XII Puchar Puszczy Piskiej 2021 w BnOczw. 13.05.2021 23:19
Zgłoszenia klubamistworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
1Indywidualnie (22)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKategoriaW sumieStart
11Julia Rzosińska09MK12348:00
27Milena Futera93MK21612:00
38Natalia Witkowska99MK21618:00
411Renata Grala86MK3564:00
516Monika Sienkiewicz81MK40522:00
618Agnieszka MarekMK45543:00
721Agnieszka Bydelska73MK45534:00
835Michał Murawski88MM211329:00
939Adam Koziej87M1452714M211335:00
1048Stanisław Stefanowicz79MM401048:00
1158Piotr Grandys74MM45713:00
1264Zbigniew Witkowski69M7204615M5062:00
1366Zbigniew Wrzosek70M7207728M50611:00
1477Marta Stolarska- Jasińska90MOPEN431:00
1578Bartłomiej Stefanowicz08MOPEN437:00
1680Leszek Romanowski75MOPENR15
1781Emilia Romanowska12MOPENR15
1882Kornelia Rosińska18MOPENR15
1983Bartosz i Lenka Grabowscy14MOPENR15
2089Michał i Gabriel Lutostańscy82MOPENR15
2190Krzysztof Stanecki83MOPENR15
2291Ireneusz Ślusarczyk82M1452704OPENR15
 
 
2SP202 Łódź (1)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKategoriaW sumieStart
12Agata Witkowska09MK12345:00
 
 
3UKS Technik Ruciane-Nida (9)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKategoriaW sumieStart
13Maria Ligocka05MK16247:00
24Małgorzata Ligocka01MK2021:00
328Jędrzej Bączek10M7204088M12339:00
436Jakub Piersa98MM211323:00
541Mateusz Pańkowski84M9101596M3589:00
661Maciej Ligocki76MM45719:00
765Janusz Bączek67M8661592M5065:00
867Dariusz Bączek65M8007387M55341:00
968Zbigniew Bączek62MM55344:00
 
 
414 pppanc (5)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKategoriaW sumieStart
15Patrycja Raczkowska96MK21621:00
231Igor Legenzow92MM211320:00
332Łukasz Nartowicz89MM211326:00
442Paweł Giczewski85MM3580:00
556Paweł Wiliwis75MM45710:00
 
 
511 MPA (12)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKategoriaW sumieStart
16Paulina Bogdan93MK2169:00
29Małgorzata Młocek83MK35610:00
312Edyta Mróz83MK3561:00
415Joanna Goszczych77MK40525:00
529Mateusz Jasiński87MM21132:00
630Sylwester Futera90MM21138:00
733Kacper Oslislo98MM211332:00
838Łukasz Tkacz92MM211317:00
947Mariusz Krysztopik80MM401024:00
1049Andrzej Gieleta81MM401045:00
1151Andrzej Otulakowski78MM401039:00
1252Tomasz Rymszewicz80MM401030:00
 
 
6TEAM Małkinia (1)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKategoriaW sumieStart
110Beata Rosińska85MK35613:00
 
 
7Stowarzyszenie Team 360 (5)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKategoriaW sumieStart
113Oliwia Wikieł84M7123851K3567:00
225Aleksander Wikieł11M2000928M10327:00
326Jakub Buczma10M2000928M10330:00
487Filip Suprowicz82M7123851OPENR15
588Pola Suprowicz14M7123851OPENR15
 
 
8Viking Orienteering (1)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKategoriaW sumieStart
114Beata Tadla81M7021123K40528:00
 
 
9Nadleśnictwo Spychowo (2)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKategoriaW sumieStart
117Urszula Dyl-Nadolna79MK40519:00
294Malwinka Ligocka18MOPENR15
 
 
10Stajnia Koczek (2)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKategoriaW sumieStart
119Katarzyna Markowska73MK45540:00
286Zuzanna Domżała10MOPENR15
 
 
11UMKS ORKAN (14)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKategoriaW sumieStart
120Janina Banach76M8177088K45537:00
222Halina Biziuk57M9102814K6030:00
323Danuta Mikielska59M8664837K6033:00
424Regina Łuńska56M413394K65+241:00
534Daniel Mikielski90M413378M211314:00
660Krzysztof Banach74M8012855M45722:00
763Jarosław Bartczak68M887093M50614:00
869Krzystof Kraśniewski61M413371M60449:00
970Bogdan Lech60M8655943M60446:00
1071Marek Mikielski60M8664836M60443:00
1173Janusz Bohaczek52M413376M65420:00
1274Zbigniew Łuński52M413395M65426:00
1384Jan Bohaczek10M412204OPENR15
1485Staś Bohaczek15MOPENR15
 
 
12Ławki (2)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKategoriaW sumieStart
127Łukasz Banaszek08MM12336:00
244Jakub Banaszek82MM35815:00
 
 
13Mazurskie Orły (1)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKategoriaW sumieStart
137Rafał Dąbrowski89MM211311:00
 
 
14KW Warszawa (1)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKategoriaW sumieStart
140Maciej Górski92M8221993M21135:00
 
 
15Nadleśnictwo Pisz (1)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKategoriaW sumieStart
143Adrian Szlaszyński86MM35818:00
 
 
16Charty Puszczy Piskiej (3)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKategoriaW sumieStart
145Ksawery Przerwa-Tetmajer83MM3586:00
253Mateusz Pomianek80MM401042:00
354Marcin Duda80MM401027:00
 
