XII Puchar Puszczy Piskiej 2021 w BnOczw. 13.05.2021 23:20
Zgłoszenia kategoriamistworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
1K12 (3)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKlubStart
11Julia Rzosińska09MIndywidualnie48:00
22Agata Witkowska09MSP202 Łódź45:00
3wakatMwakat51:00
 
 
2K16 (2)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKlubStart
13Maria Ligocka05MUKS Technik Ruciane-Nida47:00
2wakatMwakat50:00
 
 
3K20 (2)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKlubStart
14Małgorzata Ligocka01MUKS Technik Ruciane-Nida1:00
2wakatMwakat4:00
 
 
4K21 (6)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKlubStart
15Patrycja Raczkowska96M14 pppanc21:00
26Paulina Bogdan93M11 MPA9:00
37Milena Futera93MIndywidualnie12:00
48Natalia Witkowska99MIndywidualnie18:00
595Paulina Grabowska87M145270615 GBZ15:00
6wakatMwakat24:00
 
 
5K35 (6)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKlubStart
19Małgorzata Młocek83M11 MPA10:00
210Beata Rosińska85MTEAM Małkinia13:00
311Renata Grala86MIndywidualnie4:00
412Edyta Mróz83M11 MPA1:00
513Oliwia Wikieł84M7123851Stowarzyszenie Team 3607:00
6wakatMwakat16:00
 
 
6K40 (5)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKlubStart
114Beata Tadla81M7021123Viking Orienteering28:00
215Joanna Goszczych77M11 MPA25:00
316Monika Sienkiewicz81MIndywidualnie22:00
417Urszula Dyl-Nadolna79MNadleśnictwo Spychowo19:00
5wakatMwakat31:00
 
 
7K45 (5)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKlubStart
118Agnieszka MarekMIndywidualnie43:00
219Katarzyna Markowska73MStajnia Koczek40:00
320Janina Banach76M8177088UMKS ORKAN37:00
421Agnieszka Bydelska73MIndywidualnie34:00
5wakatMwakat46:00
 
 
8K60 (3)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKlubStart
122Halina Biziuk57M9102814UMKS ORKAN0:00
223Danuta Mikielska59M8664837UMKS ORKAN3:00
3wakatMwakat6:00
 
 
9K65+ (2)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKlubStart
124Regina Łuńska56M413394UMKS ORKAN41:00
2wakatMwakat44:00
 
 
10M10 (3)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKlubStart
125Aleksander Wikieł11M2000928Stowarzyszenie Team 36027:00
226Jakub Buczma10M2000928Stowarzyszenie Team 36030:00
3wakatMwakat33:00
 
 
11M12 (3)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKlubStart
127Łukasz Banaszek08MŁawki36:00
228Jędrzej Bączek10M7204088UKS Technik Ruciane-Nida39:00
3wakatMwakat42:00
 
 
12M21 (13)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKlubStart
129Mateusz Jasiński87M11 MPA2:00
230Sylwester Futera90M11 MPA8:00
331Igor Legenzow92M14 pppanc20:00
432Łukasz Nartowicz89M14 pppanc26:00
533Kacper Oslislo98M11 MPA32:00
634Daniel Mikielski90M413378UMKS ORKAN14:00
735Michał Murawski88MIndywidualnie29:00
836Jakub Piersa98MUKS Technik Ruciane-Nida23:00
937Rafał Dąbrowski89MMazurskie Orły11:00
1038Łukasz Tkacz92M11 MPA17:00
1139Adam Koziej87M1452714Indywidualnie35:00
1240Maciej Górski92M8221993KW Warszawa5:00
13wakatMwakat38:00
 
 
13M35 (8)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKlubStart
141Mateusz Pańkowski84M9101596UKS Technik Ruciane-Nida9:00
242Paweł Giczewski85M14 pppanc0:00
343Adrian Szlaszyński86MNadleśnictwo Pisz18:00
444Jakub Banaszek82MŁawki15:00
545Ksawery Przerwa-Tetmajer83MCharty Puszczy Piskiej6:00
646Przemysław Matras85M8 brt3:00
797Krzysztof Mierzejewski82M145272815 GBZ12:00
8wakatMwakat21:00
 
