XII Puchar Puszczy Piskiej 2021 w BnOpon. 17.05.2021 20:09
Wyniki z międyczasamistworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
K12 (2)2,6 km8 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(31)2(32)3(33)4(36)5(37)6(34)7(35)8(100)Meta
 
11Julia Rzosińska45:195:5211:4624:5027:4229:2637:4843:3244:5545:19
Indywidualnie5:525:5413:042:521:448:225:441:230:24
22Agata Witkowska47:489:0615:1027:5330:4832:2940:4746:2147:2847:48
SP202 Łódź9:066:0412:432:551:418:185:341:070:20
 
 
 
K16 (1)3,6 km11 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(46)2(43)3(44)4(45)5(42)6(33)7(56)8(57)9(38)10(35)11(100)Meta
 
13Maria Ligocka81:374:3118:0723:1229:5539:0854:3362:2873:0376:4479:2781:2381:37
UKS Technik Ruciane-Nida4:3113:365:056:439:1315:257:5510:353:412:431:560:14
 
 
 
K21 (4)6,6 km16 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(38)2(35)3(56)4(37)5(47)6(49)7(52)8(54)9(55)10(39)11(43)12(32)13(42)14(46)15(57)16(100)Meta
 
195Paulina Grabowska134:183:487:3621:1828:2630:5551:0360:2569:4887:07101:41109:14111:12118:08121:19127:46133:57134:18
15 GBZ3:483:4813:427:082:2920:089:229:2317:1914:347:331:586:563:116:276:110:21
27Milena Futera198:067:0310:5932:1338:1647:2172:2692:27106:51118:20133:16147:24168:41177:21182:03190:45197:50198:06
Indywidualnie7:033:5621:146:039:0525:0520:0114:2411:2914:5614:0821:178:404:428:427:050:16
36Paulina Bogdan201:127:0214:2131:5238:3040:3575:3695:24109:56121:16136:22150:27171:39180:34185:05193:50200:49201:12
11 MPA7:027:1917:316:382:0535:0119:4814:3211:2015:0614:0521:128:554:318:456:590:23
 
8Natalia Witkowskankl3:135:0819:2426:4832:2553:0790:22110:16122:41138:22-------------------------180:32181:00
Indywidualnie3:131:5514:167:245:3720:4237:1519:5412:2515:4142:100:28
 
 
 
K35 (4)5,2 km13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(46)2(47)3(49)4(52)5(51)6(50)7(48)8(44)9(43)10(42)11(57)12(35)13(100)Meta
 
19Małgorzata Młocek116:205:4815:2023:3633:5753:3963:5175:5881:5296:02104:50109:57114:28116:04116:20
11 MPA5:489:328:1610:2119:4210:1212:075:5414:108:485:074:311:360:16
211Renata Grala122:154:3813:3722:4130:3860:0270:1982:1487:48102:04110:47115:53120:31122:01122:15
Indywidualnie4:388:599:047:5729:2410:1711:555:3414:168:435:064:381:300:14
312Edyta Mróz125:336:2316:4125:4433:4163:1073:2085:3391:09103:22111:22120:58124:02125:14125:33
11 MPA6:2310:189:037:5729:2910:1012:135:3612:138:009:363:041:120:19
 
13Oliwia Wikiełnkl6:3019:05-----66:51-----86:11------------------------------136:08136:48
Stowarzyszenie Team 3606:3012:3547:4619:2049:570:40
 
 
 
K40 (3)5,2 km13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(46)2(47)3(49)4(52)5(51)6(50)7(48)8(44)9(43)10(42)11(57)12(35)13(100)Meta
 
116Monika Sienkiewicz104:545:5520:4530:4742:1647:2252:5062:3677:1582:5090:2099:55102:50104:31104:54
Indywidualnie5:5514:5010:0211:295:065:289:4614:395:357:309:352:551:410:23
214Beata Tadla170:434:5712:5926:2253:1563:5374:0994:25106:06131:31155:14164:17169:14170:19170:43
Viking Orienteering4:578:0213:2326:5310:3810:1620:1611:4125:2523:439:034:571:050:24
315Joanna Goszczych173:476:2915:1829:1956:2566:4077:1097:35109:08134:45158:19167:09172:12173:23173:47
11 MPA6:298:4914:0127:0610:1510:3020:2511:3325:3723:348:505:031:110:24
 
 
 
K45 (2)5,2 km13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(46)2(47)3(49)4(52)5(51)6(50)7(48)8(44)9(43)10(42)11(57)12(35)13(100)Meta
 
120Janina Banach94:214:3515:4728:5338:2244:3549:2364:3670:5274:4880:2186:1692:2293:4694:21
UMKS ORKAN4:3511:1213:069:296:134:4815:136:163:565:335:556:061:240:35
 
19Katarzyna Markowskankl6:4516:2931:04--------------------------------------------------
Stajnia Koczek6:459:4414:35
 
 
 
