ORIENTUJ SIE NOCA W ZCH - 2 etapwt. 03.11.2020 16:55
Zg3oszenia kategoriamistworzony przez OE12 © Stephan Krämer SportSoftware 2019

 
 
1KM10N (17)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKlubStart
158Hubert B3aszczykMAktywne Choszczno15:00
245Martyna BocianMAktywne Choszczno12:00
349Jery BruziMAktywne Choszczno16:00
448Tymoteusz BruziMAktywne Choszczno14:00
552Pola CiborowskaMAktywne Choszczno23:00
653Borys CiborowskiMAktywne Choszczno25:00
747Nikola FanasMAktywne Choszczno20:00
857Hanna IlnickaMAktywne Choszczno10:00
955Kacper JarmarkiewiczMAktywne Choszczno11:00
1056Mateusz KarbowskiMAktywne Choszczno13:00
1146Olek KlejnaMAktywne Choszczno21:00
1251Ma3gorzata KuleszaMAktywne Choszczno22:00
1343Bartosz SmoderekMAktywne Choszczno18:00
1450Oskar SmorgolewskiMAktywne Choszczno9:00
1559Hanna WdowiakMAktywne Choszczno17:00
1644Hubert WiktorskiMAktywne Choszczno24:00
1754Alicja ZmitrowiczMAktywne Choszczno19:00
 
 
2A0K (2)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKlubStart
12Majka GaikM8661479Aktywne Choszczno35:00
21Zofia PokornieckaM8661494Aktywne Choszczno36:00
 
 
3A0M (8)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKlubStart
19Marcel KuleszaM8661485Aktywne Choszczno30:00
25Juliusz KulinskiMAktywne Choszczno28:00
34Adam MarkiewiczMAktywne Choszczno29:00
47Wiktor M3ynarczykMAktywne Choszczno31:00
510Wojtek M3ynarczykMAktywne Choszczno33:00
63Alan Rawluk08M418415indywidualnie27:00
76Szymon SzyszkowskiMAktywne Choszczno32:00
88Piotr TomczykM8661484Aktywne Choszczno26:00
 
 
4AK (8)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKlubStart
112Karina CiesielskaM8661497Aktywne Choszczno4:00
211Hanna DubielM8661478Aktywne Choszczno7:00
313Roksana DuplakMAktywne Choszczno1:00
416Maria GalinskaM2146612Aktywne Choszczno3:00
517Eliza G3owackaM2146600Aktywne Choszczno5:00
669Maja IwaniecM8661495Aktywne Choszczno6:00
714Martyna KuletaMAktywne Choszczno2:00
815Martyna MajewskaM2146541Aktywne Choszczno0:00
 
 
5AM (9)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKlubStart
125Filip FranasMAktywne Choszczno21:00
224Dawid IlnickiM8661489Aktywne Choszczno17:00
326Artur KalisiakM8661483Aktywne Choszczno22:00
420Kacper MiszczakM8661473Aktywne Choszczno19:00
523Konrad PierzakM8661480Aktywne Choszczno23:00
618Patryk Rawluk04M2146598indywidualnie16:00
721Jakub SzyszkowskiMAktywne Choszczno15:00
819Szymon TomczykM8661482Aktywne Choszczno20:00
922Wiktor ZdunczykM8661498Aktywne Choszczno18:00
 
 
6BK (1)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKlubStart
127Agnieszka Alabrudzinska85M8648779indywidualnie24:00
 
 
7BM (2)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKlubStart
139Kamil DzietczykMAktywne Choszczno14:00
230Mateusz Furs94M2146555Nadleonictwo Choszczno13:00
 
 
8CK (3)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKlubStart
135Katarzyna Dybka83M864876712 BZ1:00
237Sylwia DzietczykMAktywne Choszczno0:00
336Lena Mo?d?ynskaMAktywne Choszczno2:00
 
 
9CM (5)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKlubStart
176Jaros3aw CzachowskiMindywidualnie7:00
266Pawe3 CzapiewskiM418404indywidualnie5:00
340Karol LasowskiMAktywne Choszczno4:00
474Tomasz Mo?d?ynskiMAktywne Choszczno8:00
575Marcin Posi3aMAktywne Choszczno6:00
 
 
11DM (1)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKlubStart
142Tadeusz Krawiec60M2108825Aktywne Choszczno3:00
 
 
12OPEN (5)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKlubStart
178Roksana Amro?yMindywidualnie10:00
277Stanis3aw Amro?yMindywidualnie8:00
362Lena KoniecznaMAktywne Choszczno12:00
460Natalia KoniecznaM418392Aktywne Choszczno9:00
561Szymon KoniecznyM418425Aktywne Choszczno11:00