XI Puchar Puszczy Piskiej 2020niedz. 27.09.2020 14:31
Wyniki z miedyczasami - Etap 2stworzony przez OE12 © Stephan Krämer SportSoftware 2019

 
 
M10 (1)2,8 km6 PK
L.p.Imię i nazwiskoCzas
1(53)2(52)3(51)4(54)5(55)6(100)Meta
 
1Jędrzej Bączek35:207:2415:0419:3926:5934:3235:0535:20
UKS Technik Ruciane-Nida7:247:404:357:207:330:330:15
 
 
 
M12 (2)2,8 km6 PK
L.p.Imię i nazwiskoCzas
1(53)2(52)3(51)4(54)5(55)6(100)Meta
 
1Łukasz Banaszek82:086:5044:3548:4463:5381:1781:5382:08
Ławki6:5037:454:0915:0917:240:360:15
2Waldemar Nadolny84:4810:1727:1642:4057:5583:3084:2984:48
indywidualnie10:1716:5915:2415:1525:350:590:19
 
 
 
M14 (1)3,8 km10 PK
L.p.Imię i nazwiskoCzas
1(53)2(37)3(39)4(52)5(51)6(49)7(46)8(45)9(55)10(100)Meta
 
1Tomasz Kubisiak85:369:1518:3226:1027:3238:4649:0073:0880:3384:4885:2285:36
Skierniewickie Stowarzyszenie9:159:177:381:2211:1410:1424:087:254:150:340:14
 
 
 
M16 (3)6,8 km16 PK
L.p.Imię i nazwiskoCzas
1(31)2(32)3(33)4(34)5(35)6(36)7(41)8(42)9(43)10(48)11(47)12(44)13(49)14(50)15(55)16(100)Meta
 
1Jakub Potocki119:369:1514:2019:5823:2437:2642:5047:2350:1660:4665:3570:2676:5098:38107:20118:53119:18119:36111:55
indywidualnie9:155:055:383:2614:025:244:332:5310:304:494:516:2421:488:4211:330:250:18*100
2Karol Skisiały157:5512:3830:3838:1044:0051:1160:4770:5677:5684:1792:12101:33112:11133:34149:04156:13157:39157:55
UKS Technik Ruciane-Nida12:3818:007:325:507:119:3610:097:006:217:559:2110:3821:2315:307:091:260:16
 
Patryk Majewskinkl33:0937:4373:5278:5087:5496:44107:17110:17126:20144:43151:25181:32---------------208:38208:59
UKS Technik Ruciane-Nida33:094:3436:094:589:048:5010:333:0016:0318:236:4230:0727:060:21
 
 
 
M18 (2)7,3 km18 PK
L.p.Imię i nazwiskoCzas
1(35)2(34)3(33)4(32)5(53)6(40)7(38)8(37)9(31)10(42)11(49)12(48)13(47)14(44)15(43)16(50)17(55)18(100)Meta
 
1Witold Kubisiak88:382:545:006:2212:1219:4926:4031:0133:0435:5244:5547:4153:3358:4468:3976:1282:2887:5588:2788:38
Skierniewickie Stowarzyszenie2:542:061:225:507:376:514:212:032:489:032:465:525:119:557:336:165:270:320:11
2Adam Grala162:1515:0218:0419:4624:5427:0431:0436:4943:5947:2258:1069:2876:0581:5095:16118:13154:40161:25161:57162:15
Licem Ogólnokształcące im.Obro15:023:021:425:082:104:005:457:103:2310:4811:186:375:4513:2622:5736:276:450:320:18
 
 
 
M20 (1)7,7 km19 PK
L.p.Imię i nazwiskoCzas
1(34)2(33)3(32)4(31)5(40)6(39)7(38)8(37)9(36)10(41)11(42)12(43)13(45)14(47)15(44)16(49)17(50)18(48)19(100)Meta
 
1Michał Garliński149:035:268:1714:2319:0723:2227:5337:5543:2949:3865:3269:1984:0696:13101:19112:29132:53140:16145:54148:47149:03
UKS Technik Ruciane-Nida5:262:516:064:444:154:3110:025:346:0915:543:4714:4712:075:0611:1020:247:235:382:530:16
 