K60 (2)3,6 km11 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(46)2(43)3(44)4(45)5(42)6(33)7(56)8(57)9(38)10(35)11(100)Meta
 
123Danuta Mikielska54:164:2211:3615:3421:1525:4534:4439:3846:5649:5552:1753:5454:16
UMKS ORKAN4:227:143:585:414:308:594:547:182:592:221:370:22
222Halina Biziuk66:597:2017:1921:1926:4333:2843:2148:5859:1963:0065:0966:3766:59
UMKS ORKAN7:209:594:005:246:459:535:3710:213:412:091:280:22
 
 
 
K65+ (1)3,6 km11 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(46)2(43)3(44)4(45)5(42)6(33)7(56)8(57)9(38)10(35)11(100)Meta
 
124Regina Łuńska87:576:5016:4424:1130:4736:4255:3668:1878:5982:4885:3087:2887:57
UMKS ORKAN6:509:547:276:365:5518:5412:4210:413:492:421:580:29
 
 
 
M10 (2)2,1 km6 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(31)2(32)3(33)4(34)5(35)6(100)Meta
 
126Jakub Buczma40:1413:3619:4725:2232:5138:0539:3940:14
Stowarzyszenie Team 36013:366:115:357:295:141:340:35
225Aleksander Wikieł43:1316:3522:4828:2335:5041:0742:3743:13
Stowarzyszenie Team 36016:356:135:357:275:171:300:36
 
 
 
M12 (2)2,6 km8 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(31)2(32)3(33)4(36)5(37)6(34)7(35)8(100)Meta
 
128Jędrzej Bączek56:434:0814:1623:3626:0137:5747:4355:0656:1956:43
UKS Technik Ruciane-Nida4:0810:089:202:2511:569:467:231:130:24
278Bartłomiej Stefanowicz59:185:0213:2420:3423:0334:5444:4552:1358:1059:18
Indywidualnie5:028:227:102:2911:519:517:285:571:08
 
 
 
M21 (11)8,0 km19 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(42)2(43)3(44)4(45)5(46)6(33)7(47)8(48)9(49)10(50)11(51)12(52)13(53)14(54)15(55)16(37)17(56)18(38)19(100)Meta
 
134Daniel Mikielski81:265:418:0314:5517:1520:2427:5130:0234:5038:1344:0748:4450:5653:2455:3060:2464:0776:5879:5581:1381:26
UMKS ORKAN5:412:226:522:203:097:272:114:483:235:544:372:122:282:064:543:4312:512:571:180:13
240Maciej Górski89:454:337:3911:5714:5919:4525:3928:1537:0540:4245:5951:1954:2159:0262:2170:1475:4482:2987:4589:2889:45
KW Warszawa4:333:064:183:024:465:542:368:503:375:175:203:024:413:197:535:306:455:161:430:17
3205Mateusz Fabisiak111:445:0114:4820:5325:2531:1439:2542:2548:3252:3759:5364:5069:3674:1377:4687:4995:13103:41109:36111:23111:44
OSP Krutyń5:019:476:054:325:498:113:006:074:057:164:574:464:373:3310:037:248:285:551:470:21
436Jakub Piersa115:475:158:0617:4221:0324:4233:4136:0150:0054:2970:2375:5179:3784:3387:4198:54104:09109:41114:09115:31115:47
UKS Technik Ruciane-Nida5:152:519:363:213:398:592:2013:594:2915:545:283:464:563:0811:135:155:324:281:220:16
533Kacper Oslislo127:368:3418:1425:0129:5938:5045:4849:3256:1261:3370:1575:3379:3783:1586:4194:45101:11117:14124:34127:17127:36
11 MPA8:349:406:474:588:516:583:446:405:218:425:184:043:383:268:046:2616:037:202:430:19
6Paweł Ulewicz218:445:1819:1124:2630:5136:5645:1249:3059:5468:25102:21108:04111:59149:40171:46180:44193:15209:42215:09218:17218:44
Indywidualnie5:1813:535:156:256:058:164:1810:248:3133:565:433:5537:4122:068:5812:3116:275:273:080:27
730Sylwester Futera250:125:1029:0433:1049:4754:3162:4065:2789:10108:08181:19189:41195:00200:50205:40219:13226:56242:28246:27249:48250:12
11 MPA5:1023:544:0616:374:448:092:4723:4318:5873:118:225:195:504:5013:337:4315:323:593:210:24
 
