World Orienteering Daywt. 06.10.2020 21:50
Lista startowa wg kategoriistworzony przez OE12 © Stephan Krämer SportSoftware 2019

 
 
KM10 (6)1,1 km 10 m7 PK
NrStartowyNumer karty SITekst1Imię i nazwiskoUr.KlubStart
97Krzysztof Sobierajski10SP_Korytowo0:00
165Maja Baranowska10SP_Suliszewo2:00
96Bartosz Szczublewski10SP_Korytowo4:00
178Wiktor M3ynarczyk10SP3_Choszczno6:00
95Igor Ko3czykiewicz11SP_Korytowo8:00
94Aleksander Szkuta12SP_Korytowo10:00
 
 
KM12 (19)1,4 km11 PK
NrStartowyNumer karty SITekst1Imię i nazwiskoUr.KlubStart
156Natalia Jab3onska08SP_Suliszewo12:00
102Szymon Per3akowski07SP_Korytowo14:00
161Hanna Dziemian08SP_Suliszewo16:00
118Zuzanna Rataj08SP_Zamecin18:00
100Marek Mei?ner08SP_Korytowo20:00
160Martyna Urwentowicz08SP_Suliszewo22:00
117Jan Maci1gowski08SP_Zamecin24:00
162Kordian Gwiazdowski09SP_Suliszewo26:00
114Wojciech Keplin08SP_Zamecin28:00
164Artur Wlaz3owski08SP_Suliszewo30:00
101Filip Ko3czykiewicz08SP_Korytowo32:00
163Adam Jab3onski09SP_Suliszewo34:00
99Oliwia Krajewska09SP_Korytowo36:00
154Nadia Gó?d?08SP_Suliszewo38:00
98Julia —abicka09SP_Korytowo40:00
155Mi3osz Gromadzki08SP_Suliszewo42:00
116Natalia Kondracik08SP_Zamecin44:00
159Maciej Skory08SP_Suliszewo46:00
113Mi3osz Dudek08SP_Zamecin48:00
 
 
KM14 (43)1,9 km14 PK
NrStartowyNumer karty SITekst1Imię i nazwiskoUr.KlubStart
158Bart3omiej Mrozik07SP_Suliszewo1:00
60Martyna Kuleta06SP3_Choszczno3:00
145Krystian D1browski06SP_Suliszewo5:00
54Martyna Migdalska07SP3_Choszczno7:00
153Przemys3aw Bednarek07SP_Suliszewo9:00
51Zosia Lisiak07SP3_Choszczno11:00
146Szymon Gilewski06SP_Suliszewo13:00
57Szymon Tomczyk06SP3_Choszczno15:00
148Maja Lewandowska-Mohamed07SP_Suliszewo17:00
55Piotr Tomczyk07SP3_Choszczno19:00
150Anna Szymulewicz07SP_Suliszewo21:00
104Wiktoria Andryszak06SP_Zamecin23:00
151Bart3omiej Babiak07SP_Suliszewo25:00
56Dawid Ilnicki06SP3_Choszczno27:00
106Artur Kalisiak06SP_Zamecin29:00
59Konrad Pierzak06SP3_Choszczno31:00
147Mateusz Gurazda07SP_Suliszewo33:00
53Roksana Morman07SP3_Choszczno35:00
149Jakub Studzinski07SP_Suliszewo37:00
109Klaudia Janicka06SP_Zamecin39:00
48Oliwia Rawiak07SP3_Choszczno41:00
152Maciej Baranowski06SP_Suliszewo43:00
105Bartosz Dudek06SP_Zamecin45:00
62Jakub Baranski06SP3_Choszczno47:00
112Kacper Worach07SP_Zamecin49:00
61Martyna Gonera06SP3_Choszczno51:00
144Dagmara Biniecka07SP_Suliszewo53:00
176Zofia Pokorniecka07SP3_Choszczno55:00
111Anna Rataj07SP_Zamecin57:00
157Maciej Mintus07SP_Suliszewo59:00
49Jeremi Szewczyk07SP3_Choszczno61:00
103Antonina Resiak06SP_Zamecin63:00
63Karina Ciesielska06SP3_Choszczno65:00
107Szymon Wasiak07SP_Zamecin67:00
58Roksana Duplak06SP3_Choszczno69:00
108Remigiusz Waszkiel06SP_Zamecin71:00
52Alicja RaYniewska07SP3_Choszczno73:00
110Anna Kmiea06SP_Zamecin75:00
50Roksana Kasperowicz07SP3_Choszczno77:00
115Natalia Nowakowska07SP_Zamecin79:00
47Jakub Szyszkowski07SP3_Choszczno81:00
177Majka Gaik07SP1_Choszczno83:00
179Wojciech M3ynarczyk07SP3_Choszczno85:00
 
