XI Puchar Puszczy Piskiej 2020niedz. 27.09.2020 14:31
Wyniki - Etap 2stworzony przez OE12 © Stephan Krämer SportSoftware 2019

 
 
M10 (1)2,8 km6 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrataKara +
1Jedrzej B1czekUKS Technik Ruciane-Nida35:200:00
 
 
 
M12 (2)2,8 km6 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrataKara +
1Lukasz BanaszekLawki82:080:00
2Waldemar Nadolnyindywidualnie84:48+2:40
 
 
 
M14 (1)3,8 km10 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrataKara +
1Tomasz KubisiakSkierniewickie Stowarzyszenie85:360:00
 
 
 
M16 (3)6,8 km16 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrataKara +
1Jakub Potockiindywidualnie119:360:00
2Karol Skisia3yUKS Technik Ruciane-Nida157:55+38:19
 
Patryk MajewskiUKS Technik Ruciane-Nidankl
 
 
 
M18 (2)7,3 km18 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrataKara +
1Witold KubisiakSkierniewickie Stowarzyszenie88:380:00
2Adam GralaLicem Ogólnokszta3c1ce im.Obro162:15+73:37
 
 
 
M20 (1)7,7 km19 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrataKara +
1Micha3 GarlinskiUKS Technik Ruciane-Nida149:030:00
 
 
 
M21 (8)8,4 km20 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrataKara +
1Daniel MikielskiUMKS ORKAN Ostróda79:050:00
2Dariusz SzramaPUKS M3ode Or3y91:35+12:30
3Arkadiusz JakubczykUKS Technik Ruciane-Nida96:27+17:22
4Mateusz FabisiakOSP Krutyn102:13+23:08
5Adrian Polewaczyk15 Gi?ycka Brygada Zmech.102:37+23:32
6Patryk Karpowicz15 Gi?ycka Brygada Zmech.113:57+34:52
7Damian Koz3owskiNadleonictwo G3eboki Bród140:39+61:34
8Mateusz Jasinski11 Mazurski Pu3k Artylerii182:06+103:01
 
 
 
M35 (5)7,7 km19 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrataKara +
1Jakub BanaszekLawki88:450:00
2Tomasz Ruszewski14 pppanc Suwa3ki102:44+13:59
3Maciej Lechindywidualnie108:58+20:13
4Adam Bobrowski14 pppanc Suwa3ki112:58+24:13
5Andrzej Gieleta11 Mazurski Pu3k Artylerii146:54+58:09
 
 
 
M40 (10)7,7 km19 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrataKara +
1Marek KubisiakSkierniewickie Stowarzyszenie71:050:00
2MATEUSZ POMIANEKCHARTY PUSZCZY PISKIEJ78:36+7:31
3Marcin DudaCHARTY PUSZCZY PISKIEJ82:49+11:44
4Rafa3 ZagrobaUzerbejd?an90:30+19:25
5Maciej LigockiUKS Technik Ruciane-Nida95:52+24:47
6Stanis3aw Stefanowiczindywidualnie97:50+26:45
7Dariusz Rzosinski8brt99:38+28:33
8Marek Sudo315 Gi?ycka Brygada Zmech.108:36+37:31
9Marcin Durmaj15 Gi?ycka Brygada Zmech.119:26+48:21
10Dariusz Jaroniec15 Gi?ycka Brygada Zmech.147:54+76:49
 
 
 
M45 (6)7,3 km18 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrataKara +
1Pawe3 MorawskiIndywidualni Pomorskie65:160:00
2Bogdan Rycerski15 Gi?ycka Brygada Zmech.65:46+0:30
3Zbigniew Wrzosekindywidualnie77:46+12:30
4Victor MikhaylovOdessa Team Ukraina81:07+15:51
5Dariusz JachnaUMKS ORKAN Ostróda103:43+38:27
6Aleksander Potockiindywidualnie180:35+115:19
 
 
 
M50 (2)7,3 km18 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrataKara +
1Grzegorz JasnochNadleonictwo G3eboki Bród86:480:00
2Waldemar WanczykNadleonictwo Wyszków179:25+92:37
 
 
 
M55 (1)6,8 km16 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrataKara +
1Dariusz B1czekUKS Technik Ruciane-Nida78:470:00
 
 
 
M60 (2)6,0 km15 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrataKara +
1Bogdan LechUMKS ORKAN Ostróda53:470:00
2Marek MikielskiUMKS ORKAN Ostróda65:28+11:41
 
 
 
