XII Puchar Puszczy Piskiej 2021 w BnOczw. 13.05.2021 23:21
Lista startowa wg kategoriistworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
K12 (3)2,6 km8 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
2Agata Witkowska09SP202 Łódź45:00
1Julia Rzosińska09Indywidualnie48:00
wakatwakat51:00
 
 
K16 (2)3,6 km11 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
3Maria Ligocka05UKS Technik Ruciane-Nida47:00
wakatwakat50:00
 
 
K20 (2)6,6 km16 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
4Małgorzata Ligocka01UKS Technik Ruciane-Nida1:00
wakatwakat4:00
 
 
K21 (6)6,6 km16 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
6Paulina Bogdan9311 MPA9:00
7Milena Futera93Indywidualnie12:00
951452706Paulina Grabowska8715 GBZ15:00
8Natalia Witkowska99Indywidualnie18:00
5Patrycja Raczkowska9614 pppanc21:00
wakatwakat24:00
 
 
K35 (6)5,2 km13 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
12Edyta Mróz8311 MPA1:00
11Renata Grala86Indywidualnie4:00
137123851Oliwia Wikieł84Stowarzyszenie Team 3607:00
9Małgorzata Młocek8311 MPA10:00
10Beata Rosińska85TEAM Małkinia13:00
wakatwakat16:00
 
 
K40 (5)5,2 km13 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
17Urszula Dyl-Nadolna79Nadleśnictwo Spychowo19:00
16Monika Sienkiewicz81Indywidualnie22:00
15Joanna Goszczych7711 MPA25:00
147021123Beata Tadla81Viking Orienteering28:00
wakatwakat31:00
 
 
K45 (5)5,2 km13 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
21Agnieszka Bydelska73Indywidualnie34:00
208177088Janina Banach76UMKS ORKAN37:00
19Katarzyna Markowska73Stajnia Koczek40:00
18Agnieszka MarekIndywidualnie43:00
wakatwakat46:00
 
 
K60 (3)3,6 km11 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
229102814Halina Biziuk57UMKS ORKAN0:00
238664837Danuta Mikielska59UMKS ORKAN3:00
wakatwakat6:00
 
 
K65+ (2)3,6 km11 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
24413394Regina Łuńska56UMKS ORKAN41:00
wakatwakat44:00
 
 
M10 (3)2,1 km6 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
252000928Aleksander Wikieł11Stowarzyszenie Team 36027:00
262000928Jakub Buczma10Stowarzyszenie Team 36030:00
wakatwakat33:00
 
 
M12 (3)2,6 km8 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
27Łukasz Banaszek08Ławki36:00
287204088Jędrzej Bączek10UKS Technik Ruciane-Nida39:00
wakatwakat42:00
 
 
M21 (13)8,0 km19 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
29Mateusz Jasiński8711 MPA2:00
408221993Maciej Górski92KW Warszawa5:00
30Sylwester Futera9011 MPA8:00
37Rafał Dąbrowski89Mazurskie Orły11:00
34413378Daniel Mikielski90UMKS ORKAN14:00
38Łukasz Tkacz9211 MPA17:00
31Igor Legenzow9214 pppanc20:00
36Jakub Piersa98UKS Technik Ruciane-Nida23:00
32Łukasz Nartowicz8914 pppanc26:00
35Michał Murawski88Indywidualnie29:00
33Kacper Oslislo9811 MPA32:00
391452714Adam Koziej87Indywidualnie35:00
wakatwakat38:00
 
 
M35 (8)7,9 km18 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
42Paweł Giczewski8514 pppanc0:00
46Przemysław Matras858 brt3:00
45Ksawery Przerwa-Tetmajer83Charty Puszczy Piskiej6:00
419101596Mateusz Pańkowski84UKS Technik Ruciane-Nida9:00
971452728Krzysztof Mierzejewski8215 GBZ12:00
44Jakub Banaszek82Ławki15:00
43Adrian Szlaszyński86Nadleśnictwo Pisz18:00
wakatwakat21:00
 
 
M40 (10)7,9 km18 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
47Mariusz Krysztopik8011 MPA24:00
54Marcin Duda80Charty Puszczy Piskiej27:00
52Tomasz Rymszewicz8011 MPA30:00
50Dariusz Rzosiński778 brt33:00
55Rafał Zagroba80ZOL Olsztyn36:00
51Andrzej Otulakowski7811 MPA39:00
53Mateusz Pomianek80Charty Puszczy Piskiej42:00
49Andrzej Gieleta8111 MPA45:00
48Stanisław Stefanowicz79Indywidualnie48:00
wakatwakat51:00
 
 
M45 (7)6,9 km17 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
56Paweł Wiliwis7514 pppanc10:00
58Piotr Grandys74Indywidualnie13:00
57Marek Rzosiński748 brt16:00
61Maciej Ligocki76UKS Technik Ruciane-Nida19:00
608012855Krzysztof Banach74UMKS ORKAN22:00
59Mariusz Jóźwiak7311 Mazurski Pułk25:00
wakatwakat28:00
 