 
 
M21 (8)8,4 km20 PK
L.p.Imię i nazwiskoCzas
1(31)2(32)3(33)4(34)5(35)6(36)7(37)8(38)9(39)10(40)11(41)12(42)13(43)14(45)15(47)16(44)17(49)18(50)19(48)20(100)Meta
 
1Daniel Mikielski79:057:068:4913:0717:4720:0724:1627:0629:1831:3132:4836:1139:1042:5548:1551:2065:0471:2073:4976:4878:5479:05
UMKS ORKAN Ostróda7:061:434:184:402:204:092:502:122:131:173:232:593:455:203:0513:446:162:292:592:060:11
2Dariusz Szrama91:355:248:2012:2213:2618:5723:2228:2534:3137:3541:4645:2448:2152:2058:2461:0175:0483:0285:5789:3291:2491:35
PUKS Młode Orły5:242:564:021:045:314:255:036:063:044:113:382:573:596:042:3714:037:582:553:351:520:11
3Arkadiusz Jakubczyk96:275:126:4812:1614:4422:4727:2831:4034:3837:4638:5443:5946:3850:5960:3464:1872:0883:4589:1893:5296:1396:27
UKS Technik Ruciane-Nida5:121:365:282:288:034:414:122:583:081:085:052:394:219:353:447:5011:375:334:342:210:14
4Mateusz Fabisiak102:137:599:5717:0118:3326:3031:2335:1238:4441:4843:2148:1150:4354:4364:2667:5575:3691:3895:2399:19101:58102:13101:58
OSP Krutyń7:591:587:041:327:574:533:493:323:041:334:502:324:009:433:297:4116:023:453:562:390:15*100
5Adrian Polewaczyk102:375:187:0015:2616:3820:0724:2428:0131:1534:1237:3743:4750:2454:1561:4065:5078:5291:4995:4999:59102:26102:37
15 Giżycka Brygada Zmech.5:181:428:261:123:294:173:373:142:573:256:106:373:517:254:1013:0212:574:004:102:270:11
6Patryk Karpowicz113:5713:0915:2521:2124:2335:1340:1944:2747:2150:5952:2657:0859:4663:2272:0575:4084:33100:36105:00110:41113:45113:57
15 Giżycka Brygada Zmech.13:092:165:563:0210:505:064:082:543:381:274:422:383:368:433:358:5316:034:245:413:040:12
7Damian Kozłowski140:398:2610:1016:0118:4422:2027:3033:2141:1645:4249:3460:5267:3374:0482:1987:4797:34119:59128:06136:08140:17140:39
Nadleśnictwo Głęboki Bród8:261:445:512:433:365:105:517:554:263:5211:186:416:318:155:289:4722:258:078:024:090:22
8Mateusz Jasiński182:067:1911:1820:2723:5437:2642:2850:4956:5470:0072:4781:4285:21101:02108:30113:11147:46158:24164:44177:45181:50182:06
11 Mazurski Pułk Artylerii7:193:599:093:2713:325:028:216:0513:062:478:553:3915:417:284:4134:3510:386:2013:014:050:16
 
 
 
M35 (5)7,7 km19 PK
L.p.Imię i nazwiskoCzas
1(34)2(33)3(32)4(31)5(40)6(39)7(38)8(37)9(36)10(41)11(42)12(43)13(45)14(47)15(44)16(49)17(50)18(48)19(100)Meta
 
