XI Puchar Puszczy Piskiej 2020sob. 26.09.2020 21:31
Wyniki z miedyczasami - Etap 1stworzony przez OE12 © Stephan Krämer SportSoftware 2019

 
 
M10 (2)2,7 km7 PK
L.p.Imię i nazwiskoCzas
1(55)2(48)3(35)4(53)5(52)6(54)7(100)Meta
 
1Jędrzej Bączek38:385:368:4813:5517:4424:2933:5638:3138:38
UKS Technik Ruciane-Nida5:363:125:073:496:459:274:350:07
2Maciej Krasula67:1712:22------------------------------37:17
indywidualnie12:2224:55
 
 
 
M12 (1)2,7 km7 PK
L.p.Imię i nazwiskoCzas
1(55)2(48)3(35)4(53)5(52)6(54)7(100)Meta
 
1Łukasz Banaszek61:4022:2926:5232:4036:0341:5256:3861:2761:40
Ławki22:294:235:483:235:4914:464:490:13
 
 
 
M14 (1)2,7 km10 PK
L.p.Imię i nazwiskoCzas
1(54)2(33)3(48)4(36)5(35)6(38)7(37)8(47)9(31)10(100)Meta
 
Tomasz Kubisiaknkl5:049:4715:04-----25:1029:5542:4345:3354:1958:1158:20
Skierniewickie Stowarzyszenie5:044:435:1710:064:4512:482:508:463:520:09
 
 
 
M16 (2)4,0 km14 PK
L.p.Imię i nazwiskoCzas
1(31)2(33)3(34)4(50)5(35)6(39)7(41)8(51)9(40)10(49)11(47)12(32)13(45)14(100)Meta
 
1Karol Skisiały87:134:1912:1528:3032:1537:3442:0344:3247:5463:5172:0873:2881:3885:4387:0087:13
UKS Technik Ruciane-Nida4:197:5616:153:455:194:292:293:2215:578:171:208:104:051:170:13
 
Patryk Majewskinkl8:4157:5372:4074:4878:5984:28----------------------------------------162:22
UKS Technik Ruciane-Nida8:4149:1214:472:084:115:2977:54
 
 
 
M18 (2)4,4 km16 PK
L.p.Imię i nazwiskoCzas
1(31)2(47)3(49)4(37)5(40)6(42)7(51)8(41)9(39)10(35)11(50)12(34)13(33)14(32)15(45)16(100)Meta
 
1Witold Kubisiak51:502:195:496:198:5612:5719:0722:1624:1426:1129:1232:3735:1941:3548:2150:5151:4451:50
Skierniewickie Stowarzyszenie2:193:300:302:374:016:103:091:581:573:013:252:426:166:462:300:530:06
2Adam Grala54:573:497:178:0710:0714:3320:4323:4825:4927:1930:3433:4235:5445:0150:5453:4254:4754:5754:47
Licem Ogólnokształcące im.Obro3:493:280:502:004:266:103:052:011:303:153:082:129:075:532:481:050:10*100
 
 
 
M20 (1)4,4 km16 PK
L.p.Imię i nazwiskoCzas
1(31)2(47)3(49)4(37)5(40)6(42)7(51)8(41)9(39)10(35)11(50)12(34)13(33)14(32)15(45)16(100)Meta
 
1Michał Garliński92:175:2511:4112:1219:1925:2732:0736:2939:4142:3946:2850:1952:1770:0685:0490:0092:0492:17
UKS Technik Ruciane-Nida5:256:160:317:076:086:404:223:122:583:493:511:5817:4914:584:562:040:13
 
 
 
M21 (7)5,1 km19 PK
L.p.Imię i nazwiskoCzas
1(33)2(48)3(47)4(49)5(37)6(40)7(42)8(46)9(44)10(43)11(41)12(39)13(35)14(36)15(34)16(31)17(32)18(45)19(100)Meta
 