 
KM18 (43)2,3 km17 PK
NrStartowyNumer karty SITekst1Imię i nazwiskoUr.KlubStart
66Magdalena Cho3odzinska03ZS3_Choszczno0:00
9Julia Wróbel02ZS2_Choszczno2:00
70Grzegorz Dziemian04ZS3_Choszczno4:00
3Laura Siminska04ZS2_Choszczno6:00
74Pawe3 Kujawa05ZS3_Choszczno8:00
13Gabriela Stasiak02ZS2_Choszczno10:00
67Zuzanna Chwia3kowska05ZS3_Choszczno12:00
15Filip Bury05ZS2_Choszczno14:00
79Monika Nawolska05ZS3_Choszczno16:00
4Wiktoria Gurazda04ZS2_Choszczno18:00
82Hubert Przybylski04ZS3_Choszczno20:00
6Martyna Karmelita04ZS2_Choszczno22:00
69Laura Czernecka04ZS3_Choszczno24:00
8Nikola Kuo02ZS2_Choszczno26:00
92Jakub Zawadzki02ZS3_Choszczno28:00
5Kaja Jab3onska04ZS2_Choszczno30:00
81Karolina Prwucka04ZS3_Choszczno32:00
7Patrycja Eljasz02ZS2_Choszczno34:00
93Patrycja Zdunczyk06ZS3_Choszczno36:00
11Emila Bojaruniec02ZS2_Choszczno38:00
88Zuzanna Suleja04ZS3_Choszczno40:00
12Pawe3 Jab3onski03ZS2_Choszczno42:00
89Urszula Walaszczyk03ZS3_Choszczno44:00
10Zuzanna Tasak02ZS2_Choszczno46:00
83Justyna Rudzinska05ZS3_Choszczno48:00
14Wojciech Przysz3o05ZS2_Choszczno50:00
90Amelia Wi1cek04ZS3_Choszczno52:00
73Wiktoria Kubacka03ZS3_Choszczno54:00
85Wiktoria Stanczyk05ZS3_Choszczno56:00
77Sandra Malec06ZS3_Choszczno58:00
80Magdalena Poteranska04ZS3_Choszczno60:00
72Anna Jagie33o06ZS3_Choszczno62:00
84Roksana Staniewska05ZS3_Choszczno64:00
86Natalia Stasiak05ZS3_Choszczno66:00
91Kasandra Worach04ZS3_Choszczno68:00
87Anastazja Stepien05ZS3_Choszczno70:00
78Ma3gorzata Maryniak02ZS3_Choszczno72:00
68Patrycja Czaja05ZS3_Choszczno74:00
71Oliwia Gradys03ZS3_Choszczno76:00
64Oliwia Andrzejak05ZS3_Choszczno78:00
75Wiktoria Lukowska05ZS3_Choszczno80:00
65Jakub Bieganowski04ZS3_Choszczno82:00
76Julia Maciejak05ZS3_Choszczno84:00
 
 
OPEN (10)2,9 km19 PK
NrStartowyNumer karty SITekst1Imię i nazwiskoUr.KlubStart
167Agnieszka Alabrudzinska12BZ50:00
1Rafa3 Brzozowski8712BZ52:00
175Tadeusz KrawiecAktywne Choszczno54:00
169Grzegorz Szajna12BZ56:00
174Daniel Ba3dyga12BZ58:00
173Konrad Majdzinski12BZ60:00
172Pawe3 Murawski12BZ62:00
168Mateusz WoYniak12BZ64:00
166Katarzyna Dybka12BZ66:00
2Robert Wrona9112BZ68:00