1Jakub Banaszek88:455:286:3810:3012:3715:0917:3623:4125:4135:5639:4342:4551:4058:0861:0668:2876:3281:5485:5488:3388:45
Ławki5:281:103:522:072:322:276:052:0010:153:473:028:556:282:587:228:045:224:002:390:12
2Tomasz Ruszewski102:446:478:4713:3415:4819:1021:2526:2331:3036:0742:3645:3556:0563:1367:3776:0085:0690:0299:38102:27102:44
14 pppanc Suwałki6:472:004:472:143:222:154:585:074:376:292:5910:307:084:248:239:064:569:362:490:17
3Maciej Lech108:585:176:5112:0914:4618:2621:2525:3028:3133:0939:5346:4960:2068:3672:2681:4991:1196:00105:42108:43108:58
indywidualnie5:171:345:182:373:402:594:053:014:386:446:5613:318:163:509:239:224:499:423:010:15
4Adam Bobrowski112:584:305:389:2724:1129:0830:3833:5336:0839:5643:5547:2253:3360:2663:3178:4399:28105:26110:09112:41112:5889:05
14 pppanc Suwałki4:301:083:4914:444:571:303:152:153:483:593:276:116:533:0515:1220:455:584:432:320:17*43
5Andrzej Gieleta146:544:576:3312:2717:0621:1425:5035:5041:2747:3163:1567:1282:0093:5599:12110:22130:50138:19143:52146:41146:54
11 Mazurski Pułk Artylerii4:571:365:544:394:084:3610:005:376:0415:443:5714:4811:555:1711:1020:287:295:332:490:13
 
 
 
M40 (10)7,7 km19 PK
L.p.Imię i nazwiskoCzas
1(34)2(33)3(32)4(31)5(40)6(39)7(38)8(37)9(36)10(41)11(42)12(43)13(45)14(47)15(44)16(49)17(50)18(48)19(100)Meta
 
1Marek Kubisiak71:054:405:4010:0112:1214:4316:2419:3922:0925:5530:2733:5637:2744:3247:2154:0061:2264:5068:2870:5271:05
Skierniewickie Stowarzyszenie4:401:004:212:112:311:413:152:303:464:323:293:317:052:496:397:223:283:382:240:13
2MATEUSZ POMIANEK78:363:585:129:3513:2715:5517:2020:1522:3326:2330:4733:4637:3244:0947:1060:5669:4072:5476:1878:2478:36
CHARTY PUSZCZY PISKIEJ3:581:144:233:522:281:252:552:183:504:242:593:466:373:0113:468:443:143:242:060:12
3Marcin Duda82:494:018:1412:1414:3017:0418:2228:1630:2035:5039:1540:5946:4053:2556:5164:5371:2374:0580:3682:3982:49
CHARTY PUSZCZY PISKIEJ4:014:134:002:162:341:189:542:045:303:251:445:416:453:268:026:302:426:312:030:10
4Rafał Zagroba90:305:238:0213:5316:1919:1321:0224:5628:0732:3938:4547:3652:2358:4662:5670:1778:5583:2287:4490:1890:30
Uzerbejdżan5:232:395:512:262:541:493:543:114:326:068:514:476:234:107:218:384:274:222:340:12
5Maciej Ligocki95:525:026:2811:4220:3523:3925:1230:1132:5039:1845:0147:1152:3860:2663:5671:5483:3987:5892:2095:3495:52
UKS Technik Ruciane-Nida5:021:265:148:533:041:334:592:396:285:432:105:277:483:307:5811:454:194:223:140:18
6Stanisław Stefanowicz97:504:566:2811:1913:2219:2021:0725:1827:2432:5636:4139:0646:4054:0559:3268:4085:5190:2794:3897:3597:50
indywidualnie4:561:324:512:035:581:474:112:065:323:452:257:347:255:279:0817:114:364:112:570:15
7Dariusz Rzosiński99:3815:5417:0321:4124:1427:0428:4131:5934:0638:1242:4045:3151:3158:3562:1175:4188:4292:5297:0799:2399:3899:23
8brt15:541:094:382:332:501:373:182:074:064:282:516:007:043:3613:3013:014:104:152:160:15*100
8Marek Sudoł108:367:0510:1517:2421:1825:1828:0833:0038:0143:2348:4952:0355:5163:3667:1879:0489:50100:13105:28108:23108:36
15 Giżycka Brygada Zmech.7:053:107:093:544:002:504:525:015:225:263:143:487:453:4211:4610:4610:235:152:550:13
9Marcin Durmaj119:265:096:1810:2017:1526:3029:5434:2137:1042:0747:3351:4059:0668:0171:3780:05106:12111:34116:28119:13119:26
15 Giżycka Brygada Zmech.5:091:094:026:559:153:244:272:494:575:264:077:268:553:368:2826:075:224:542:450:13
10Dariusz Jaroniec147:545:597:3913:2518:0422:2026:5636:5942:2548:3464:1968:1482:5895:07100:14111:15131:44139:12144:48147:42147:54
15 Giżycka Brygada Zmech.5:591:405:464:394:164:3610:035:266:0915:453:5514:4412:095:0711:0120:297:285:362:540:12
 