1Daniel Mikielski43:504:406:447:498:229:5513:1617:3218:2120:5222:0524:5225:5728:2929:4633:0437:3940:3742:4843:4243:50
UMKS ORKAN Ostróda4:402:041:050:331:333:214:160:492:311:132:471:052:321:173:184:352:582:110:540:08
2Wiktor Magdaleński51:133:445:507:408:059:4113:0719:1020:0822:4624:0927:3429:0331:0932:5836:3943:5147:2249:4451:0351:13
indywidualnie3:442:061:500:251:363:266:030:582:381:233:251:292:061:493:417:123:312:221:190:10
3Dariusz Szrama53:194:236:298:188:3811:4514:3420:1221:3726:3527:4931:1532:2934:5936:2641:1247:0749:3552:1953:1453:19
PUKS Młode Orły4:232:061:490:203:072:495:381:254:581:143:261:142:301:274:465:552:282:440:550:05
4Arkadiusz Jakubczyk58:534:416:377:588:3110:3414:3621:2222:2926:0727:2831:3333:0236:4438:5042:2551:0055:1857:3058:4258:5358:42
UKS Technik Ruciane-Nida4:411:561:210:332:034:026:461:073:381:214:051:293:422:063:358:354:182:121:120:11*100
5Mateusz Jasiński114:175:4810:1111:5814:1617:4724:1634:3536:2647:2351:0959:5161:4865:4070:4278:0888:40108:58112:26114:07114:17
11 Mazurski Pułk Artylerii5:484:231:472:183:316:2910:191:5110:573:468:421:573:525:027:2610:3220:183:281:410:10
 
Mateusz Fabisiaknkl6:138:279:5711:1013:1717:0423:2924:2728:0429:5834:1335:3239:3641:3347:3654:06-----61:2862:3262:4262:3162:32
OSP Krutyń6:132:141:301:132:073:476:250:583:371:544:151:194:041:576:036:307:221:040:10*100*100
Patryk Karpowicznkl30:5033:3535:1836:2644:3149:56------------------------------------------------------------73:4874:06
15 Giżycka Brygada Zmech.30:502:451:431:088:055:2523:520:18
 
 
 
M35 (4)4,8 km17 PK
L.p.Imię i nazwiskoCzas
1(32)2(49)3(47)4(37)5(40)6(42)7(46)8(44)9(43)10(41)11(39)12(35)13(34)14(33)15(31)16(45)17(100)Meta
 
1Jakub Banaszek54:193:397:328:1210:4214:0919:1220:0724:3325:5529:3631:0133:2839:0244:4047:1853:0254:1254:19
Ławki3:393:530:402:303:275:030:554:261:223:411:252:275:345:382:385:441:100:07
2Paweł Giczewski64:155:239:3311:4313:0315:5621:0321:4930:5633:5141:3042:4845:4149:2455:3359:3663:0264:0764:15
14 pppanc Suwałki5:234:102:101:202:535:070:469:072:557:391:182:533:436:094:033:261:050:08
3Maciej Lech68:247:2911:3412:4114:2820:0126:2727:3831:0332:5536:3938:0441:4946:0258:5363:1266:5768:1468:24
indywidualnie7:294:051:071:475:336:261:113:251:523:441:253:454:1312:514:193:451:170:10
4Mateusz Pańkowski94:092:146:487:2810:1343:1850:4751:5555:3757:4863:1866:1471:0375:4483:1286:2592:1393:5894:09
UKS Technik Ruciane-Nida2:144:340:402:4533:057:291:083:422:115:302:564:494:417:283:135:481:450:11
 
 
 
M40 (10)4,8 km17 PK
L.p.Imię i nazwiskoCzas
1(32)2(49)3(47)4(37)5(40)6(42)7(46)8(44)9(43)10(41)11(39)12(35)13(34)14(33)15(31)16(45)17(100)Meta
 