39Adam Koziejnkl5:5216:4631:0236:3441:2449:3554:0561:1865:4374:2899:55104:07111:51117:01126:11133:01-----143:33146:28146:46138:21
Indywidualnie5:5210:5414:165:324:508:114:307:134:258:4525:274:127:445:109:106:5010:322:550:18*34
29Mateusz Jasińskinkl6:1712:4219:3425:4732:5282:1587:0993:4398:51107:13132:49137:09144:54150:00159:40166:03-----176:30179:25179:4523:5863:5769:41171:15
11 MPA6:176:256:526:137:0549:234:546:345:088:2225:364:207:455:069:406:2310:272:550:20*40*44*45*34
201Jakub Więsyknkl8:3213:5839:5754:4861:1071:0776:5785:10154:01--------------------------------------------------187:07
15 GBZ8:325:2625:5914:516:229:575:508:1368:5133:06
37Rafał Dąbrowskinkl5:4928:4343:0150:5258:5766:2777:0687:33105:42154:11170:15----------------------------------------200:27
Mazurskie Orły5:4922:5414:187:518:057:3010:3910:2718:0948:2916:0430:12
 
 
 
M35 (4)7,9 km18 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(46)2(43)3(44)4(45)5(42)6(56)7(37)8(55)9(54)10(53)11(52)12(50)13(48)14(47)15(36)16(38)17(35)18(100)Meta
 
143Adrian Szlaszyński86:235:009:4312:2516:0119:0827:3732:0235:5445:3649:1552:3159:4767:4472:1773:2683:3585:0586:0386:23
Nadleśnictwo Pisz5:004:432:423:363:078:294:253:529:423:393:167:167:574:331:0910:091:300:580:20
245Ksawery Przerwa-Tetmajer99:392:528:5412:0916:1721:2234:4740:0546:1254:3963:3767:2575:0383:3989:2890:3896:5698:1799:1799:39
Charty Puszczy Piskiej2:526:023:154:085:0513:255:186:078:278:583:487:388:365:491:106:181:211:000:22
346Przemysław Matras102:274:0911:5615:1119:1224:2037:4243:0349:1057:3666:4070:2777:5586:3692:2593:3599:52101:05102:10102:27
8 brt4:097:473:154:015:0813:225:216:078:269:043:477:288:415:491:106:171:131:050:17
441Mateusz Pańkowski136:224:1311:5820:3324:2429:4750:0858:5765:2077:1280:4685:2596:03107:53118:52121:27132:19134:27135:56136:22
UKS Technik Ruciane-Nida4:137:458:353:515:2320:218:496:2311:523:344:3910:3811:5010:592:3510:522:081:290:26
 
 
 
M40 (9)7,9 km18 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(46)2(43)3(44)4(45)5(42)6(56)7(37)8(55)9(54)10(53)11(52)12(50)13(48)14(47)15(36)16(38)17(35)18(100)Meta
 
153Mateusz Pomianek76:212:276:389:2611:5815:2525:4130:0034:2543:0145:1548:0854:0960:5766:3468:3974:1175:1376:0676:21
Charty Puszczy Piskiej2:274:112:482:323:2710:164:194:258:362:142:536:016:485:372:055:321:020:530:15
250Dariusz Rzosiński85:202:4013:0318:0621:0424:4034:0340:0644:1452:0754:1157:2962:3570:0875:0377:0283:0483:5585:0185:20
8 brt2:4010:235:032:583:369:236:034:087:532:043:185:067:334:551:596:020:511:060:19
354Marcin Duda89:343:189:5313:1520:1725:0333:1637:4442:2149:3853:5762:1768:3974:4879:4280:5887:0688:1189:1589:34
Charty Puszczy Piskiej3:186:353:227:024:468:134:284:377:174:198:206:226:094:541:166:081:051:040:19
448Stanisław Stefanowicz93:364:3413:4017:1922:5826:1236:5142:4749:1058:0060:5965:0170:1678:0883:5284:5391:1692:1893:1793:36
Indywidualnie4:349:063:395:393:1410:395:566:238:502:594:025:157:525:441:016:231:020:590:19
547Mariusz Krysztopik94:163:1818:0523:0926:3936:0843:2047:5751:2860:5763:0167:3772:0578:5884:4286:1792:0393:0794:0094:16
11 MPA3:1814:475:043:309:297:124:373:319:292:044:364:286:535:441:355:461:040:530:16
651Andrzej Otulakowski102:549:4517:4621:1827:1830:5742:1047:3752:5567:5370:3674:0879:3287:0492:3993:58100:20101:33102:36102:54
11 MPA9:458:013:326:003:3911:135:275:1814:582:433:325:247:325:351:196:221:131:030:18
755Rafał Zagroba106:555:3711:0314:0121:1825:5038:2644:0648:4958:4963:0769:1979:2586:5795:0396:28103:29105:04106:36106:55
ZOL Olsztyn5:375:262:587:174:3212:365:404:4310:004:186:1210:067:328:061:257:011:351:320:19
852Tomasz Rymszewicz128:504:5426:4230:1534:4839:5248:1757:4661:5880:3183:5088:4497:32106:47116:57118:57126:21127:35128:30128:50
11 MPA4:5421:483:334:335:048:259:294:1218:333:194:548:489:1510:102:007:241:140:550:20
949Andrzej Gieleta153:299:0015:0620:2326:3631:5740:5646:3556:3471:5576:3181:1392:09114:08139:11140:38147:27152:10153:09153:29
11 MPA9:006:065:176:135:218:595:399:5915:214:364:4210:5621:5925:031:276:494:430:590:20
 
