World Orienteering Daywt. 06.10.2020 21:42
Zg3oszenia kategoriamistworzony przez OE12 © Stephan Krämer SportSoftware 2019

 
 
1KM10 (6)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKlubStart
1165Maja Baranowska10MSP_Suliszewo2:00
295Igor Ko3czykiewicz11MSP_Korytowo8:00
3178Wiktor M3ynarczyk10MSP3_Choszczno6:00
497Krzysztof Sobierajski10MSP_Korytowo0:00
596Bartosz Szczublewski10MSP_Korytowo4:00
694Aleksander Szkuta12MSP_Korytowo10:00
 
 
2KM12 (19)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKlubStart
1113Mi3osz Dudek08MSP_Zamecin48:00
2161Hanna Dziemian08MSP_Suliszewo16:00
3154Nadia Gó?d?08MSP_Suliszewo38:00
4155Mi3osz Gromadzki08MSP_Suliszewo42:00
5162Kordian Gwiazdowski09MSP_Suliszewo26:00
6156Natalia Jab3onska08MSP_Suliszewo12:00
7163Adam Jab3onski09MSP_Suliszewo34:00
8114Wojciech Keplin08MSP_Zamecin28:00
9101Filip Ko3czykiewicz08MSP_Korytowo32:00
10116Natalia Kondracik08MSP_Zamecin44:00
1199Oliwia Krajewska09MSP_Korytowo36:00
12117Jan Maci1gowski08MSP_Zamecin24:00
13100Marek Mei?ner08MSP_Korytowo20:00
14102Szymon Per3akowski07MSP_Korytowo14:00
15118Zuzanna Rataj08MSP_Zamecin18:00
16159Maciej Skory08MSP_Suliszewo46:00
17160Martyna Urwentowicz08MSP_Suliszewo22:00
18164Artur Wlaz3owski08MSP_Suliszewo30:00
1998Julia —abicka09MSP_Korytowo40:00
 
 
3KM14 (43)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKlubStart
1104Wiktoria Andryszak06MSP_Zamecin23:00
2151Bart3omiej Babiak07MSP_Suliszewo25:00
3152Maciej Baranowski06MSP_Suliszewo43:00
462Jakub Baranski06MSP3_Choszczno47:00
5153Przemys3aw Bednarek07MSP_Suliszewo9:00
6144Dagmara Biniecka07MSP_Suliszewo53:00
763Karina Ciesielska06MSP3_Choszczno65:00
8145Krystian D1browski06MSP_Suliszewo5:00
9105Bartosz Dudek06MSP_Zamecin45:00
1058Roksana Duplak06MSP3_Choszczno69:00
11177Majka Gaik07MSP1_Choszczno83:00
12146Szymon Gilewski06MSP_Suliszewo13:00
1361Martyna Gonera06MSP3_Choszczno51:00
14147Mateusz Gurazda07MSP_Suliszewo33:00
1556Dawid Ilnicki06MSP3_Choszczno27:00
16109Klaudia Janicka06MSP_Zamecin39:00
17106Artur Kalisiak06MSP_Zamecin29:00
1850Roksana Kasperowicz07MSP3_Choszczno77:00
19110Anna Kmiea06MSP_Zamecin75:00
2060Martyna Kuleta06MSP3_Choszczno3:00
21148Maja Lewandowska-Mohamed07MSP_Suliszewo17:00
2251Zosia Lisiak07MSP3_Choszczno11:00
2354Martyna Migdalska07MSP3_Choszczno7:00
24157Maciej Mintus07MSP_Suliszewo59:00
25179Wojciech M3ynarczyk07MSP3_Choszczno85:00
2653Roksana Morman07MSP3_Choszczno35:00
27158Bart3omiej Mrozik07MSP_Suliszewo1:00
28115Natalia Nowakowska07MSP_Zamecin79:00
2959Konrad Pierzak06MSP3_Choszczno31:00
30176Zofia Pokorniecka07MSP3_Choszczno55:00
31111Anna Rataj07MSP_Zamecin57:00
3248Oliwia Rawiak07MSP3_Choszczno41:00
3352Alicja RaYniewska07MSP3_Choszczno73:00
34103Antonina Resiak06MSP_Zamecin63:00
35149Jakub Studzinski07MSP_Suliszewo37:00
3649Jeremi Szewczyk07MSP3_Choszczno61:00
37150Anna Szymulewicz07MSP_Suliszewo21:00
3847Jakub Szyszkowski07MSP3_Choszczno81:00
3955Piotr Tomczyk07MSP3_Choszczno19:00
4057Szymon Tomczyk06MSP3_Choszczno15:00
41107Szymon Wasiak07MSP_Zamecin67:00
42108Remigiusz Waszkiel06MSP_Zamecin71:00
43112Kacper Worach07MSP_Zamecin49:00
 