1Mariusz Krysztopik42:174:047:117:428:5211:2716:1516:5919:3121:1224:3125:4427:5632:1235:0937:4040:5742:0742:17
11 Mazurski Pułk Artylerii4:043:070:311:102:354:480:442:321:413:191:132:124:162:572:313:171:100:10
2MATEUSZ POMIANEK47:102:075:597:298:5613:1217:5619:1223:2624:4227:5829:1731:2935:1139:5542:1145:5747:0147:10
CHARTY PUSZCZY PISKIEJ2:073:521:301:274:164:441:164:141:163:161:192:123:424:442:163:461:040:09
3Rafał Zagroba52:365:349:3910:2012:4016:1921:1522:1726:3627:5331:2733:0436:0239:1344:1048:0051:1952:2752:36
Uzerbejdżan5:344:050:412:203:394:561:024:191:173:341:372:583:114:573:503:191:080:09
4Jacek Więcko56:486:3210:0913:3317:3321:1827:1628:4531:3633:0636:5338:0741:0444:2349:3751:5555:4456:4156:48
15 Giżycka Brygada Zmech.6:323:373:244:003:455:581:292:511:303:471:142:573:195:142:183:490:570:07
5Maciej Ligocki57:204:328:119:0010:4214:2722:3325:3828:4230:0333:4835:0538:1442:2250:0652:3056:0457:1257:20
UKS Technik Ruciane-Nida4:323:390:491:423:458:063:053:041:213:451:173:094:087:442:243:341:080:08
6Marek Kubisiak59:323:297:077:5011:3226:4931:4432:2635:2637:0740:2141:5544:5748:1553:2855:3458:1459:2359:32
Skierniewickie Stowarzyszenie3:293:380:433:4215:174:550:423:001:413:141:343:023:185:132:062:401:090:09
7Dariusz Jaroniec61:316:4912:3713:5516:4325:2130:1731:1535:3036:5840:3042:0745:0448:1653:1257:0260:2361:2461:31
15 Giżycka Brygada Zmech.6:495:481:182:488:384:560:584:151:283:321:372:573:124:563:503:211:010:07
8Stanisław Stefanowicz63:559:5013:5714:4616:2020:1326:0627:3236:2238:0241:2943:1146:2650:4955:3458:3462:2063:4363:55
indywidualnie9:504:070:491:343:535:531:268:501:403:271:423:154:234:453:003:461:230:12
9Marek Sudoł78:314:259:1510:2112:0915:2923:5827:3442:1544:0950:5552:4556:0159:4267:5472:3277:0478:2178:31
15 Giżycka Brygada Zmech.4:254:501:061:483:208:293:3614:411:546:461:503:163:418:124:384:321:170:10
10Marcin Duda85:1321:5926:0226:3730:4733:4639:0139:4943:3345:0648:2949:3352:3655:4175:1680:0583:3385:0485:13
CHARTY PUSZCZY PISKIEJ21:594:030:354:102:595:150:483:441:333:231:043:033:0519:354:493:281:310:09
 
 
 
M45 (5)4,4 km16 PK
L.p.Imię i nazwiskoCzas
1(31)2(47)3(49)4(37)5(40)6(42)7(51)8(41)9(39)10(35)11(50)12(34)13(33)14(32)15(45)16(100)Meta
 
1Paweł Morawski38:453:086:517:239:0512:3817:3119:4421:3322:4625:0626:5128:5532:0535:4137:2738:3638:45
Indywidualni Pomorskie3:083:430:321:423:334:532:131:491:132:201:452:043:103:361:461:090:09
2Victor Mikhaylov49:263:057:097:439:3613:2220:0123:2325:5827:4230:3533:0236:3340:0945:5348:1149:1649:26
Odessa Team Ukraina3:054:040:341:533:466:393:222:351:442:532:273:313:365:442:181:050:10
3Paweł Wiliwis51:532:245:296:0812:1114:3619:5622:2924:0325:2729:1232:4536:0141:4745:4250:2651:4151:5351:44
14 pppanc Suwałki2:243:050:396:032:255:202:331:341:243:453:333:165:463:554:441:150:12*100
4Zbigniew Wrzosek53:112:566:226:508:1818:5323:3026:5228:2329:5532:4437:2839:0843:4449:0651:4453:0353:11
indywidualnie2:563:260:281:2810:354:373:221:311:322:494:441:404:365:222:381:190:08
5Dariusz Jachna68:193:207:428:3411:4615:5123:4427:1329:4731:3635:1241:5243:5855:2162:3966:3568:0868:19
UMKS ORKAN Ostróda3:204:220:523:124:057:533:292:341:493:366:402:0611:237:183:561:330:11
 
 
 