 
 
M45 (6)6,9 km17 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(38)2(35)3(56)4(37)5(47)6(49)7(52)8(54)9(55)10(39)11(48)12(44)13(43)14(42)15(46)16(57)17(100)Meta
 
160Krzysztof Banach70:241:492:526:3710:4712:1232:0836:3341:0046:0853:4055:3258:5261:0263:3064:5667:2670:1170:24
UMKS ORKAN1:491:033:454:101:2519:564:254:275:087:321:523:202:102:281:262:302:450:13
256Paweł Wiliwis84:121:563:046:2810:1916:0723:5839:0043:5549:5857:1361:1766:1668:4574:4375:5781:0483:5184:12
14 pppanc1:561:083:243:515:487:5115:024:556:037:154:044:592:295:581:145:072:470:21
361Maciej Ligocki90:235:446:5311:3017:0218:5625:4034:3340:4749:1460:1065:4571:4175:1180:5582:5286:1690:0290:23
UKS Technik Ruciane-Nida5:441:094:375:321:546:448:536:148:2710:565:355:563:305:441:573:243:460:21
457Marek Rzosiński124:503:367:1512:3418:3433:5942:3849:4862:3272:2182:5987:3092:0699:07110:02112:12119:41124:22124:50
8 brt3:363:395:196:0015:258:397:1012:449:4910:384:314:367:0110:552:107:294:410:28
558Piotr Grandys167:3411:3824:1537:0547:5453:2463:3080:3097:29109:21124:12130:51139:53146:33151:05153:42161:42167:06167:34
Indywidualnie11:3812:3712:5010:495:3010:0617:0016:5911:5214:516:399:026:404:322:378:005:240:28
 
59Mariusz Jóźwiaknkl--------------------27:58111:45---------------146:26---------------156:47---------------11:4618:1441:0244:5248:1954:4061:33116:29
11 Mazurski Pułk27:5883:4734:4110:21*57*43*54*53*52*51*50*48
 
 
 
M50 (4)6,9 km17 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(38)2(35)3(56)4(37)5(47)6(49)7(52)8(54)9(55)10(39)11(48)12(44)13(43)14(42)15(46)16(57)17(100)Meta
 
166Zbigniew Wrzosek67:342:023:477:1212:3013:5018:5024:5430:3736:5946:2148:4852:5654:5757:3160:1163:4467:1767:34
Indywidualnie2:021:453:255:181:205:006:045:436:229:222:274:082:012:342:403:333:330:17
263Jarosław Bartczak77:272:284:598:3313:0714:3419:1723:1127:2440:5748:3853:3556:3759:0670:0271:3674:1077:0677:27
UMKS ORKAN2:282:313:344:341:274:433:544:1313:337:414:573:022:2910:561:342:342:560:21
364Zbigniew Witkowski100:472:595:1712:2318:2820:3927:5634:1442:3254:1671:2674:5280:3384:3889:0091:3895:54100:27100:47
Indywidualnie2:592:187:066:052:117:176:188:1811:4417:103:265:414:054:222:384:164:330:20
462Arkadiusz Rosiński101:302:064:129:3624:3326:3145:0750:2457:2566:3376:5580:0284:1787:2791:3393:4197:20101:08101:30
WKB Meta Lubliniec2:062:065:2414:571:5818:365:177:019:0810:223:074:153:104:062:083:393:480:22
 
 
 
M55 (2)6,2 km15 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(57)2(43)3(47)4(54)5(53)6(52)7(51)8(50)9(49)10(48)11(39)12(42)13(46)14(35)15(100)Meta
 
167Dariusz Bączek71:073:157:5913:2825:5328:0831:2034:5838:1050:5054:4956:5664:1365:4569:4770:4671:07
UKS Technik Ruciane-Nida3:154:445:2912:252:153:123:383:1212:403:592:077:171:324:020:590:21
268Zbigniew Bączek97:4014:4519:2625:0342:3746:1350:0054:4158:2573:2577:4580:1089:1391:2196:0997:1497:4035:57
UKS Technik Ruciane-Nida14:454:415:3717:343:363:474:413:4415:004:202:259:032:084:481:050:26*53
 
 
 
M60 (3)6,2 km15 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(57)2(43)3(47)4(54)5(53)6(52)7(51)8(50)9(49)10(48)11(39)12(42)13(46)14(35)15(100)Meta
 