 
M50 (6)6,9 km17 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
647204615Zbigniew Witkowski69Indywidualnie2:00
658661592Janusz Bączek67UKS Technik Ruciane-Nida5:00
622028213Arkadiusz Rosiński68WKB Meta Lubliniec8:00
667207728Zbigniew Wrzosek70Indywidualnie11:00
63887093Jarosław Bartczak68UMKS ORKAN14:00
wakatwakat17:00
 
 
M55 (3)6,2 km15 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
678007387Dariusz Bączek65UKS Technik Ruciane-Nida41:00
68Zbigniew Bączek62UKS Technik Ruciane-Nida44:00
wakatwakat47:00
 
 
M60 (4)6,2 km15 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
718664836Marek Mikielski60UMKS ORKAN43:00
708655943Bogdan Lech60UMKS ORKAN46:00
69413371Krzystof Kraśniewski61UMKS ORKAN49:00
wakatwakat52:00
 
 
M65 (4)3,6 km11 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
73413376Janusz Bohaczek52UMKS ORKAN20:00
72Feliks Kaczanowski55OSP Krutyń23:00
74413395Zbigniew Łuński52UMKS ORKAN26:00
wakatwakat29:00
 
 
M70+ (3)3,6 km11 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
752114920Henryk Woźniak48UMKS Orkan Ostróda32:00
76413388Jerzy Wojtyła48UMKS Orkan Ostróda35:00
wakatwakat38:00
 
 
OPEN (4)4,1 km11 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
77Marta Stolarska- Jasińska90Indywidualnie31:00
798636995Małgorzata Bączek01Wawel Kraków34:00
78Bartłomiej Stefanowicz08Indywidualnie37:00
wakatwakat40:00
 
 
K21* (13)6,6 km16 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
104Barbara Woźniak2bz65:00
101Magdalena Dzienisdplot68:00
103Marta Sektabdow71:00
106Marta Lachdas74:00
1028160987Magdalena Ciarkowskabdow77:00
105Ewelina Sobocińska2bz80:00
100Izabela Urbanblog83:00
108Marta Ptak1bz86:00
109Anna Guzybcz89:00
99Marlena Krawczukblog92:00
168pk Kamila Bobrowska15 GBZ95:00
107Monika Kędzia1bz98:00
wakatwakat101:00
 
 
K35* (10)5,2 km13 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
110Urszula Iwaszkoblog67:00
118Anna Faliszewskabcz70:00
117Anna Sadura1bz73:00
1151452725Natalia Dzika2bz76:00
116Iwona Uliszewskadas79:00
112Aleksandra Bączkowskabdow82:00
114Agata Kuliś15bsap85:00
111Małgorzata Piskorskadplot88:00
113Karolina Wojnarowska-Skubida15bsap91:00
wakatwakat94:00
 
 
M21* (17)8,0 km19 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
123Bogusz Grabowskibdow66:00
130Jacek Hrynko1bz69:00
129Mirosław Charytoniukdas72:00
132Kamil Wojnobcz75:00
128Arkadiusz Jakubczykdas78:00
125Tomasz Gontarski15bsap81:00
122Łukasz Grabowskidplot84:00
127Adrian Polewaczyk2bz87:00
119Andrzej Lichockiblog90:00
133Krystian Tomaszewskibcz93:00
120Paweł Brzostekblog96:00
124Arkadiusz Karbownik15bsap99:00
131Krystian Chudzik1bz102:00
121Daniel Lisdplot105:00
169pk Marek Uranowski15 GBZ108:00
126Karol Kaczor2bz111:00
wakatwakat114:00
 
 
M35* (15)7,9 km18 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
1411452717Łukasz Zaręba2bz65:00
143Mariusz Gałażewskidas68:00
137Robert Miecielicabdow71:00
134Paweł Latekblog74:00
135Rafał Kaczmarczykdplot77:00
146Adam Sanikbcz80:00
139Jarosław Trojanowski15bsap83:00
145Rafał Śliwowski1bz86:00
142Łukasz Chaberekdas89:00
138Bartosz Koronkiewicz15bsap92:00
144Mateusz Borkowski1bz95:00
140Rafał Suchodolski2bz98:00
147Krzysztof Bogdanbcz101:00
136Tomasz Szpakdplot104:00
wakatwakat107:00
 
 
M40* (11)7,9 km18 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
148Tomasz Szmajdablog66:00
150Sławomir Wójcikdplot69:00
155Jacek Więckodas72:00
157Ariel Waszkiewiczbcz75:00
153Łukasz Cieślik15bsap78:00
149Dariusz Jaroniecdplot81:00
151Sylwester Ceniukbdow84:00
156Mariusz Dąbrowski1bz87:00
1521452715Marcin Durmajbdow90:00
154Marek Sudoł2bz93:00
wakatwakat96:00
 
 
M45* (11)6,9 km17 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
1608061271Bogdan Rycerskibdow67:00
162Artur Jasiński15bsap70:00
166Roman Pielochdas73:00
163Grzegorz Sieradzki15bsap76:00
159Krzysztof Ciborowskidplot79:00
165Szczepan Czartoryjskidas82:00
158Jarosław Krajzablog85:00
167Tomasz Zadroga1bz88:00
164Dariusz Sudoł2bz91:00
1611452722Mariusz Ramotowskibdow94:00
wakatwakat97:00