M50 (1)4,4 km16 PK
L.p.Imię i nazwiskoCzas
1(31)2(47)3(49)4(37)5(40)6(42)7(51)8(41)9(39)10(35)11(50)12(34)13(33)14(32)15(45)16(100)Meta
 
1Waldemar Wańczyk87:564:2110:1711:1216:4930:4543:1249:2452:2854:3859:3463:4168:4575:0582:2885:5087:4387:56
Nadleśnictwo Wyszków4:215:560:555:3713:5612:276:123:042:104:564:075:046:207:233:221:530:13
 
 
 
M55 (2)4,0 km14 PK
L.p.Imię i nazwiskoCzas
1(31)2(33)3(34)4(50)5(35)6(39)7(41)8(51)9(40)10(49)11(47)12(32)13(45)14(100)Meta
 
1Dariusz Bączek40:083:195:117:4310:3512:3115:3416:5919:4726:0930:5431:2836:3038:2840:0040:08
UKS Technik Ruciane-Nida3:191:522:322:521:563:031:252:486:224:450:345:021:581:320:08
2Zbigniew Bączek51:023:097:3713:1215:5518:5022:0123:4625:3935:3440:1541:1547:4849:4650:5351:02
UKS Technik Ruciane-Nida3:094:285:352:432:553:111:451:539:554:411:006:331:581:070:09
 
 
 
M60 (2)4,0 km14 PK
L.p.Imię i nazwiskoCzas
1(31)2(33)3(34)4(50)5(35)6(39)7(41)8(51)9(40)10(49)11(47)12(32)13(45)14(100)Meta
 
1Bogdan Lech38:443:445:519:2211:1513:0316:1619:0320:4026:4730:4431:1735:2237:3138:3838:44
UMKS ORKAN Ostróda3:442:073:311:531:483:132:471:376:073:570:334:052:091:070:06
2Marek Mikielski44:593:207:0611:2313:3316:0819:0920:3522:2029:3734:1835:0941:3543:4844:5244:59
UMKS ORKAN Ostróda3:203:464:172:102:353:011:261:457:174:410:516:262:131:040:07
 
 
 
M65 (4)3,5 km13 PK
L.p.Imię i nazwiskoCzas
1(32)2(49)3(47)4(37)5(41)6(39)7(35)8(50)9(34)10(33)11(31)12(45)13(100)Meta
 
1Janusz Bohaczek45:213:438:279:1810:5218:4120:0623:2026:0328:2838:2841:0544:1045:1345:2145:13
UMKS ORKAN Ostróda3:434:440:511:347:491:253:142:432:2510:002:373:051:030:08*100
2Zbigniew Łuński55:564:189:3010:2112:1621:4223:2327:1131:4434:1745:1548:2353:5755:2955:56
UMKS ORKAN Ostróda4:185:120:511:559:261:413:484:332:3310:583:085:341:320:27
3Zdzisław Sitek69:16-----21:0222:1024:2835:3438:2042:4446:3050:2956:4962:0167:1069:0169:16
Skierniewickie Stowarzyszenie21:021:082:1811:062:464:243:463:596:205:125:091:510:15
4Bunia Kaczanowski186:108:0715:3118:5221:3533:2535:3342:2747:0950:5959:0865:32184:36185:58186:10
OSP Krutyń8:077:243:212:4311:502:086:544:423:508:096:24119:041:220:12
 
 
 
M70 (3)3,5 km13 PK
L.p.Imię i nazwiskoCzas
1(32)2(49)3(47)4(37)5(41)6(39)7(35)8(50)9(34)10(33)11(31)12(45)13(100)Meta
 
1Jerzy Wojtyła64:286:0711:4712:5315:4926:5529:2034:3240:3643:0554:3757:5262:3764:1564:2864:15
UMKS ORKAN Ostróda6:075:401:062:5611:062:255:126:042:2911:323:154:451:380:13*100
2Henryk Woźniak73:185:0611:3013:0717:1829:0432:0937:1740:4943:3958:5263:4670:0973:0373:18
UMKS ORKAN Ostróda5:066:241:374:1111:463:055:083:322:5015:134:546:232:540:15
3Andrzej Gorajski96:049:2215:0730:3436:0352:1154:2159:3163:4467:3979:1086:1593:2895:4996:04
indywidualnie9:225:4515:275:2916:082:105:104:133:5511:317:057:132:210:15
 