170Bogdan Lech65:493:527:4712:3131:1333:2136:0840:2042:2847:3850:2251:4959:1560:4864:3465:3365:49
UMKS ORKAN3:523:554:4418:422:082:474:122:085:102:441:277:261:333:460:590:16
271Marek Mikielski69:033:548:2213:1823:5826:1729:3533:1336:1842:4246:2248:4660:5462:4367:4468:4169:03
UMKS ORKAN3:544:284:5610:402:193:183:383:056:243:402:2412:081:495:010:570:22
369Krzystof Kraśniewski69:073:318:1317:1628:0030:2433:1437:2839:3744:4647:3849:4361:2263:3167:3668:4769:07
UMKS ORKAN3:314:429:0310:442:242:504:142:095:092:522:0511:392:094:051:110:20
 
 
 
M65 (3)5,2 km13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(46)2(47)3(49)4(52)5(51)6(50)7(48)8(44)9(43)10(42)11(57)12(35)13(100)Meta
 
173Janusz Bohaczek86:354:4912:4519:0128:5143:3647:5163:5670:0174:2079:2482:4785:1486:1886:35
UMKS ORKAN4:497:566:169:5014:454:1516:056:054:195:043:232:271:040:17
274Zbigniew Łuński114:145:0714:0354:5562:2367:4875:4584:5089:5293:18101:26109:18112:18113:45114:14
UMKS ORKAN5:078:5640:527:285:257:579:055:023:268:087:523:001:270:29
372Feliks Kaczanowski125:395:3616:4758:0165:2670:5878:3189:5296:35102:04108:17118:29123:31125:13125:39
OSP Krutyń5:3611:1141:147:255:327:3311:216:435:296:1310:125:021:420:26
 
 
 
M70+ (1)3,6 km11 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(46)2(43)3(44)4(45)5(42)6(33)7(56)8(57)9(38)10(35)11(100)Meta
 
175Henryk Woźniak130:4410:0541:4758:5767:5679:1596:32105:56115:53124:43127:44129:55130:44
UMKS Orkan Ostróda10:0531:4217:108:5911:1917:179:249:578:503:012:110:49
 
 
 
OPEN (6)4,1 km11 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(38)2(32)3(33)4(36)5(39)6(40)7(31)8(34)9(41)10(35)11(100)Meta
 
179Małgorzata Bączek33:542:156:429:1110:3713:3619:1822:5929:5430:5932:3733:3633:54
Wawel Kraków2:154:272:291:262:595:423:416:551:051:380:590:18
2207Michał Lutostański47:133:027:1111:2518:2121:2728:4933:0242:4143:5145:5646:5647:13
Indywidualnie3:024:094:146:563:067:224:139:391:102:051:000:17
310Beata Rosińska49:505:279:4413:5020:4523:5431:1435:2544:5346:1648:1849:2349:50
TEAM Małkinia5:274:174:066:553:097:204:119:281:232:021:050:27
477Marta Stolarska- Jasińska53:073:108:2213:0915:5120:4730:1235:2446:1648:1051:0352:2753:07
Indywidualnie3:105:124:472:424:569:255:1210:521:542:531:240:40
521Agnieszka Bydelska100:5812:5820:1432:5735:5240:5071:4578:4491:3494:3398:22100:32100:58
Indywidualnie12:587:1612:432:554:5830:556:5912:502:593:492:100:26
 
Krzysztof Żukowskinkl-------------------------------------------------------53:02
Indywidualnie53:02
 
 
 
OPENR (12)2,1 km6 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(31)2(32)3(33)4(34)5(35)6(100)Meta
 
184Jan Bohaczek30:124:1311:1917:0223:0428:1629:5030:12
UMKS ORKAN4:137:065:436:025:121:340:22
289Michał i Gabriel Lutostańscy31:394:5811:4118:3525:0829:4831:1531:39
Indywidualnie4:586:436:546:334:401:270:24
386Zuzanna Domżała34:156:4014:4719:5826:1832:1433:5234:15
Stajnia Koczek6:408:075:116:205:561:380:23
493Konrad i Matylda Nakielski39:5913:0519:5825:5132:4237:5439:2939:59
OSP Krutyń13:056:535:536:515:121:350:30
590Krzysztof Stanecki40:427:2314:1122:2030:3338:3840:1640:42
Indywidualnie7:236:488:098:138:051:380:26
692Paulina Szymańska47:299:2920:3025:4434:4745:0746:5847:29
Indywidualnie9:2911:015:149:0310:201:510:31
794Malwinka Ligocka51:058:4920:4127:3138:4547:1349:4951:05
Nadleśnictwo Spychowo8:4911:526:5011:148:282:361:16
885Staś Bohaczek56:529:2220:5031:1843:3754:1056:1656:52
UMKS ORKAN9:2211:2810:2812:1910:332:060:36
983Bartosz i Lenka Grabowscy61:348:2720:5839:1249:1358:5261:1061:34
Indywidualnie8:2712:3118:1410:019:392:180:24
1082Kornelia Rosińska67:1613:5831:4943:2454:2763:5566:2967:16
Indywidualnie13:5817:5111:3511:039:282:340:47
1181Emilia Romanowska84:3027:2352:3261:3573:1481:1483:2684:30
Indywidualnie27:2325:099:0311:398:002:121:04
 
