Krasulaindywidualnie67:17+28:39+30:00
 
 
 
M12 (1)2,7 km7 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrataKara +
1Lukasz BanaszekLawki61:400:00
 
 
 
M14 (1)2,7 km10 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrataKara +
Tomasz KubisiakSkierniewickie Stowarzyszenienkl
 
 
 
M16 (2)4,0 km14 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrataKara +
1Karol Skisia3yUKS Technik Ruciane-Nida87:130:00
 
Patryk MajewskiUKS Technik Ruciane-Nidankl
 
 
 
M18 (2)4,4 km16 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrataKara +
1Witold KubisiakSkierniewickie Stowarzyszenie51:500:00
2Adam GralaLicem Ogólnokszta3c1ce im.Obro54:57+3:07
 
 
 
M20 (1)4,4 km16 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrataKara +
1Micha3 GarlinskiUKS Technik Ruciane-Nida92:170:00
 
 
 
M21 (7)5,1 km19 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrataKara +
1Daniel MikielskiUMKS ORKAN Ostróda43:500:00
2Wiktor Magdalenskiindywidualnie51:13+7:23
3Dariusz SzramaPUKS M3ode Or3y53:19+9:29
4Arkadiusz JakubczykUKS Technik Ruciane-Nida58:53+15:03
5Mateusz Jasinski11 Mazurski Pu3k Artylerii114:17+70:27
 
Mateusz FabisiakOSP Krutynnkl
Patryk Karpowicz15 Gi?ycka Brygada Zmech.nkl
 
 
 
M35 (4)4,8 km17 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrataKara +
1Jakub BanaszekLawki54:190:00
2Pawe3 Giczewski14 pppanc Suwa3ki64:15+9:56
3Maciej Lechindywidualnie68:24+14:05
4Mateusz PankowskiUKS Technik Ruciane-Nida94:09+39:50
 
 
 
M40 (10)4,8 km17 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrataKara +
1Mariusz Krysztopik11 Mazurski Pu3k Artylerii42:170:00
2MATEUSZ POMIANEKCHARTY PUSZCZY PISKIEJ47:10+4:53
3Rafa3 ZagrobaUzerbejd?an52:36+10:19
4Jacek Wiecko15 Gi?ycka Brygada Zmech.56:48+14:31
5Maciej LigockiUKS Technik Ruciane-Nida57:20+15:03
6Marek KubisiakSkierniewickie Stowarzyszenie59:32+17:15
7Dariusz Jaroniec15 Gi?ycka Brygada Zmech.61:31+19:14
8Stanis3aw Stefanowiczindywidualnie63:55+21:38
9Marek Sudo315 Gi?ycka Brygada Zmech.78:31+36:14
10Marcin DudaCHARTY PUSZCZY PISKIEJ85:13+42:56
 
 
 
M45 (5)4,4 km16 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrataKara +
1Pawe3 MorawskiIndywidualni Pomorskie38:450:00
2Victor MikhaylovOdessa Team Ukraina49:26+10:41
3Pawe3 Wiliwis14 pppanc Suwa3ki51:53+13:08
4Zbigniew Wrzosekindywidualnie53:11+14:26
5Dariusz JachnaUMKS ORKAN Ostróda68:19+29:34
 
 
 
M50 (1)4,4 km16 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrataKara +
1Waldemar WanczykNadleonictwo Wyszków87:560:00
 
 
 
M55 (2)4,0 km14 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrataKara +
1Dariusz B1czekUKS Technik Ruciane-Nida40:080:00
2Zbigniew B1czekUKS Technik Ruciane-Nida51:02+10:54
 
 
 
M60 (2)4,0 km14 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrataKara +
1Bogdan LechUMKS ORKAN Ostróda38:440:00
2Marek MikielskiUMKS ORKAN Ostróda44:59+6:15
 
 
 
M65 (4)3,5 km13 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrataKara +
1Janusz BohaczekUMKS ORKAN Ostróda45:210:00
2Zbigniew LunskiUMKS ORKAN Ostróda55:56+10:35
3Zdzis3aw SitekSkierniewickie Stowarzyszenie69:16+23:55
4Bunia KaczanowskiOSP Krutyn186:10+140:49
 
 
 