 
 
M45 (6)7,3 km18 PK
L.p.Imię i nazwiskoCzas
1(35)2(34)3(33)4(32)5(53)6(40)7(38)8(37)9(31)10(42)11(49)12(48)13(47)14(44)15(43)16(50)17(55)18(100)Meta
 
1Paweł Morawski65:162:254:265:349:2511:1515:0517:5020:1624:0730:1833:0237:3541:3750:1757:2060:1464:2864:5965:16
Indywidualni Pomorskie2:252:011:083:511:503:502:452:263:516:112:444:334:028:407:032:544:140:310:17
2Bogdan Rycerski65:462:083:524:498:2911:2115:3419:1521:0823:4931:1035:3941:3545:3051:2658:4461:4065:0965:3565:46
15 Giżycka Brygada Zmech.2:081:440:573:402:524:133:411:532:417:214:295:563:555:567:182:563:290:260:11
3Zbigniew Wrzosek77:462:214:348:5313:0814:4918:2421:0323:1429:4539:2144:4249:4353:4459:2370:3773:2477:0277:3077:4641:26
indywidualnie2:212:134:194:151:413:352:392:116:319:365:215:014:015:3911:142:473:380:280:16*50
4Victor Mikhaylov81:072:455:146:2911:0912:5917:0820:0622:5626:1333:5536:5645:5150:5256:5071:4875:3180:1980:5381:07
Odessa Team Ukraina2:452:291:154:401:504:092:582:503:177:423:018:555:015:5814:583:434:480:340:14
5Dariusz Jachna103:432:536:558:4619:0021:5327:2231:2234:1338:1346:3650:4557:2563:3980:4791:2296:27102:35103:28103:43
UMKS ORKAN Ostróda2:534:021:5110:142:535:294:002:514:008:234:096:406:1417:0810:355:056:080:530:15
6Aleksander Potocki180:355:229:4514:4631:2940:4151:0357:3062:3669:2588:0894:56107:38120:19132:29157:17166:05179:09180:12180:35
indywidualnie5:224:235:0116:439:1210:226:275:066:4918:436:4812:4212:4112:1024:488:4813:041:030:23
 
 
 
M50 (2)7,3 km18 PK
L.p.Imię i nazwiskoCzas
1(35)2(34)3(33)4(32)5(53)6(40)7(38)8(37)9(31)10(42)11(49)12(48)13(47)14(44)15(43)16(50)17(55)18(100)Meta
 
1Grzegorz Jasnoch86:482:355:277:0612:0516:3420:2523:2826:0829:2738:2848:4153:3158:1466:5575:3380:5686:1186:3786:48
Nadleśnictwo Głęboki Bród2:352:521:394:594:293:513:032:403:199:0110:134:504:438:418:385:235:150:260:11
2Waldemar Wańczyk179:253:399:2613:0621:2525:0042:4148:3360:1766:4986:5393:52108:46119:25131:25156:13164:55178:12179:02179:25
Nadleśnictwo Wyszków3:395:473:408:193:3517:415:5211:446:3220:046:5914:5410:3912:0024:488:4213:170:500:23
 
 
 
M55 (1)6,8 km16 PK
L.p.Imię i nazwiskoCzas
1(31)2(32)3(33)4(34)5(35)6(36)7(41)8(42)9(43)10(48)11(47)12(44)13(49)14(50)15(55)16(100)Meta
 