88Pola Suprowicznkl-----9:30--------------------
Stowarzyszenie Team 3609:30
 
 
 
K21* (10)6,6 km16 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(38)2(35)3(56)4(37)5(47)6(49)7(52)8(54)9(55)10(39)11(43)12(32)13(42)14(46)15(57)16(100)Meta
 
1102Magdalena Ciarkowska103:418:4310:2716:0622:4625:0932:2338:4145:3354:5868:0774:2377:4586:5489:2997:52103:05103:41
bdow8:431:445:396:402:237:146:186:529:2513:096:163:229:092:358:235:130:36
2103Marta Sekta109:563:066:0813:4522:0025:5838:3445:0551:3760:5774:1280:2783:5292:5395:31104:45109:37109:56
bdow3:063:027:378:153:5812:366:316:329:2013:156:153:259:012:389:144:520:19
3106Marta Lach136:074:088:4316:2622:0825:1331:4142:3453:5866:3879:3888:08110:23115:25120:07128:15135:50136:0713:59
das4:084:357:435:423:056:2810:5311:2412:4013:008:3022:155:024:428:087:350:17*34
499Marlena Krawczuk157:449:0311:1421:4328:3131:1440:3780:2989:0899:03123:04131:52135:42142:12145:47152:23157:07157:44
blog9:032:1110:296:482:439:2339:528:399:5524:018:483:506:303:356:364:440:37
5109Anna Guzy160:3812:1214:1524:4731:3434:1643:4383:3592:22102:17126:20134:54138:50145:34148:51155:27160:11160:38
bcz12:122:0310:326:472:429:2739:528:479:5524:038:343:566:443:176:364:440:27
6108Marta Ptak163:409:1412:3227:4134:3236:5446:4286:4095:20105:07129:13137:58141:46148:20151:44158:30163:12163:40
1bz9:143:1815:096:512:229:4839:588:409:4724:068:453:486:343:246:464:420:28
7100Izabela Urban166:368:5415:3630:4637:2739:5049:4689:3098:09108:05132:06140:50144:48151:22154:49161:18166:09166:36
blog8:546:4215:106:412:239:5639:448:399:5624:018:443:586:343:276:294:510:27
 
101Paula Folusiewicznkl5:127:55----------------------------------------------------------------------127:19
dplot5:122:43119:24
107Monika Kędziankl3:465:3325:4134:5539:4389:52125:12----------------------------------------151:35152:57
1bz3:461:4720:089:144:4850:0935:2026:231:22
104Barbara Woźniaknkl7:4117:2744:2662:2265:48127:08157:39----------------------------------------184:26184:53
2bz7:419:4626:5917:563:2661:2030:3126:470:27
 
 
 
K35* (9)5,2 km13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(46)2(47)3(49)4(52)5(51)6(50)7(48)8(44)9(43)10(42)11(57)12(35)13(100)Meta
 
1115Natalia Dzika83:535:5714:0320:4028:4134:5438:5546:3353:5057:5568:5379:5682:4383:3983:53
2bz5:578:066:378:016:134:017:387:174:0510:5811:032:470:560:14
2110Urszula Iwaszko93:029:5223:1129:4737:4443:5748:0655:4163:0067:0578:0389:0591:4792:4593:02
blog9:5213:196:367:576:134:097:357:194:0510:5811:022:420:580:17
3105Ewelina Sobocińska129:294:4013:2223:0348:2453:3263:5073:47102:52107:49117:47123:30128:12129:09129:29
2bz4:408:429:4125:215:0810:189:5729:054:579:585:434:420:570:20
4111Katarzyna Sutkowska135:569:5219:3328:5754:4959:4569:5279:59109:08113:46124:43129:44134:23135:29135:56135:31
dplot9:529:419:2425:524:5610:0710:0729:094:3810:575:014:391:060:27*100
5112Aleksandra Bączkowska141:4210:4525:2835:0960:4665:4275:4486:04114:56119:37130:33135:40140:25141:22141:42141:25
bdow10:4514:439:4125:374:5610:0210:2028:524:4110:565:074:450:570:20*100
6116Iwona Uliszewska144:357:4427:5238:1563:2868:3078:1788:44117:12122:12133:30138:33143:15144:14144:35105:04105:08
das7:4420:0810:2325:135:029:4710:2728:285:0011:185:034:420:590:21*43*43
7117Anna Sadura150:5411:0134:2544:3469:3374:3784:4794:54123:31128:27139:39144:49149:17150:32150:54150:34
1bz11:0123:2410:0924:595:0410:1010:0728:374:5611:125:104:281:150:22*100
 
113Karolina Wojnarowska-Skubidankl6:3240:0957:0681:15----------------------------------------177:45178:304:08177:46
15bsap6:3233:3716:5724:0996:300:45*31*100
114Agata Kuliśnkl12:4146:0163:1586:53----------------------------------------183:41184:25
15bsap12:4133:2017:1423:3896:480:44
 