 
 
K14 (3)2,7 km10 PK
L.p.Imię i nazwiskoCzas
1(54)2(33)3(48)4(36)5(35)6(38)7(37)8(47)9(31)10(100)Meta
 
1Alicja Węglewska66:037:5712:1715:5923:1725:3728:3138:4148:4959:5665:5566:03
UKS Technik Ruciane-Nida7:574:203:427:182:202:5410:1010:0811:075:590:08
2Oksana Kmit69:019:1816:0920:1126:1928:4331:2441:3851:4562:3568:5369:01
UKS Technik Ruciane-Nida9:186:514:026:082:242:4110:1410:0710:506:180:08
3Kornelia Przybyłowska72:0012:2019:1123:1429:2131:4034:3044:4354:4865:3971:5272:00
UKS Technik Ruciane-Nida12:206:514:036:072:192:5010:1310:0510:516:130:08
 
 
 
K16 (4)3,5 km13 PK
L.p.Imię i nazwiskoCzas
1(32)2(49)3(47)4(37)5(41)6(39)7(35)8(50)9(34)10(33)11(31)12(45)13(100)Meta
 
1Maria Ligocka61:326:4213:0614:3015:5326:3928:3432:2636:2938:5654:0256:2660:1461:2461:32
UKS Technik Ruciane-Nida6:426:241:241:2310:461:553:524:032:2715:062:243:481:100:08
2Karolina Kołodziejczyk96:58-----21:3723:5828:1746:4649:1254:2158:1569:0977:5784:3294:1996:4596:58
UKS Technik Ruciane-Nida21:372:214:1918:292:265:093:5410:548:486:359:472:260:13
3Wiktoria Kijewska100:00-----24:4127:0231:2349:5052:1657:2461:1772:1181:0287:3497:1699:49100:00
UKS Technik Ruciane-Nida24:412:214:2118:272:265:083:5310:548:516:329:422:330:11
 
Kinga Kaczmarczyknkl-----58:2662:08---------------------------------------------122:43123:05
UKS Technik Ruciane-Nida58:263:4260:350:22
 
 
 
K20 (4)4,0 km14 PK
L.p.Imię i nazwiskoCzas
1(31)2(33)3(34)4(50)5(35)6(39)7(41)8(51)9(40)10(49)11(47)12(32)13(45)14(100)Meta
 
1Małgorzata Ligocka65:013:278:1714:3819:1222:3026:3929:2632:0645:3252:1252:5759:5163:0464:5165:01
UKS Technik Ruciane-Nida3:274:506:214:343:184:092:472:4013:266:400:456:543:131:470:10
2Paulina Zaborowska67:586:1811:4918:4122:4725:2030:0732:2034:3944:4751:0354:0963:2266:1567:4767:58
UKS Technik Ruciane-Nida6:185:316:524:062:334:472:132:1910:086:163:069:132:531:320:11
3Wiktoria Mrówka96:463:568:0422:0326:2630:2640:0646:4250:4768:1077:2980:0790:2394:1796:2696:4696:29
UKS Technik Ruciane-Nida3:564:0813:594:234:009:406:364:0517:239:192:3810:163:542:090:20*100
4Laura Kruk99:473:3111:0625:0629:2233:2343:0849:3353:4271:3980:3783:1493:3497:2399:2499:4799:28
UKS Technik Ruciane-Nida3:317:3514:004:164:019:456:254:0917:578:582:3710:203:492:010:23*100
 
 
 
K21 (5)4,6 km17 PK
L.p.Imię i nazwiskoCzas
1(33)2(48)3(47)4(49)5(37)6(40)7(42)8(51)9(41)10(39)11(35)12(36)13(34)14(31)15(32)16(45)17(100)Meta
 