1Dariusz Bączek78:478:1410:0314:5416:3318:4523:5827:5131:3136:5341:3546:2357:2268:5573:0278:0578:3478:47
UKS Technik Ruciane-Nida8:141:494:511:392:125:133:533:405:224:424:4810:5911:334:075:030:290:13
 
 
 
M60 (2)6,0 km15 PK
L.p.Imię i nazwiskoCzas
1(33)2(32)3(31)4(39)5(38)6(37)7(36)8(41)9(50)10(43)11(44)12(47)13(45)14(55)15(100)Meta
 
1Bogdan Lech53:474:329:2311:2515:0417:4420:0423:1526:5528:5935:1842:1245:5750:3852:4753:3153:47
UMKS ORKAN Ostróda4:324:512:023:392:402:203:113:402:046:196:543:454:412:090:440:16
2Marek Mikielski65:285:3610:0819:4823:3628:0130:2734:2638:5541:1545:5154:1358:5662:3364:3865:1665:28
UMKS ORKAN Ostróda5:364:329:403:484:252:263:594:292:204:368:224:433:372:050:380:12
 
 
 
M65 (4)5,4 km15 PK
L.p.Imię i nazwiskoCzas
1(34)2(32)3(31)4(39)5(38)6(37)7(36)8(41)9(50)10(43)11(49)12(42)13(48)14(45)15(100)Meta
 
1Janusz Bohaczek65:064:478:5023:0327:0230:0432:1737:1142:0344:3148:5850:5954:0459:5763:1464:5465:06
UMKS ORKAN Ostróda4:474:0314:133:593:022:134:544:522:284:272:013:055:533:171:400:12
2Zbigniew Łuński68:294:569:3812:1317:2122:4829:3934:3739:3042:0346:1250:1052:5761:2365:2868:1068:29
UMKS ORKAN Ostróda4:564:422:355:085:276:514:584:532:334:093:582:478:264:052:420:19
3Zdzisław Sitek118:096:2614:2528:2234:1239:1344:5566:0174:5083:1991:3694:35101:15109:48115:13117:53118:09
Skierniewickie Stowarzyszenie6:267:5913:575:505:015:4221:068:498:298:172:596:408:335:252:400:16
4Bunia Kaczanowski123:457:4315:0419:2326:3533:3340:0448:2957:3062:2589:4593:43100:08112:07118:53123:15123:45
OSP Krutyń7:437:214:197:126:586:318:259:014:5527:203:586:2511:596:464:220:30
 
 
 
M70 (2)4,0 km13 PK
L.p.Imię i nazwiskoCzas
1(34)2(33)3(32)4(53)5(36)6(37)7(38)8(39)9(40)10(41)11(50)12(55)13(100)Meta
 
1Jerzy Wojtyła78:4112:1313:5320:54-----27:1537:3342:1057:1661:4167:3271:2677:4078:2378:41
UMKS ORKAN Ostróda12:131:407:016:2110:184:3715:064:255:513:546:140:430:18
2Henryk Woźniak99:3515:5719:1328:1734:3038:3148:0754:2560:2564:3084:0689:2697:4799:0599:35
UMKS ORKAN Ostróda15:573:169:046:134:019:366:186:004:0519:365:208:211:180:30
 
 
 
K14 (3)3,8 km10 PK
L.p.Imię i nazwiskoCzas
1(53)2(37)3(39)4(52)5(51)6(49)7(46)8(45)9(55)10(100)Meta
 
1Oksana Kmit110:016:3225:4632:3933:4141:1954:3990:16103:00108:56109:47110:01109:47
UKS Technik Ruciane-Nida6:3219:146:531:027:3813:2035:3712:445:560:510:14*100
2Alicja Węglewska112:599:4628:5535:4736:4344:3857:4194:02106:42111:45112:46112:59
UKS Technik Ruciane-Nida9:4619:096:520:567:5513:0336:2112:405:031:010:13
3Kornelia Przybyłowska116:028:5631:4538:4139:4247:1860:4296:54109:33114:54115:48116:02
UKS Technik Ruciane-Nida8:5622:496:561:017:3613:2436:1212:395:210:540:14
 
 
 