 
 
M21* (15)8,0 km19 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(42)2(43)3(44)4(45)5(46)6(33)7(47)8(48)9(49)10(50)11(51)12(52)13(53)14(54)15(55)16(37)17(56)18(38)19(100)Meta
 
1123Bogusz Grabowski71:324:257:109:2712:1315:5421:5224:0729:2632:4638:5042:2345:2948:5651:1957:0661:4466:1170:1071:2271:32
bdow4:252:452:172:463:415:582:155:193:206:043:333:063:272:235:474:384:273:591:120:10
2126Karol Kaczor118:295:148:3613:4517:4022:1930:2933:4739:2255:2961:1165:5571:2876:1979:3891:5899:02107:40114:58118:02118:29
2bz5:143:225:093:554:398:103:185:3516:075:424:445:334:513:1912:207:048:387:183:040:27
3128Arkadiusz Jakubczyk126:344:059:1313:3416:5121:4431:0036:5246:1369:4476:5583:1386:2791:2394:43104:48112:06118:44123:51126:13126:34
das4:055:084:213:174:539:165:529:2123:317:116:183:144:563:2010:057:186:385:072:220:21
4131Krystian Chudzik127:3114:0817:3923:1826:4331:2339:3442:5348:2564:3270:1475:0280:3885:2488:50101:03108:04116:24123:59127:03127:31
1bz14:083:315:393:254:408:113:195:3216:075:424:485:364:463:2612:137:018:207:353:040:28
5129Mirosław Charytoniuk132:338:0615:1519:3722:5327:4737:0342:5452:1675:4883:0089:1792:2997:14100:40110:50118:11124:46129:54132:15132:33
das8:067:094:223:164:549:165:519:2223:327:126:173:124:453:2610:107:216:355:082:210:18
6127Adrian Polewaczyk153:344:018:1610:3313:5017:0223:1344:1151:0354:1560:1264:0968:4088:08126:11133:11138:07147:41152:03153:20153:34
2bz4:014:152:173:173:126:1120:586:523:125:573:574:3119:2838:037:004:569:344:221:170:14
7125Tomasz Gontarski159:457:5014:1916:4020:2725:1932:2536:0950:4255:1361:4068:0072:03109:29132:09139:07147:19153:37157:59159:28159:455:07
15bsap7:506:292:213:474:527:063:4414:334:316:276:204:0337:2622:406:588:126:184:221:290:17*46
 
132Kamil Wojnonkl7:1513:1643:4646:5952:1159:0271:5278:23-------------------------------------------------------106:26
bcz7:156:0130:303:135:126:5112:506:3128:03
121Daniel Lisnkl43:1447:3992:4396:54102:26-----------------------------------------------------------------121:48122:28
dplot43:144:2545:044:115:3219:220:40
130Jacek Hrynkonkl8:3824:4429:3332:2340:3459:0063:3273:1079:0486:0192:2296:27-----------------------------------142:2636:09
1bz8:3816:064:492:508:1118:264:329:385:546:576:214:0545:59*42
124Bartłomiej Bańkowskinkl5:2219:0122:2329:5440:4448:1453:4162:0767:3473:04---------------------------------------------148:09
15bsap5:2213:393:227:3110:507:305:278:265:275:3075:05
120Paweł Brzosteknkl6:0714:3720:4226:0871:0680:5485:1493:0399:04109:01---------------------------------------------151:04
blog6:078:306:055:2644:589:484:207:496:019:5742:03
122Łukasz Grabowskinkl9:1419:0829:3032:4041:3763:1668:1277:1082:3688:03---------------------------------------------163:06
dplot9:149:5410:223:108:5721:394:568:585:265:2775:03
119Konrad Aftykankl12:1120:4627:2132:2277:30----------------------------------------------------------------------
blog12:118:356:355:0145:08
pk169Marek Uranowski150:075:159:0711:4116:2323:0431:4035:4140:5445:2878:4289:4394:57100:45105:16118:12126:54142:31146:29149:48150:07
15 GBZ5:153:522:344:426:418:364:015:134:3433:1411:015:145:484:3112:568:4215:373:583:190:19
 
 
 
M35* (13)7,9 km18 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(46)2(43)3(44)4(45)5(42)6(56)7(37)8(55)9(54)10(53)11(52)12(50)13(48)14(47)15(36)16(38)17(35)18(100)Meta
 