 
178 brt (3)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKategoriaW sumieStart
146Przemysław Matras85MM3583:00
250Dariusz Rzosiński77MM401033:00
357Marek Rzosiński74MM45716:00
 
 
18ZOL Olsztyn (1)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKategoriaW sumieStart
155Rafał Zagroba80MM401036:00
 
 
1911 Mazurski Pułk (1)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKategoriaW sumieStart
159Mariusz Jóźwiak73MM45725:00
 
 
20WKB Meta Lubliniec (1)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKategoriaW sumieStart
162Arkadiusz Rosiński68M2028213M5068:00
 
 
21OSP Krutyń (2)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKategoriaW sumieStart
172Feliks Kaczanowski55MM65423:00
293Konrad i Matylda Nakielski85MOPENR15
 
 
22UMKS Orkan Ostróda (2)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKategoriaW sumieStart
175Henryk Woźniak48M2114920M70+332:00
276Jerzy Wojtyła48M413388M70+335:00
 
 
23Wawel Kraków (1)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKategoriaW sumieStart
179Małgorzata Bączek01M8636995OPEN434:00
 
 
24Nadolniaki (1)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKategoriaW sumieStart
192Basia i Jagoda Nadolna12MOPENR15
 
 
2515 GBZ (4)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKategoriaW sumieStart
195Paulina Grabowska87M1452706K21615:00
297Krzysztof Mierzejewski82M1452728M35812:00
3168pk Kamila BobrowskaMK21*1395:00
4169pk Marek UranowskiMM21*17108:00
 
 
26blog (8)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKategoriaW sumieStart
199Marlena KrawczukMK21*1392:00
2100Izabela UrbanMK21*1383:00
3110Urszula IwaszkoMK35*1067:00
4119Andrzej LichockiMM21*1790:00
5120Paweł BrzostekMM21*1796:00
6134Paweł LatekMM35*1574:00
7148Tomasz SzmajdaMM40*1166:00
8158Jarosław KrajzaMM45*1185:00
 
 
27dplot (9)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKategoriaW sumieStart
1101Magdalena DzienisMK21*1368:00
2111Małgorzata PiskorskaMK35*1088:00
3121Daniel LisMM21*17105:00
4122Łukasz GrabowskiMM21*1784:00
5135Rafał KaczmarczykMM35*1577:00
6136Tomasz SzpakMM35*15104:00
7149Dariusz JaroniecMM40*1181:00
8150Sławomir WójcikMM40*1169:00
9159Krzysztof CiborowskiMM45*1179:00
 
 
28bdow (9)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKategoriaW sumieStart
1102Magdalena CiarkowskaM8160987K21*1377:00
2103Marta SektaMK21*1371:00
3112Aleksandra BączkowskaMK35*1082:00
4123Bogusz GrabowskiMM21*1766:00
5137Robert MiecielicaMM35*1571:00
6151Sylwester CeniukMM40*1184:00
7152Marcin DurmajM1452715M40*1190:00
8160Bogdan RycerskiM8061271M45*1167:00
9161Mariusz RamotowskiM1452722M45*1194:00
 
 
292bz (9)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKategoriaW sumieStart
1104Barbara WoźniakMK21*1365:00
2105Ewelina SobocińskaMK21*1380:00
3115Natalia DzikaM1452725K35*1076:00
4126Karol KaczorMM21*17111:00
5127Adrian PolewaczykMM21*1787:00
6140Rafał SuchodolskiMM35*1598:00
7141Łukasz ZarębaM1452717M35*1565:00
8154Marek SudołMM40*1193:00
9164Dariusz SudołMM45*1191:00
 
 
30das (9)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKategoriaW sumieStart
1106Marta LachMK21*1374:00
2116Iwona UliszewskaMK35*1079:00
3128Arkadiusz JakubczykMM21*1778:00
4129Mirosław CharytoniukMM21*1772:00
5142Łukasz ChaberekMM35*1589:00
6143Mariusz GałażewskiMM35*1568:00
7155Jacek WięckoMM40*1172:00
8165Szczepan CzartoryjskiMM45*1182:00
9166Roman PielochMM45*1173:00
 
 
311bz (9)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKategoriaW sumieStart
1107Monika KędziaMK21*1398:00
2108Marta PtakMK21*1386:00
3117Anna SaduraMK35*1073:00
4130Jacek HrynkoMM21*1769:00
5131Krystian ChudzikMM21*17102:00
6144Mateusz BorkowskiMM35*1595:00
7145Rafał ŚliwowskiMM35*1586:00
8156Mariusz DąbrowskiMM40*1187:00
9167Tomasz ZadrogaMM45*1188:00
 
 
32bcz (7)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKategoriaW sumieStart
1109Anna GuzyMK21*1389:00
2118Anna FaliszewskaMK35*1070:00
3132Kamil WojnoMM21*1775:00
4133Krystian TomaszewskiMM21*1793:00
5146Adam SanikMM35*1580:00
6147Krzysztof BogdanMM35*15101:00
7157Ariel WaszkiewiczMM40*1175:00
 
 
3315bsap (9)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKategoriaW sumieStart
1113Karolina Wojnarowska-SkubidaMK35*1091:00
2114Agata KuliśMK35*1085:00
3124Arkadiusz KarbownikMM21*1799:00
4125Tomasz GontarskiMM21*1781:00
5138Bartosz KoronkiewiczMM35*1592:00
6139Jarosław TrojanowskiMM35*1583:00
7153Łukasz CieślikMM40*1178:00
8162Artur JasińskiMM45*1170:00
9163Grzegorz SieradzkiMM45*1176:00