K16 (4)5,4 km15 PK
L.p.Imię i nazwiskoCzas
1(34)2(32)3(31)4(39)5(38)6(37)7(36)8(41)9(50)10(43)11(49)12(42)13(48)14(45)15(100)Meta
 
1Maria Ligocka103:289:4317:5620:3627:1332:4336:4142:1756:0560:0667:2374:3978:0896:33100:19103:17103:28
UKS Technik Ruciane-Nida9:438:132:406:375:303:585:3613:484:017:177:163:2918:253:462:580:11
2Karolina Kołodziejczyk177:2629:5045:4056:2465:0291:0597:57124:21133:27139:28147:08151:03157:23168:43173:51177:08177:26
UKS Technik Ruciane-Nida29:5015:5010:448:3826:036:5226:249:066:017:403:556:2011:205:083:170:18
3Kinga Kaczmarczyk188:298:3226:4531:2540:0950:2155:5062:1483:1892:3598:40105:41114:17179:26185:33188:12188:29188:12
UKS Technik Ruciane-Nida8:3218:134:408:4410:125:296:2421:049:176:057:018:3665:096:072:390:17*100
4Wiktoria Kijewska194:3017:1833:0338:4246:1256:4761:5271:0289:1598:37104:42111:39120:14185:23191:29194:12194:30
UKS Technik Ruciane-Nida17:1815:455:397:3010:355:059:1018:139:226:056:578:3565:096:062:430:18
 
 
 
K20 (3)5,9 km15 PK
L.p.Imię i nazwiskoCzas
1(34)2(32)3(31)4(39)5(38)6(37)7(36)8(41)9(50)10(43)11(44)12(47)13(45)14(55)15(100)Meta
 
1Małgorzata Ligocka108:0515:0724:4427:4834:1639:4543:4449:2263:1767:0874:3288:2396:14102:53106:32107:27108:05
UKS Technik Ruciane-Nida15:079:373:046:285:293:595:3813:553:517:2413:517:516:393:390:550:38
2Wiktoria Mrówka128:446:0321:3026:1634:5945:1150:3656:5378:1087:2793:23104:25111:58124:50127:40128:29128:44
UKS Technik Ruciane-Nida6:0315:274:468:4310:125:256:1721:179:175:5611:027:3312:522:500:490:15
3Laura Kruk210:5416:5144:1454:2163:0089:0295:54122:19131:23137:26145:05190:55200:06206:53209:54210:30210:54
UKS Technik Ruciane-Nida16:5127:2310:078:3926:026:5226:259:046:037:3945:509:116:473:010:360:24
 
 
 
K21 (5)6,7 km16 PK
L.p.Imię i nazwiskoCzas
1(31)2(32)3(33)4(34)5(35)6(41)7(42)8(49)9(44)10(47)11(45)12(43)13(54)14(50)15(55)16(100)Meta
 
1Zuzanna Wańczyk57:414:446:1710:1011:1213:4719:4425:4827:5734:5438:2841:4148:3250:5552:5857:0257:2857:41
PUKS Młode Orły4:441:333:531:022:355:576:042:096:573:343:136:512:232:034:040:260:13
2Małgorzata Bączek65:295:077:2712:4214:0716:5223:0829:1931:5139:5543:4547:5955:4957:5760:5064:5165:1765:29
Wawel Kraków5:072:205:151:252:456:166:112:328:043:504:147:502:082:534:010:260:12
3Magdalena Wańczyk94:316:149:2215:4617:1119:4928:5031:5947:0257:4463:3970:0681:3984:0987:1293:3594:1794:31
PUKS Młode Orły6:143:086:241:252:389:013:0915:0310:425:556:2711:332:303:036:230:420:14
4Brygida Fabisiak117:546:389:5116:3922:4434:1843:2356:0760:5273:5580:1085:5097:27100:48110:10116:52117:39117:54
UKS Technik Ruciane-Nida6:383:136:486:0511:349:0512:444:4513:036:155:4011:373:219:226:420:470:15
 
