World Orienteering Daywt. 06.10.2020 21:43
Zg3oszenia klubamistworzony przez OE12 © Stephan Krämer SportSoftware 2019

 
 
112BZ (9)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKategoriaW sumieStart
11Rafa3 Brzozowski87MOPEN1052:00
22Robert Wrona91MOPEN1068:00
3166Katarzyna DybkaMOPEN1066:00
4167Agnieszka AlabrudzinskaMOPEN1050:00
5168Mateusz WoYniakMOPEN1064:00
6169Grzegorz SzajnaMOPEN1056:00
7172Pawe3 MurawskiMOPEN1062:00
8173Konrad MajdzinskiMOPEN1060:00
9174Daniel Ba3dygaMOPEN1058:00
 
 
2ZS2_Choszczno (13)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKategoriaW sumieStart
13Laura Siminska04MKM18436:00
24Wiktoria Gurazda04MKM184318:00
35Kaja Jab3onska04MKM184330:00
46Martyna Karmelita04MKM184322:00
57Patrycja Eljasz02MKM184334:00
68Nikola Kuo02MKM184326:00
79Julia Wróbel02MKM18432:00
810Zuzanna Tasak02MKM184346:00
911Emila Bojaruniec02MKM184338:00
1012Pawe3 Jab3onski03MKM184342:00
1113Gabriela Stasiak02MKM184310:00
1214Wojciech Przysz3o05MKM184350:00
1315Filip Bury05MKM184314:00
 
 
3Ancymonek (31)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKategoriaW sumieStart
116Nadia ChmielMLAB56
217Jedrzej HareYlakMLAB56
318Zuzanna IdziakMLAB56
419Alicja IwanskaMLAB56
520Franciszek KaczorMLAB56
621Lucjan KalinskiMLAB56
722Franek KmitaMLAB56
823Mateusz KukwaMLAB56
924Kacper KwapisiewiczMLAB56
1025Liliana LetkomillerMLAB56
1126Natan Mi3aszewskiMLAB56
1227Franciszek Pierzcha3aMLAB56
1328Jakub TelejMLAB56
1429Antoni TomaszewiczMLAB56
1530Dominik TychmanowiczMLAB56
1631Ksawery WójcikMLAB56
1732Hanna —mudaMLAB56
1833Anastazja —ygad3oMLAB56
1934Oliver CiborowskiMLAB56
2035Rados3aw Cio3ekMLAB56
2136Olaf CzosnekMLAB56
2237Artur KowalczykMLAB56
2338Filip KwapisiewiczMLAB56
2439Miko3aj MarkiewiczMLAB56
2540Amelia Mi3aszewskaMLAB56
2641Kajetan MitrofaniukMLAB56
2742Anna SawickaMLAB56
2843Wiktoria SipaMLAB56
2944Dominik WilczekMLAB56
3045Ignacy —uchowskiMLAB56
3146Gabriel PietkiewiczMLAB56
 
 
4SP3_Choszczno (20)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKategoriaW sumieStart
147Jakub Szyszkowski07MKM144381:00
248Oliwia Rawiak07MKM144341:00
349Jeremi Szewczyk07MKM144361:00
450Roksana Kasperowicz07MKM144377:00
551Zosia Lisiak07MKM144311:00
652Alicja RaYniewska07MKM144373:00
753Roksana Morman07MKM144335:00
854Martyna Migdalska07MKM14437:00
955Piotr Tomczyk07MKM144319:00
1056Dawid Ilnicki06MKM144327:00
1157Szymon Tomczyk06MKM144315:00
1258Roksana Duplak06MKM144369:00
1359Konrad Pierzak06MKM144331:00
1460Martyna Kuleta06MKM14433:00
1561Martyna Gonera06MKM144351:00
1662Jakub Baranski06MKM144347:00
1763Karina Ciesielska06MKM144365:00
18176Zofia Pokorniecka07MKM144355:00
19178Wiktor M3ynarczyk10MKM1066:00
20179Wojciech M3ynarczyk07MKM144385:00
 
 
5ZS3_Choszczno (30)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKategoriaW sumieStart
164Oliwia Andrzejak05MKM184378:00
265Jakub Bieganowski04MKM184382:00
366Magdalena Cho3odzinska03MKM18430:00
467Zuzanna Chwia3kowska05MKM184312:00
568Patrycja Czaja05MKM184374:00
669Laura Czernecka04MKM184324:00
770Grzegorz Dziemian04MKM18434:00
871Oliwia Gradys03MKM184376:00
972Anna Jagie33o06MKM184362:00
1073Wiktoria Kubacka03MKM184354:00
1174Pawe3 Kujawa05MKM18438:00
1275Wiktoria Lukowska05MKM184380:00
1376Julia Maciejak05MKM184384:00
1477Sandra Malec06MKM184358:00
1578Ma3gorzata Maryniak02MKM184372:00
1679Monika Nawolska05MKM184316:00
1780Magdalena Poteranska04MKM184360:00
1881Karolina Prwucka04MKM184332:00
1982Hubert Przybylski04MKM184320:00
2083Justyna Rudzinska05MKM184348:00
2184Roksana Staniewska05MKM184364:00
2285Wiktoria Stanczyk05MKM184356:00
2386Natalia Stasiak05MKM184366:00
2487Anastazja Stepien05MKM184370:00
2588Zuzanna Suleja04MKM184340:00
2689Urszula Walaszczyk03MKM184344:00
2790Amelia Wi1cek04MKM184352:00
2891Kasandra Worach04MKM184368:00
2992Jakub Zawadzki02MKM184328:00
3093Patrycja Zdunczyk06MKM184336:00
 
