XII Puchar Puszczy Piskiej 2021 w BnOpon. 17.05.2021 20:05
Wynikistworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
K12 (2)2,6 km8 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
11Julia Rzosińska09Indywidualnie45:19
22Agata Witkowska09SP202 Łódź47:48
 
 
 
K16 (1)3,6 km11 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
13Maria Ligocka05UKS Technik Ruciane-Nida81:37
 
 
 
K21 (4)6,6 km16 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
195Paulina Grabowska8715 GBZ134:18
27Milena Futera93Indywidualnie198:06
36Paulina Bogdan9311 MPA201:12
 
8Natalia Witkowska99Indywidualnienkl
 
 
 
K35 (4)5,2 km13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
19Małgorzata Młocek8311 MPA116:20
211Renata Grala86Indywidualnie122:15
312Edyta Mróz8311 MPA125:33
 
13Oliwia Wikieł84Stowarzyszenie Team 360nkl
 
 
 
K40 (3)5,2 km13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
116Monika Sienkiewicz81Indywidualnie104:54
214Beata Tadla81Viking Orienteering170:43
315Joanna Goszczych7711 MPA173:47
 
 
 
K45 (2)5,2 km13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
120Janina Banach76UMKS ORKAN94:21
 
19Katarzyna Markowska73Stajnia Koczeknkl
 
 
 
K60 (2)3,6 km11 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
123Danuta Mikielska59UMKS ORKAN54:16
222Halina Biziuk57UMKS ORKAN66:59
 
 
 
K65+ (1)3,6 km11 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
124Regina Łuńska56UMKS ORKAN87:57
 
 
 
M10 (2)2,1 km6 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
126Jakub Buczma10Stowarzyszenie Team 36040:14
225Aleksander Wikieł11Stowarzyszenie Team 36043:13
 
 
 
M12 (2)2,6 km8 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
128Jędrzej Bączek10UKS Technik Ruciane-Nida56:43
278Bartłomiej Stefanowicz08Indywidualnie59:18
 
 
 
M21 (11)8,0 km19 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
134Daniel Mikielski90UMKS ORKAN81:26
240Maciej Górski92KW Warszawa89:45
3205Mateusz FabisiakOSP Krutyń111:44
436Jakub Piersa98UKS Technik Ruciane-Nida115:47
533Kacper Oslislo9811 MPA127:36
6Paweł UlewiczIndywidualnie218:44
730Sylwester Futera9011 MPA250:12
 
39Adam Koziej87Indywidualnienkl
29Mateusz Jasiński8711 MPAnkl
201Jakub Więsyk9615 GBZnkl
37Rafał Dąbrowski89Mazurskie Orłynkl
 
 
 
M35 (4)7,9 km18 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
143Adrian Szlaszyński86Nadleśnictwo Pisz86:23
245Ksawery Przerwa-Tetmajer83Charty Puszczy Piskiej99:39
346Przemysław Matras858 brt102:27
441Mateusz Pańkowski84UKS Technik Ruciane-Nida136:22
 
 
 
M40 (9)7,9 km18 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
153Mateusz Pomianek80Charty Puszczy Piskiej76:21
250Dariusz Rzosiński778 brt85:20
354Marcin Duda80Charty Puszczy Piskiej89:34
448Stanisław Stefanowicz79Indywidualnie93:36
547Mariusz Krysztopik8011 MPA94:16
651Andrzej Otulakowski7811 MPA102:54
755Rafał Zagroba80ZOL Olsztyn106:55
852Tomasz Rymszewicz8011 MPA128:50
949Andrzej Gieleta8111 MPA153:29
 
 
 
M45 (6)6,9 km17 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
160Krzysztof Banach74UMKS ORKAN70:24
256Paweł Wiliwis7514 pppanc84:12
361Maciej Ligocki76UKS Technik Ruciane-Nida90:23
457Marek Rzosiński748 brt124:50
558Piotr Grandys74Indywidualnie167:34
 
59Mariusz Jóźwiak7311 Mazurski Pułknkl
 
 
 
M50 (4)6,9 km17 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
166Zbigniew Wrzosek70Indywidualnie67:34
263Jarosław Bartczak68UMKS ORKAN77:27
364Zbigniew Witkowski69Indywidualnie100:47
462Arkadiusz Rosiński68WKB Meta Lubliniec101:30
 
 
 
M55 (2)6,2 km15 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
167Dariusz Bączek65UKS Technik Ruciane-Nida71:07
268Zbigniew Bączek62UKS Technik Ruciane-Nida97:40
 
 
 
M60 (3)6,2 km15 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
170Bogdan Lech60UMKS ORKAN65:49
271Marek Mikielski60UMKS ORKAN69:03
369Krzystof Kraśniewski61UMKS ORKAN69:07
 
 
 