Marta Stolarska-Jasińskankl8:1210:4961:0062:2773:0687:18100:10139:39184:31194:07201:36-------------------------
indywidualnie8:122:3750:111:2710:3914:1212:5239:2944:529:367:29
 
 
 
K35 (4)5,9 km15 PK
L.p.Imię i nazwiskoCzas
1(34)2(32)3(31)4(39)5(38)6(37)7(36)8(41)9(50)10(43)11(44)12(47)13(45)14(55)15(100)Meta
 
1Irena Morawska67:306:3611:0013:1017:0020:0122:2230:1434:4236:5545:1753:0257:2264:2766:3967:1467:30
Indywidualni Pomorskie6:364:242:103:503:012:217:524:282:138:227:454:207:052:120:350:16
2Natalia Dzika97:017:4014:4817:2922:1627:4435:2843:4350:5655:4161:1572:2979:5393:0195:3496:3597:01
15 Giżycka Brygada Zmech.7:407:082:414:475:287:448:157:134:455:3411:147:2413:082:331:010:26
3Anita Ruszewska128:507:3717:0020:2825:2334:2138:4949:4858:1667:1175:40102:58116:02125:00127:48128:30128:50
14 pppanc Suwałki7:379:233:284:558:584:2810:598:288:558:2927:1813:048:582:480:420:20
 
Małgorzata Młoceknkl6:2212:1034:4749:0069:2882:4291:24110:17138:18189:39--------------------218:21218:23
11 Mazurski Pułk Artylerii6:225:4822:3714:1320:2813:148:4218:5328:0151:2128:420:02
 
 
 
K40 (3)5,9 km15 PK
L.p.Imię i nazwiskoCzas
1(34)2(32)3(31)4(39)5(38)6(37)7(36)8(41)9(50)10(43)11(44)12(47)13(45)14(55)15(100)Meta
 
1Agata Kulicka59:234:107:5212:2916:0222:0024:1327:5732:3435:1739:3246:5050:5256:1958:3559:0959:23
Skierniewickie Stowarzyszenie4:103:424:373:335:582:133:444:372:434:157:184:025:272:160:340:14
2Urszula Dyl-Nadolna100:388:4714:5818:3823:0927:3332:3041:0447:3350:1555:2877:1784:3697:0899:36100:16100:38
Nadleśnictwo Spychowo8:476:113:404:314:244:578:346:292:425:1321:497:1912:322:280:400:22
3Agata Michałowska121:167:1816:0321:3129:4335:0839:5155:3267:0976:0883:4797:33107:29116:31119:44121:00121:16121:00
Ochotnicza Straż Pożarna Ostró7:188:455:288:125:254:4315:4111:378:597:3913:469:569:023:131:160:16*100
 
 
 
K45 (3)5,4 km15 PK
L.p.Imię i nazwiskoCzas
1(34)2(32)3(31)4(39)5(38)6(37)7(36)8(41)9(50)10(43)11(49)12(42)13(48)14(45)15(100)Meta
 
1Katarzyna Markowska116:096:2512:2233:2139:1248:1852:5463:5172:1181:1689:3792:4699:10107:38113:01115:54116:09
Stajnia Koczek6:255:5720:595:519:064:3610:578:209:058:213:096:248:285:232:530:15
2Dorota Potocka148:449:0117:1727:4740:2049:0364:1579:2591:2999:53109:11113:27125:00134:58142:40147:48148:44
indywidualnie9:018:1610:3012:338:4315:1215:1012:048:249:184:1611:339:587:425:080:56
3Stella Hałaburda151:4611:5820:1431:0943:2252:1367:0482:3094:23102:47112:51115:59128:05138:20145:38150:54151:46
indywidualnie11:588:1610:5512:138:5114:5115:2611:538:2410:043:0812:0610:157:185:160:52
 
 
 
K60 (3)4,0 km13 PK
L.p.Imię i nazwiskoCzas
1(34)2(33)3(32)4(53)5(36)6(37)7(38)8(39)9(40)10(41)11(50)12(55)13(100)Meta
 