 
4KM18 (43)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKlubStart
164Oliwia Andrzejak05MZS3_Choszczno78:00
265Jakub Bieganowski04MZS3_Choszczno82:00
311Emila Bojaruniec02MZS2_Choszczno38:00
415Filip Bury05MZS2_Choszczno14:00
566Magdalena Cho3odzinska03MZS3_Choszczno0:00
667Zuzanna Chwia3kowska05MZS3_Choszczno12:00
768Patrycja Czaja05MZS3_Choszczno74:00
869Laura Czernecka04MZS3_Choszczno24:00
970Grzegorz Dziemian04MZS3_Choszczno4:00
107Patrycja Eljasz02MZS2_Choszczno34:00
1171Oliwia Gradys03MZS3_Choszczno76:00
124Wiktoria Gurazda04MZS2_Choszczno18:00
135Kaja Jab3onska04MZS2_Choszczno30:00
1412Pawe3 Jab3onski03MZS2_Choszczno42:00
1572Anna Jagie33o06MZS3_Choszczno62:00
166Martyna Karmelita04MZS2_Choszczno22:00
1773Wiktoria Kubacka03MZS3_Choszczno54:00
1874Pawe3 Kujawa05MZS3_Choszczno8:00
198Nikola Kuo02MZS2_Choszczno26:00
2075Wiktoria Lukowska05MZS3_Choszczno80:00
2176Julia Maciejak05MZS3_Choszczno84:00
2277Sandra Malec06MZS3_Choszczno58:00
2378Ma3gorzata Maryniak02MZS3_Choszczno72:00
2479Monika Nawolska05MZS3_Choszczno16:00
2580Magdalena Poteranska04MZS3_Choszczno60:00
2681Karolina Prwucka04MZS3_Choszczno32:00
2782Hubert Przybylski04MZS3_Choszczno20:00
2814Wojciech Przysz3o05MZS2_Choszczno50:00
2983Justyna Rudzinska05MZS3_Choszczno48:00
303Laura Siminska04MZS2_Choszczno6:00
3184Roksana Staniewska05MZS3_Choszczno64:00
3285Wiktoria Stanczyk05MZS3_Choszczno56:00
3313Gabriela Stasiak02MZS2_Choszczno10:00
3486Natalia Stasiak05MZS3_Choszczno66:00
3587Anastazja Stepien05MZS3_Choszczno70:00
3688Zuzanna Suleja04MZS3_Choszczno40:00
3710Zuzanna Tasak02MZS2_Choszczno46:00
3889Urszula Walaszczyk03MZS3_Choszczno44:00
3990Amelia Wi1cek04MZS3_Choszczno52:00
4091Kasandra Worach04MZS3_Choszczno68:00
419Julia Wróbel02MZS2_Choszczno2:00
4292Jakub Zawadzki02MZS3_Choszczno28:00
4393Patrycja Zdunczyk06MZS3_Choszczno36:00
 
 
5OPEN (10)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKlubStart
1167Agnieszka AlabrudzinskaM12BZ50:00
2174Daniel Ba3dygaM12BZ58:00
31Rafa3 Brzozowski87M12BZ52:00
4166Katarzyna DybkaM12BZ66:00
5175Tadeusz KrawiecMAktywne Choszczno54:00
6173Konrad MajdzinskiM12BZ60:00
7172Pawe3 MurawskiM12BZ62:00
8169Grzegorz SzajnaM12BZ56:00
9168Mateusz WoYniakM12BZ64:00
102Robert Wrona91M12BZ68:00
 
 
6LAB (56)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKlubStart
1119Hanna BacaMprzedszkole
2120Aleksander BalickiMprzedszkole
3121Maja BaljonMprzedszkole
4122Oliwier BanasiakMprzedszkole
5123Oliwia CarewiczMprzedszkole
616Nadia ChmielMAncymonek
734Oliver CiborowskiMAncymonek
835Rados3aw Cio3ekMAncymonek
936Olaf CzosnekMAncymonek
10124Mi3osz Go3aszewskiMprzedszkole
1117Jedrzej HareYlakMAncymonek
1218Zuzanna IdziakMAncymonek
1319Alicja IwanskaMAncymonek
1420Franciszek KaczorMAncymonek
15125Jan KalinMprzedszkole
1621Lucjan KalinskiMAncymonek
17126Karmen KaminskaMprzedszkole
18127Lena KlamrzynskaMprzedszkole
1922Franek KmitaMAncymonek
20128Aron KnyziakMprzedszkole
21129Tymoteusz KondracikMprzedszkole
2237Artur KowalczykMAncymonek
23130Zuzanna KrupinskaMprzedszkole
2423Mateusz KukwaMAncymonek
2538Filip KwapisiewiczMAncymonek
2624Kacper KwapisiewiczMAncymonek
2725Liliana LetkomillerMAncymonek
28131Kuba LewandowskiMprzedszkole
29132Szymon LisieckiMprzedszkole
30133Antoni LuszczynskiMprzedszkole
3139Miko3aj MarkiewiczMAncymonek
3240Amelia Mi3aszewskaMAncymonek
3326Natan Mi3aszewskiMAncymonek
3441Kajetan MitrofaniukMAncymonek
35134Nikodem NawotczynskiMprzedszkole
36135Livia OlejniczakMprzedszkole
37136Karol Paw3owskiMprzedszkole
38137Kacper PencakMprzedszkole
39138Julian PialikMprzedszkole
4027Franciszek Pierzcha3aMAncymonek
4146Gabriel PietkiewiczMAncymonek
42139Alicja PsutMprzedszkole
43140Sandra RackiewiczMprzedszkole
4442Anna SawickaMAncymonek
4543Wiktoria SipaMAncymonek
4628Jakub TelejMAncymonek
4729Antoni TomaszewiczMAncymonek
4830Dominik TychmanowiczMAncymonek
49141Stanis3aw WdowiakMprzedszkole
50142Miko3aj WierzbowskiMprzedszkole
5144Dominik WilczekMAncymonek
52143Franciszek WinnickiMprzedszkole
5331Ksawery WójcikMAncymonek
5432Hanna —mudaMAncymonek
5545Ignacy —uchowskiMAncymonek
5633Anastazja —ygad3oMAncymonek