M70 (3)3,5 km13 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrataKara +
1Jerzy Wojty3aUMKS ORKAN Ostróda64:280:00
2Henryk WoYniakUMKS ORKAN Ostróda73:18+8:50
3Andrzej Gorajskiindywidualnie96:04+31:36
 
 
 
K14 (3)2,7 km10 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrataKara +
1Alicja WeglewskaUKS Technik Ruciane-Nida66:030:00
2Oksana KmitUKS Technik Ruciane-Nida69:01+2:58
3Kornelia Przyby3owskaUKS Technik Ruciane-Nida72:00+5:57
 
 
 
K16 (4)3,5 km13 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrataKara +
1Maria LigockaUKS Technik Ruciane-Nida61:320:00
2Karolina Ko3odziejczykUKS Technik Ruciane-Nida96:58+35:26
3Wiktoria KijewskaUKS Technik Ruciane-Nida100:00+38:28
 
Kinga KaczmarczykUKS Technik Ruciane-Nidankl
 
 
 
K20 (4)4,0 km14 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrataKara +
1Ma3gorzata LigockaUKS Technik Ruciane-Nida65:010:00
2Paulina ZaborowskaUKS Technik Ruciane-Nida67:58+2:57
3Wiktoria MrówkaUKS Technik Ruciane-Nida96:46+31:45
4Laura KrukUKS Technik Ruciane-Nida99:47+34:46
 
 
 
K21 (5)4,6 km17 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrataKara +
1Zuzanna WanczykPUKS M3ode Or3y38:040:00
2Ma3gorzata B1czekWawel Kraków54:24+16:20
3Magdalena WanczykPUKS M3ode Or3y54:56+16:52
4Brygida FabisiakUKS Technik Ruciane-Nida67:57+29:53
5Marta Stolarska-Jasinskaindywidualnie100:28+62:24
 
 
 
K35 (2)3,8 km14 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrataKara +
1Irena MorawskaIndywidualni Pomorskie39:490:00
2Ma3gorzata M3ocek11 Mazurski Pu3k Artylerii100:17+60:28
 
 
 
K40 (3)3,8 km14 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrataKara +
1Agata KulickaSkierniewickie Stowarzyszenie45:350:00
2Urszula Dyl-NadolnaNadleonictwo Spychowo66:54+21:19
3Agata Micha3owskaOchotnicza Stra? Po?arna Ostró89:11+43:36
 
 
 
K45 (1)3,7 km13 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrataKara +
1Katarzyna MarkowskaStajnia Koczek76:130:00
 
 
 
K60 (2)3,1 km12 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrataKara +
1Danuta MikielskaUMKS ORKAN Ostróda43:510:00
2Regina LunskaUMKS ORKAN Ostróda83:09+39:18
 
 
 
K65 (1)3,1 km12 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrataKara +
1Ewa LewonUMKS ORKAN Ostróda53:040:00
 
 
 
OPEN (1)2,7 km10 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrataKara +
1Aleksandra CzarneckaUKS Technik Ruciane-Nida52:360:00
 
 
 
OPEN_R (5)2,7 km7 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrataKara +
1Filip i Mariusz D1browskiUKS Technik Ruciane-Nida30:360:00
2Jonasz, Jaros3aw DobkowskiCzerwiniaki36:57+6:21
3Julia, Dariusz Rzosinska8brt37:11+6:35
4Tomasz, Magdalen Wielogórskiindywidualnie37:59+7:23
5Zuzanna Dom?a3aStajnia Koczek38:00+7:24
 
 
 
OPEN_S (7)2,7 km10 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrataKara +
1Arkadiusz Szwara Tomasz GrzybSP Spychowo50:540:00+10:00
2Waldemar Nadolny Bartosz WodowskiSTO Miko3ajki53:03+2:09
3Maciej Majewski Miko3aj LukasikSP Spychowo64:23+13:29
4Angelika Borowsk Wiktor Oci1gajSP Spychowo66:18+15:24+10:00
5Nikodem Pierzcha Igor TrzcinskiSP Spychowo67:20+16:26
6Maciej Szwaradzk Kacper JedrzejczykSP Spychowo69:26+18:32+10:00
7Mi3osz Lukasik Olek WielogórskiSP Spychowo123:49+72:55+30:00