 
14M40 (10)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKlubStart
147Mariusz Krysztopik80M11 MPA24:00
248Stanisław Stefanowicz79MIndywidualnie48:00
349Andrzej Gieleta81M11 MPA45:00
450Dariusz Rzosiński77M8 brt33:00
551Andrzej Otulakowski78M11 MPA39:00
652Tomasz Rymszewicz80M11 MPA30:00
753Mateusz Pomianek80MCharty Puszczy Piskiej42:00
854Marcin Duda80MCharty Puszczy Piskiej27:00
955Rafał Zagroba80MZOL Olsztyn36:00
10wakatMwakat51:00
 
 
15M45 (7)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKlubStart
156Paweł Wiliwis75M14 pppanc10:00
257Marek Rzosiński74M8 brt16:00
358Piotr Grandys74MIndywidualnie13:00
459Mariusz Jóźwiak73M11 Mazurski Pułk25:00
560Krzysztof Banach74M8012855UMKS ORKAN22:00
661Maciej Ligocki76MUKS Technik Ruciane-Nida19:00
7wakatMwakat28:00
 
 
16M50 (6)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKlubStart
162Arkadiusz Rosiński68M2028213WKB Meta Lubliniec8:00
263Jarosław Bartczak68M887093UMKS ORKAN14:00
364Zbigniew Witkowski69M7204615Indywidualnie2:00
465Janusz Bączek67M8661592UKS Technik Ruciane-Nida5:00
566Zbigniew Wrzosek70M7207728Indywidualnie11:00
6wakatMwakat17:00
 
 
17M55 (3)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKlubStart
167Dariusz Bączek65M8007387UKS Technik Ruciane-Nida41:00
268Zbigniew Bączek62MUKS Technik Ruciane-Nida44:00
3wakatMwakat47:00
 
 
18M60 (4)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKlubStart
169Krzystof Kraśniewski61M413371UMKS ORKAN49:00
270Bogdan Lech60M8655943UMKS ORKAN46:00
371Marek Mikielski60M8664836UMKS ORKAN43:00
4wakatMwakat52:00
 
 
19M65 (4)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKlubStart
172Feliks Kaczanowski55MOSP Krutyń23:00
273Janusz Bohaczek52M413376UMKS ORKAN20:00
374Zbigniew Łuński52M413395UMKS ORKAN26:00
4wakatMwakat29:00
 
 
20M70+ (3)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKlubStart
175Henryk Woźniak48M2114920UMKS Orkan Ostróda32:00
276Jerzy Wojtyła48M413388UMKS Orkan Ostróda35:00
3wakatMwakat38:00
 
 
21OPEN (4)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKlubStart
177Marta Stolarska- Jasińska90MIndywidualnie31:00
278Bartłomiej Stefanowicz08MIndywidualnie37:00
379Małgorzata Bączek01M8636995Wawel Kraków34:00
4wakatMwakat40:00
 
 
22OPENR (15)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKlubStart
180Leszek Romanowski75MIndywidualnie
281Emilia Romanowska12MIndywidualnie
382Kornelia Rosińska18MIndywidualnie
483Bartosz i Lenka Grabowscy14MIndywidualnie
584Jan Bohaczek10M412204UMKS ORKAN
685Staś Bohaczek15MUMKS ORKAN
786Zuzanna Domżała10MStajnia Koczek
887Filip Suprowicz82M7123851Stowarzyszenie Team 360
988Pola Suprowicz14M7123851Stowarzyszenie Team 360
1089Michał i Gabriel Lutostańscy82MIndywidualnie
1190Krzysztof Stanecki83MIndywidualnie
1291Ireneusz Ślusarczyk82M1452704Indywidualnie
1392Basia i Jagoda Nadolna12MNadolniaki
1493Konrad i Matylda Nakielski85MOSP Krutyń
1594Malwinka Ligocka18MNadleśnictwo Spychowo
 
