Orientuj sie noc1 w ZCH - E3or. 16.12.2020 11:34
Zg3oszenia kategoriami - Etap 1stworzony przez OE12 © Stephan Krämer SportSoftware 2019

 
 
1KM10N (13)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKlubStart
15Maja BaranowskaMindywidualnie
28Martyna BocianMAktywne Choszczno
39Jery BruziMAktywne Choszczno
410Tymoteusz BruziMAktywne Choszczno
513Borys CiborowskiMAktywne Choszczno
622Nikola FanasMAktywne Choszczno
735Mateusz KarbowskiMAktywne Choszczno
837Lena KoniecznaMAktywne Choszczno
942Ma3gorzata KuleszaMAktywne Choszczno
1051Kacper Mazan16M8260716KOS BnO Szczecin
1169Bartosz SmoderekMAktywne Choszczno
1279Hubert WiktorskiMAktywne Choszczno
1383Alicja ZmitrowiczMAktywne Choszczno
 
 
2A0K (4)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKlubStart
126Majka GaikM8661479Aktywne Choszczno7:00
264Zofia PokornieckaM8661494Aktywne Choszczno8:00
384Nadia StepniewskaM8220951UKS Traper Z3ocieniec6:00
472Wiktoria SzottMAktywne Choszczno5:00
 
 
3A0M (8)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKlubStart
143Marcel KuleszaM8661485Aktywne Choszczno11:00
245Juliusz KulinskiMAktywne Choszczno16:00
350Adam MarkiewiczMAktywne Choszczno9:00
455Wiktor M3ynarczykMAktywne Choszczno12:00
556Wojtek M3ynarczykMAktywne Choszczno15:00
666Alan Rawluk08M8260730indywidualnie10:00
773Szymon SzyszkowskiMAktywne Choszczno13:00
875Piotr TomczykMAktywne Choszczno14:00
 
 
4AK (10)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKlubStart
114Karina CiesielskaM8661497Aktywne Choszczno24:00
217Hanna DubielMAktywne Choszczno18:00
318Roksana DuplakMAktywne Choszczno22:00
427Maria GalinskaM8661488Aktywne Choszczno16:00
528Eliza G3owackaMAktywne Choszczno23:00
632Maja IwaniecM8661495Aktywne Choszczno19:00
744Martyna KuletaMAktywne Choszczno20:00
849Martyna MajewskaMAktywne Choszczno25:00
986Julia PieragowskaM8650886UKS Traper Z3ocieniec21:00
1085Paulina SzczurkoM8650895UKS Traper Z3ocieniec17:00
 
 
5AM (8)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKlubStart
131Dawid IlnickiM8661489Aktywne Choszczno13:00
234Artur KalisiakM8661483Aktywne Choszczno12:00
354Kacper MiszczakM8661473Aktywne Choszczno15:00
463Konrad PierzakM8661480Aktywne Choszczno11:00
567Patryk Rawluk04M8260717indywidualnie9:00
674Jakub SzyszkowskiMAktywne Choszczno14:00
776Szymon TomczykMAktywne Choszczno8:00
882Wiktor ZdunczykMAktywne Choszczno10:00
 
 
6BK (1)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKlubStart
11Agnieszka Alabrudzinska85M8648779indywidualnie4:00
 
 
7BM (4)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKlubStart
120Kamil DzietczykM8661475Aktywne Choszczno1:00
225Mateusz Furs94MNadleonictwo Choszczno2:00
352Micha3 Koziak07M8260720KOS BnO Szczecin0:00
453Bart3omiej Mazan92M8100192KOS BnO Szczecin3:00
 
 
8CK (3)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKlubStart
119Katarzyna Dybka83M864876712 BZ1:00
221Sylwia DzietczykMAktywne Choszczno0:00
357Lena Mo?d?ynskaMAktywne Choszczno2:00
 
 
9CM (5)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKlubStart
187Szczepan Fiedorowicz76MUKS Traper Z3ocieniec6:00
241Tadeusz Krawiec60M2108825Aktywne Choszczno7:00
359Tomasz Mo?d?ynskiMAktywne Choszczno4:00
488Lukasz W3odarczyk80M8004603UKS Traper Z3ocieniec3:00
548Karol LasowskiMAktywne Choszczno5:00