 
6SP_Korytowo (9)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKategoriaW sumieStart
194Aleksander Szkuta12MKM10610:00
295Igor Ko3czykiewicz11MKM1068:00
396Bartosz Szczublewski10MKM1064:00
497Krzysztof Sobierajski10MKM1060:00
598Julia —abicka09MKM121940:00
699Oliwia Krajewska09MKM121936:00
7100Marek Mei?ner08MKM121920:00
8101Filip Ko3czykiewicz08MKM121932:00
9102Szymon Per3akowski07MKM121914:00
 
 
7SP_Zamęcin (16)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKategoriaW sumieStart
1103Antonina Resiak06MKM144363:00
2104Wiktoria Andryszak06MKM144323:00
3105Bartosz Dudek06MKM144345:00
4106Artur Kalisiak06MKM144329:00
5107Szymon Wasiak07MKM144367:00
6108Remigiusz Waszkiel06MKM144371:00
7109Klaudia Janicka06MKM144339:00
8110Anna Kmiea06MKM144375:00
9111Anna Rataj07MKM144357:00
10112Kacper Worach07MKM144349:00
11113Mi3osz Dudek08MKM121948:00
12114Wojciech Keplin08MKM121928:00
13115Natalia Nowakowska07MKM144379:00
14116Natalia Kondracik08MKM121944:00
15117Jan Maci1gowski08MKM121924:00
16118Zuzanna Rataj08MKM121918:00
 
 
8przedszkole (25)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKategoriaW sumieStart
1119Hanna BacaMLAB56
2120Aleksander BalickiMLAB56
3121Maja BaljonMLAB56
4122Oliwier BanasiakMLAB56
5123Oliwia CarewiczMLAB56
6124Mi3osz Go3aszewskiMLAB56
7125Jan KalinMLAB56
8126Karmen KaminskaMLAB56
9127Lena KlamrzynskaMLAB56
10128Aron KnyziakMLAB56
11129Tymoteusz KondracikMLAB56
12130Zuzanna KrupinskaMLAB56
13131Kuba LewandowskiMLAB56
14132Szymon LisieckiMLAB56
15133Antoni LuszczynskiMLAB56
16134Nikodem NawotczynskiMLAB56
17135Livia OlejniczakMLAB56
18136Karol Paw3owskiMLAB56
19137Kacper PencakMLAB56
20138Julian PialikMLAB56
21139Alicja PsutMLAB56
22140Sandra RackiewiczMLAB56
23141Stanis3aw WdowiakMLAB56
24142Miko3aj WierzbowskiMLAB56
25143Franciszek WinnickiMLAB56
 
 
9SP_Suliszewo (22)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKategoriaW sumieStart
1144Dagmara Biniecka07MKM144353:00
2145Krystian D1browski06MKM14435:00
3146Szymon Gilewski06MKM144313:00
4147Mateusz Gurazda07MKM144333:00
5148Maja Lewandowska-Mohamed07MKM144317:00
6149Jakub Studzinski07MKM144337:00
7150Anna Szymulewicz07MKM144321:00
8151Bart3omiej Babiak07MKM144325:00
9152Maciej Baranowski06MKM144343:00
10153Przemys3aw Bednarek07MKM14439:00
11154Nadia Gó?d?08MKM121938:00
12155Mi3osz Gromadzki08MKM121942:00
13156Natalia Jab3onska08MKM121912:00
14157Maciej Mintus07MKM144359:00
15158Bart3omiej Mrozik07MKM14431:00
16159Maciej Skory08MKM121946:00
17160Martyna Urwentowicz08MKM121922:00
18161Hanna Dziemian08MKM121916:00
19162Kordian Gwiazdowski09MKM121926:00
20163Adam Jab3onski09MKM121934:00
21164Artur Wlaz3owski08MKM121930:00
22165Maja Baranowska10MKM1062:00
 
 
10Aktywne Choszczno (1)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKategoriaW sumieStart
1175Tadeusz KrawiecMOPEN1054:00
 
 
11SP1_Choszczno (1)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKategoriaW sumieStart
1177Majka Gaik07MKM144383:00