 
23K21* (13)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKlubStart
199Marlena KrawczukMblog92:00
2100Izabela UrbanMblog83:00
3101Magdalena DzienisMdplot68:00
4102Magdalena CiarkowskaM8160987bdow77:00
5103Marta SektaMbdow71:00
6104Barbara WoźniakM2bz65:00
7105Ewelina SobocińskaM2bz80:00
8106Marta LachMdas74:00
9107Monika KędziaM1bz98:00
10108Marta PtakM1bz86:00
11109Anna GuzyMbcz89:00
12168pk Kamila BobrowskaM15 GBZ95:00
13wakatMwakat101:00
 
 
24K35* (10)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKlubStart
1110Urszula IwaszkoMblog67:00
2111Małgorzata PiskorskaMdplot88:00
3112Aleksandra BączkowskaMbdow82:00
4113Karolina Wojnarowska-SkubidaM15bsap91:00
5114Agata KuliśM15bsap85:00
6115Natalia DzikaM14527252bz76:00
7116Iwona UliszewskaMdas79:00
8117Anna SaduraM1bz73:00
9118Anna FaliszewskaMbcz70:00
10wakatMwakat94:00
 
 
25M21* (17)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKlubStart
1119Andrzej LichockiMblog90:00
2120Paweł BrzostekMblog96:00
3121Daniel LisMdplot105:00
4122Łukasz GrabowskiMdplot84:00
5123Bogusz GrabowskiMbdow66:00
6124Arkadiusz KarbownikM15bsap99:00
7125Tomasz GontarskiM15bsap81:00
8126Karol KaczorM2bz111:00
9127Adrian PolewaczykM2bz87:00
10128Arkadiusz JakubczykMdas78:00
11129Mirosław CharytoniukMdas72:00
12130Jacek HrynkoM1bz69:00
13131Krystian ChudzikM1bz102:00
14132Kamil WojnoMbcz75:00
15133Krystian TomaszewskiMbcz93:00
16169pk Marek UranowskiM15 GBZ108:00
17wakatMwakat114:00
 
 
26M35* (15)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKlubStart
1134Paweł LatekMblog74:00
2135Rafał KaczmarczykMdplot77:00
3136Tomasz SzpakMdplot104:00
4137Robert MiecielicaMbdow71:00
5138Bartosz KoronkiewiczM15bsap92:00
6139Jarosław TrojanowskiM15bsap83:00
7140Rafał SuchodolskiM2bz98:00
8141Łukasz ZarębaM14527172bz65:00
9142Łukasz ChaberekMdas89:00
10143Mariusz GałażewskiMdas68:00
11144Mateusz BorkowskiM1bz95:00
12145Rafał ŚliwowskiM1bz86:00
13146Adam SanikMbcz80:00
14147Krzysztof BogdanMbcz101:00
15wakatMwakat107:00
 
 
27M40* (11)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKlubStart
1148Tomasz SzmajdaMblog66:00
2149Dariusz JaroniecMdplot81:00
3150Sławomir WójcikMdplot69:00
4151Sylwester CeniukMbdow84:00
5152Marcin DurmajM1452715bdow90:00
6153Łukasz CieślikM15bsap78:00
7154Marek SudołM2bz93:00
8155Jacek WięckoMdas72:00
9156Mariusz DąbrowskiM1bz87:00
10157Ariel WaszkiewiczMbcz75:00
11wakatMwakat96:00
 
 
28M45* (11)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKlubStart
1158Jarosław KrajzaMblog85:00
2159Krzysztof CiborowskiMdplot79:00
3160Bogdan RycerskiM8061271bdow67:00
4161Mariusz RamotowskiM1452722bdow94:00
5162Artur JasińskiM15bsap70:00
6163Grzegorz SieradzkiM15bsap76:00
7164Dariusz SudołM2bz91:00
8165Szczepan CzartoryjskiMdas82:00
9166Roman PielochMdas73:00
10167Tomasz ZadrogaM1bz88:00
11wakatMwakat97:00