M65 (3)5,2 km13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
173Janusz Bohaczek52UMKS ORKAN86:35
274Zbigniew Łuński52UMKS ORKAN114:14
372Feliks Kaczanowski55OSP Krutyń125:39
 
 
 
M70+ (1)3,6 km11 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
175Henryk Woźniak48UMKS Orkan Ostróda130:44
 
 
 
OPEN (6)4,1 km11 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
179Małgorzata Bączek01Wawel Kraków33:54
2207Michał LutostańskiIndywidualnie47:13
310Beata Rosińska85TEAM Małkinia49:50
477Marta Stolarska- Jasińska90Indywidualnie53:07
521Agnieszka Bydelska73Indywidualnie100:58
 
Krzysztof ŻukowskiIndywidualnienkl
 
 
 
OPENR (12)2,1 km6 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
184Jan Bohaczek10UMKS ORKAN30:12
289Michał i Gabriel Lutostańscy82Indywidualnie31:39
386Zuzanna Domżała10Stajnia Koczek34:15
493Konrad i Matylda Nakielski85OSP Krutyń39:59
590Krzysztof Stanecki83Indywidualnie40:42
692Paulina Szymańska12Indywidualnie47:29
794Malwinka Ligocka18Nadleśnictwo Spychowo51:05
885Staś Bohaczek15UMKS ORKAN56:52
983Bartosz i Lenka Grabowscy14Indywidualnie61:34
1082Kornelia Rosińska18Indywidualnie67:16
1181Emilia Romanowska12Indywidualnie84:30
 
88Pola Suprowicz14Stowarzyszenie Team 360nkl
 
 
 
K21* (10)6,6 km16 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1102Magdalena Ciarkowskabdow103:41
2103Marta Sektabdow109:56
3106Marta Lachdas136:07
499Marlena Krawczukblog157:44
5109Anna Guzybcz160:38
6108Marta Ptak1bz163:40
7100Izabela Urbanblog166:36
 
101Paula Folusiewiczdplotnkl
107Monika Kędzia1bznkl
104Barbara Woźniak2bznkl
 
 
 
K35* (9)5,2 km13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1115Natalia Dzika2bz83:53
2110Urszula Iwaszkoblog93:02
3105Ewelina Sobocińska2bz129:29
4111Katarzyna Sutkowskadplot135:56
5112Aleksandra Bączkowskabdow141:42
6116Iwona Uliszewskadas144:35
7117Anna Sadura1bz150:54
 
113Karolina Wojnarowska-Skubida15bsapnkl
114Agata Kuliś15bsapnkl
 
 
 
M21* (15)8,0 km19 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1123Bogusz Grabowskibdow71:32
2126Karol Kaczor2bz118:29
3128Arkadiusz Jakubczykdas126:34
4131Krystian Chudzik1bz127:31
5129Mirosław Charytoniukdas132:33
6127Adrian Polewaczyk2bz153:34
7125Tomasz Gontarski15bsap159:45
 
132Kamil Wojnobcznkl
121Daniel Lisdplotnkl
130Jacek Hrynko1bznkl
124Bartłomiej Bańkowski15bsapnkl
120Paweł Brzostekblognkl
122Łukasz Grabowskidplotnkl
119Konrad Aftykablognkl
pk169Marek Uranowski15 GBZ150:07
 
 
 
M35* (13)7,9 km18 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1140Rafał Suchodolski2bz82:40
2141Łukasz Zaręba2bz88:00
3142Łukasz Chaberekdas157:34
4143Mariusz Gałażewskidas178:34
5134Paweł Latekblog179:18
6137Robert Miecielicabdow182:25
 
135Rafał Kaczmarczykdplotnkl
138Bartosz Koronkiewicz15bsapnkl
147Krzysztof Bogdanbcznkl
Adrian Małanowski1bznkl
Adrian Smajek1bznkl
139Jarosław Trojanowski15bsapnkl
136Tomasz Szpakdplotnkl
 
 
 
M40* (10)7,9 km18 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1151Sylwester Ceniukbdow95:47
2149Dariusz Jaroniecdplot97:06
3152Marcin Durmajbdow103:45
4155Jacek Więckodas106:03
5154Marek Sudoł2bz131:22
 
150Sławomir Wójcikdplotnkl
148Tomasz Szmajdablognkl
157Ariel Waszkiewiczbcznkl
156Mariusz Dąbrowski1bznkl
153Łukasz Cieślik15bsapnkl
 
 
 
M45* (10)6,9 km17 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1160Bogdan Rycerskibdow64:19
2161Mariusz Ramotowskibdow79:31
3159Krzysztof Ciborowskidplot81:06
 
158Jarosław Krajzablognkl
203Artur Chmielewski1bznkl
163Grzegorz Sieradzki15bsapnkl
162Artur Jasiński15bsapnkl
164Dariusz Sobol2bznkl
165Szczepan Czartoryjskidasnkl
166Roman Pielochdasnkl