1Zuzanna Wańczyk38:044:055:466:397:028:2110:3614:5517:3220:4021:4824:1426:0029:0432:2534:5836:4537:5538:04
PUKS Młode Orły4:051:410:530:231:192:154:192:373:081:082:261:463:043:212:331:471:100:09
2Małgorzata Bączek54:2411:5214:1315:2915:5917:1923:0030:2033:0434:3535:4538:1039:4842:3447:5851:3553:1754:1754:24
Wawel Kraków11:522:211:160:301:205:417:202:441:311:102:251:382:465:243:371:421:000:07
3Magdalena Wańczyk54:565:177:338:5410:1411:5215:4622:3526:0728:2030:0233:2234:5339:1447:0251:1353:2354:4854:56
PUKS Młode Orły5:172:161:211:201:383:546:493:322:131:423:201:314:217:484:112:101:250:08
4Brygida Fabisiak67:576:099:3611:4712:5614:4719:0627:4330:5833:1735:1840:2543:3449:3458:1763:0466:0067:4867:57
UKS Technik Ruciane-Nida6:093:272:111:091:514:198:373:152:192:015:073:096:008:434:472:561:480:09
5Marta Stolarska-Jasińska100:287:1210:0013:0814:0034:1742:2053:3957:4760:3163:0667:0271:3078:0486:1995:0298:38100:17100:28
indywidualnie7:122:483:080:5220:178:0311:194:082:442:353:564:286:348:158:433:361:390:11
 
 
 
K35 (2)3,8 km14 PK
L.p.Imię i nazwiskoCzas
1(33)2(47)3(49)4(37)5(41)6(39)7(35)8(50)9(34)10(31)11(54)12(32)13(45)14(100)Meta
 
1Irena Morawska39:494:507:278:029:4216:1517:3020:1422:1924:1231:4433:4536:0438:1139:3939:4939:3939:41
Indywidualni Pomorskie4:502:370:351:406:331:152:442:051:537:322:012:192:071:280:10*100*100
2Małgorzata Młocek100:175:579:4811:0034:1445:3947:5751:3756:4964:0074:4387:3594:5498:34100:07100:17
11 Mazurski Pułk Artylerii5:573:511:1223:1411:252:183:405:127:1110:4312:527:193:401:330:10
 
 
 
K40 (3)3,8 km14 PK
L.p.Imię i nazwiskoCzas
1(33)2(47)3(49)4(37)5(41)6(39)7(35)8(50)9(34)10(31)11(54)12(32)13(45)14(100)Meta
 
1Agata Kulicka45:354:587:318:0510:0715:5017:2620:4627:0228:3732:5234:4542:1144:2245:2745:35
Skierniewickie Stowarzyszenie4:582:330:342:025:431:363:206:161:354:151:537:262:111:050:08
2Urszula Dyl-Nadolna66:5421:2824:0625:0227:0335:5538:1042:2145:2448:2654:3558:0062:2165:2866:4266:54
Nadleśnictwo Spychowo21:282:380:562:018:522:154:113:033:026:093:254:213:071:140:12
3Agata Michałowska89:118:0612:3913:5518:3830:2833:4939:1947:3151:0673:2977:2281:5586:4488:5989:11
Ochotnicza Straż Pożarna Ostró8:064:331:164:4311:503:215:308:123:3522:233:534:334:492:150:12
 
 
 
K45 (1)3,7 km13 PK
L.p.Imię i nazwiskoCzas
1(33)2(47)3(49)4(37)5(41)6(39)7(35)8(34)9(31)10(54)11(32)12(45)13(100)Meta
 
1Katarzyna Markowska76:139:2913:0514:3319:1835:2036:5041:0147:5756:4059:3669:1174:0876:0376:13
Stajnia Koczek9:293:361:284:4516:021:304:116:568:432:569:354:571:550:10
 
 
 
K60 (2)3,1 km12 PK
L.p.Imię i nazwiskoCzas
1(33)2(47)3(49)4(37)5(38)6(35)7(36)8(34)9(31)10(32)11(45)12(100)Meta
 
1Danuta Mikielska43:516:0510:1210:4913:1319:1821:4524:0728:2634:2839:0442:0943:4143:51
UMKS ORKAN Ostróda6:054:070:372:246:052:272:224:196:024:363:051:320:10
2Regina Łuńska83:098:1015:1316:0821:2332:0935:4541:3153:1065:2376:3180:2682:5483:0982:5482:54
UMKS ORKAN Ostróda8:107:030:555:1510:463:365:4611:3912:1311:083:552:280:15*100*100
 