M65 (4)5,4 km15 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrataKara +
1Janusz BohaczekUMKS ORKAN Ostróda65:060:00
2Zbigniew LunskiUMKS ORKAN Ostróda68:29+3:23
3Zdzis3aw SitekSkierniewickie Stowarzyszenie118:09+53:03
4Bunia KaczanowskiOSP Krutyn123:45+58:39
 
 
 
M70 (2)4,0 km13 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrataKara +
1Jerzy Wojty3aUMKS ORKAN Ostróda78:410:00
2Henryk WoYniakUMKS ORKAN Ostróda99:35+20:54
 
 
 
K14 (3)3,8 km10 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrataKara +
1Oksana KmitUKS Technik Ruciane-Nida110:010:00
2Alicja WeglewskaUKS Technik Ruciane-Nida112:59+2:58
3Kornelia Przyby3owskaUKS Technik Ruciane-Nida116:02+6:01
 
 
 
K16 (4)5,4 km15 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrataKara +
1Maria LigockaUKS Technik Ruciane-Nida103:280:00
2Karolina Ko3odziejczykUKS Technik Ruciane-Nida177:26+73:58
3Kinga KaczmarczykUKS Technik Ruciane-Nida188:29+85:01
4Wiktoria KijewskaUKS Technik Ruciane-Nida194:30+91:02
 
 
 
K20 (3)5,9 km15 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrataKara +
1Ma3gorzata LigockaUKS Technik Ruciane-Nida108:050:00
2Wiktoria MrówkaUKS Technik Ruciane-Nida128:44+20:39
3Laura KrukUKS Technik Ruciane-Nida210:54+102:49
 
 
 
K21 (5)6,7 km16 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrataKara +
1Zuzanna WanczykPUKS M3ode Or3y57:410:00
2Ma3gorzata B1czekWawel Kraków65:29+7:48
3Magdalena WanczykPUKS M3ode Or3y94:31+36:50
4Brygida FabisiakUKS Technik Ruciane-Nida117:54+60:13
 
Marta Stolarska-Jasinskaindywidualnienkl
 
 
 
K35 (4)5,9 km15 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrataKara +
1Irena MorawskaIndywidualni Pomorskie67:300:00
2Natalia Dzika15 Gi?ycka Brygada Zmech.97:01+29:31
3Anita Ruszewska14 pppanc Suwa3ki128:50+61:20
 
Ma3gorzata M3ocek11 Mazurski Pu3k Artyleriinkl
 
 
 
K40 (3)5,9 km15 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrataKara +
1Agata KulickaSkierniewickie Stowarzyszenie59:230:00
2Urszula Dyl-NadolnaNadleonictwo Spychowo100:38+41:15
3Agata Micha3owskaOchotnicza Stra? Po?arna Ostró121:16+61:53
 
 
 
K45 (3)5,4 km15 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrataKara +
1Katarzyna MarkowskaStajnia Koczek116:090:00
2Dorota Potockaindywidualnie148:44+32:35
3Stella Ha3aburdaindywidualnie151:46+35:37
 
 
 
K60 (3)4,0 km13 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrataKara +
1Danuta MikielskaUMKS ORKAN Ostróda55:530:00
2Regina LunskaUMKS ORKAN Ostróda59:01+3:08
3Halina BiziukUMKS ORKAN Ostróda78:51+22:58
 
 
 
K65 (1)4,0 km13 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrataKara +
1Ewa LewonUMKS ORKAN Ostróda65:000:00
 
 
 
OPEN (2)3,8 km10 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrataKara +
1Aleksandra CzarneckaUKS Technik Ruciane-Nida57:260:00
2Florian Haeusslerindywidualnie72:04+14:38
 
 
 
OPEN_R (7)2,8 km6 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrataKara +
1Basia i Jagoda NadolnaNadolniaki37:470:00
2Julia, Dariusz Rzosinska8brt39:28+1:41
3Zuzanna Dom?a3aStajnia Koczek40:42+2:55
4Magdalena i Tyme Rycerski15 Gi?ycka Brygada Zmech.44:29+6:42
5Zosia, Pawe3 MrozickaMrozy57:02+19:15
6Bart3omiej, Stan Stefanowiczindywidualnie57:39+19:52
7Nina,Ignacy,Maja SekUKS Technik Ruciane-Nida59:46+21:59
 
 
 
OPEN_S (4)3,8 km10 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrataKara +
1Filip Kobus Bartosz WodowskiSTO Miko3ajki113:570:00
2Bartosz Grabowsk Jakub DarowskiSTO Miko3ajki116:58+3:01
3Zosia Opalach Lidia OliwinskaSTO Miko3ajki190:06+76:09+80:00
4Mi3osz Lukasik Maik KrettlerSTO Miko3ajki212:31+98:34+90:00