1Danuta Mikielska55:537:018:5315:0817:4620:5728:0231:3536:1838:2045:4848:4854:5555:3755:53
UMKS ORKAN Ostróda7:011:526:152:383:117:053:334:432:027:283:006:070:420:16
2Regina Łuńska59:0110:0611:5518:1420:5224:0731:1034:3039:2141:2248:2151:5158:0058:4359:01
UMKS ORKAN Ostróda10:061:496:192:383:157:033:204:512:016:593:306:090:430:18
3Halina Biziuk78:515:347:0812:5829:0136:1743:3448:0153:2055:4565:2169:0877:3678:3678:51
UMKS ORKAN Ostróda5:341:345:5016:037:167:174:275:192:259:363:478:281:000:15
 
 
 
K65 (1)4,0 km13 PK
L.p.Imię i nazwiskoCzas
1(34)2(33)3(32)4(53)5(36)6(37)7(38)8(39)9(40)10(41)11(50)12(55)13(100)Meta
 
1Ewa Lewoń65:006:378:40-----16:0219:5325:1540:4145:1647:1853:3857:2864:0264:4565:00
UMKS ORKAN Ostróda6:372:037:223:515:2215:264:352:026:203:506:340:430:15
 
 
 
OPEN (2)3,8 km10 PK
L.p.Imię i nazwiskoCzas
1(53)2(37)3(39)4(52)5(51)6(49)7(46)8(45)9(55)10(100)Meta
 
1Aleksandra Czarnecka57:267:2312:5517:5219:0823:0830:5242:5351:5056:0957:1157:26
UKS Technik Ruciane-Nida7:235:324:571:164:007:4412:018:574:191:020:15
2Florian Haeussler72:046:2520:3030:4832:1337:1946:1758:3167:0370:0971:4072:04
indywidualnie6:2514:0510:181:255:068:5812:148:323:061:310:24
 
 
 
OPEN_R (7)2,8 km6 PK
L.p.Imię i nazwiskoCzas
1(53)2(52)3(51)4(54)5(55)6(100)Meta
 
1Basia i Jagoda Nadolna37:478:5216:1219:0424:4836:2637:2337:47
Nadolniaki8:527:202:525:4411:380:570:24
2Julia, Dariusz Rzosińska39:285:5616:1020:1428:3338:1839:1539:28
8brt5:5610:144:048:199:450:570:13
3Zuzanna Domżała40:427:2516:5021:1730:2539:3240:2840:42
Stajnia Koczek7:259:254:279:089:070:560:14
4Magdalena i Tyme Rycerski44:297:5117:1122:0629:0043:0143:5944:29
15 Giżycka Brygada Zmech.7:519:204:556:5414:010:580:30
5Zosia, Paweł Mrozicka57:028:5629:0433:5842:0555:5756:4757:02
Mrozy8:5620:084:548:0713:520:500:15
6Bartłomiej, Stan Stefanowicz57:398:2323:5931:2239:2156:5157:2757:39
indywidualnie8:2315:367:237:5917:300:360:12
7Nina,Ignacy,Maja Sęk59:4610:2826:4736:3147:2358:0159:1459:46
UKS Technik Ruciane-Nida10:2816:199:4410:5210:381:130:32
 
 
 
OPEN_S (4)3,8 km10 PK
L.p.Imię i nazwiskoCzas
1(53)2(37)3(39)4(52)5(51)6(49)7(46)8(45)9(55)10(100)Meta
 
1Filip Kobus Bartosz Wodowski113:5714:0329:3336:4537:5845:2358:4794:46107:21112:58113:42113:57
STO Mikołajki14:0315:307:121:137:2513:2435:5912:355:370:440:15
2Bartosz Grabowsk Jakub Darowski116:5817:1232:4139:4940:5348:3661:3497:23110:06115:49116:40116:58116:40
STO Mikołajki17:1215:297:081:047:4312:5835:4912:435:430:510:18*100
3Zosia Opalach Lidia Śliwińska190:0611:58----------------------------------------109:15110:0661:16
STO Mikołajki11:5897:170:51*41
4Miłosz Łukasik Maik Krettler212:3136:09---------------------------------------------122:31
STO Mikołajki36:0986:22