 
 
K65 (1)3,1 km12 PK
L.p.Imię i nazwiskoCzas
1(33)2(47)3(49)4(37)5(38)6(35)7(36)8(34)9(31)10(32)11(45)12(100)Meta
 
1Ewa Lewoń53:046:5112:3513:2115:4224:2427:1729:4235:5943:4048:1651:1552:5153:04
UMKS ORKAN Ostróda6:515:440:462:218:422:532:256:177:414:362:591:360:13
 
 
 
OPEN (1)2,7 km10 PK
L.p.Imię i nazwiskoCzas
1(54)2(33)3(48)4(36)5(35)6(38)7(37)8(47)9(31)10(100)Meta
 
1Aleksandra Czarnecka52:365:1610:2513:0414:5517:3620:4828:3540:1248:2352:2752:36
UKS Technik Ruciane-Nida5:165:092:391:512:413:127:4711:378:114:040:09
 
 
 
OPEN_R (5)2,7 km7 PK
L.p.Imię i nazwiskoCzas
1(55)2(48)3(35)4(53)5(52)6(54)7(100)Meta
 
1Filip i Mariusz Dąbrowski30:364:557:1511:2313:5819:4826:2230:1030:3630:12
UKS Technik Ruciane-Nida4:552:204:082:355:506:343:480:26*100
2Jonasz, Jarosław Dobkowski36:576:2710:3715:0717:4025:1232:4336:4036:5736:40
Czerwiniaki6:274:104:302:337:327:313:570:17*100
3Julia, Dariusz Rzosińska37:115:208:2913:0416:1625:1832:5737:0137:1137:01
8brt5:203:094:353:129:027:394:040:10*100
4Tomasz, Magdalen Wielogórski37:595:048:0413:3716:3825:2433:3337:4737:59
indywidualnie5:043:005:333:018:468:094:140:12
5Zuzanna Domżała38:006:5310:1915:3018:5126:3133:2537:3938:00
Stajnia Koczek6:533:265:113:217:406:544:140:21
 
 
 
OPEN_S (7)2,7 km10 PK
L.p.Imię i nazwiskoCzas
1(54)2(33)3(48)4(36)5(35)6(38)7(37)8(47)9(31)10(100)Meta
 
1Arkadiusz Szwara Tomasz Grzyb50:544:329:1211:2314:3416:1119:1726:27-----36:4740:4440:5430:39
SP Spychowo4:324:402:113:111:373:067:1010:203:570:10*49
2Waldemar Nadolny Bartosz Wodowski53:037:1811:2114:5823:5725:1627:2435:4342:2649:3252:5253:03
STO Mikołajki7:184:033:378:591:192:088:196:437:063:200:11
3Maciej Majewski Mikołaj Łukasik64:2310:2215:4719:2627:5929:3432:3542:2952:5260:0363:3964:2312:2163:42
SP Spychowo10:225:253:398:331:353:019:5410:237:113:360:44*55*100
4Angelika Borowsk Wiktor Ściągaj66:184:29-----9:2118:0620:1423:2133:2143:4152:2855:5656:186:1237:2555:58
SP Spychowo4:294:528:452:083:0710:0010:208:473:280:22*55*49*100
5Nikodem Pierzcha Igor Trzciński67:2014:1618:5322:0530:5332:4535:3345:2455:2764:3067:0367:2049:28
SP Spychowo14:164:373:128:481:522:489:5110:039:032:330:17*49
6Maciej Szwaradzk Kacper Jędrzejczyk69:266:39-----12:4721:0923:1726:2636:3446:4655:3258:5959:269:1759:01
SP Spychowo6:396:088:222:083:0910:0810:128:463:270:27*55*100
7Miłosz Łukasik Olek Wielogórski123:49----------25:1531:0234:4640:4950:44-----87:2793:2793:497:2556:0493:30
SP Spychowo25:155:473:446:039:5536:436:000:22*32*49*100