1140Rafał Suchodolski82:402:246:3415:1918:3021:3030:1233:4537:3249:5052:2655:3061:4467:4673:1874:2780:2781:3682:2482:4082:26
2bz2:244:108:453:113:008:423:333:4712:182:363:046:146:025:321:096:001:090:480:16*100
2141Łukasz Zaręba88:002:557:5910:3913:2117:3928:1232:3936:2945:4348:4651:5161:2869:0177:2679:0785:2386:5687:5088:00
2bz2:555:042:402:424:1810:334:273:509:143:033:059:377:338:251:416:161:330:540:10
3142Łukasz Chaberek157:3413:1918:4525:2939:5752:1163:4570:4276:4894:55108:58115:57125:22134:01143:24145:37154:12156:06157:15157:34
das13:195:266:4414:2812:1411:346:576:0618:0714:036:599:258:399:232:138:351:541:090:19
4143Mariusz Gałażewski178:343:3510:2250:4254:0758:4669:4477:3584:25100:28115:53123:06136:50153:41164:29166:38175:09177:16178:16178:34
das3:356:4740:203:254:3910:587:516:5016:0315:257:1313:4416:5110:482:098:312:071:000:18
5134Paweł Latek179:1813:1229:0239:2642:5350:3463:3971:3780:3194:30110:07117:08133:01147:11158:12166:14175:15177:28178:46179:18
blog13:1215:5010:243:277:4113:057:588:5413:5915:377:0115:5314:1011:018:029:012:131:180:32
6137Robert Miecielica182:256:3332:0442:2845:4453:4266:3674:3083:4397:25112:59120:03136:34150:06161:53169:12178:11180:18181:45182:25181:50
bdow6:3325:3110:243:167:5812:547:549:1313:4215:347:0416:3113:3211:477:198:592:071:270:40*100
 
135Rafał Kaczmarczyknkl10:07-----45:4754:4594:05121:34-------------------------------------------------------145:36146:11
dplot10:0735:408:5839:2027:2924:020:35
138Bartosz Koronkiewicznkl5:1822:4340:52-----62:3677:1784:1394:16103:49107:19-----------------------------------176:30177:103:06
15bsap5:1817:2518:0921:4414:416:5610:039:333:3069:110:40*31
147Krzysztof Bogdannkl9:0727:1931:32----------96:23103:31110:12-------------------------154:53159:43174:23186:40188:34189:21188:36
bcz9:0718:124:1364:517:086:4144:414:5014:4012:171:540:47*100
Adrian Małanowskinkl22:3449:1689:5996:24106:20-----------------------------------------------------------------
1bz22:3426:4240:436:259:56
Adrian Smajeknkl19:2346:4887:0294:03103:24-----------------------------------------------------------------
1bz19:2327:2540:147:019:21
139Jarosław Trojanowskinkl9:2620:19114:32119:36129:47-----------------------------------------------------------------
15bsap9:2610:5394:135:0410:11
136Tomasz Szpaknkl30:2252:1492:3699:41109:06-----------------------------------------------------------------
dplot30:2221:5240:227:059:25
 
 
 
M40* (10)7,9 km18 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(46)2(43)3(44)4(45)5(42)6(56)7(37)8(55)9(54)10(53)11(52)12(50)13(48)14(47)15(36)16(38)17(35)18(100)Meta
 
1151Sylwester Ceniuk95:474:089:3520:3723:0926:1540:0145:4150:1958:2162:4066:3173:3780:1685:0786:2493:3094:3195:3095:47
bdow4:085:2711:022:323:0613:465:404:388:024:193:517:066:394:511:177:061:010:590:17
2149Dariusz Jaroniec97:064:5912:4117:3520:2024:0634:1539:4243:4455:0758:2261:3667:1174:4887:0988:3095:0495:5496:4997:06
dplot4:597:424:542:453:4610:095:274:0211:233:153:145:357:3712:211:216:340:500:550:17
3152Marcin Durmaj103:457:4513:4020:4423:2527:3736:2241:3445:3755:0966:4170:5277:2287:5794:1595:23101:41102:44103:33103:45
bdow7:455:557:042:414:128:455:124:039:3211:324:116:3010:356:181:086:181:030:490:12
4155Jacek Więcko106:034:3521:4626:3029:2233:0543:0948:4052:4564:1467:1770:3876:0783:3595:5097:25104:00104:50105:46106:03
das4:3517:114:442:523:4310:045:314:0511:293:033:215:297:2812:151:356:350:500:560:17
5154Marek Sudoł131:227:4514:3121:3428:5340:4056:1861:4967:3978:1483:4690:2198:29109:36117:32120:47128:05129:50131:02131:22
2bz7:456:467:037:1911:4715:385:315:5010:355:326:358:0811:077:563:157:181:451:120:20
 
150Sławomir Wójciknkl8:2841:4547:4452:4677:4992:16100:14104:44115:42----------------------------------------153:27153:57
dplot8:2833:175:595:0225:0314:277:584:3010:5837:450:30
148Tomasz Szmajdankl11:2444:2751:1755:5280:4795:20103:11107:41118:34----------------------------------------156:24156:55
blog11:2433:036:504:3524:5514:337:514:3010:5337:500:31
157Ariel Waszkiewicznkl8:5528:42122:56127:01137:50-----------------------------------------------------------------
bcz8:5519:4794:144:0510:49
156Mariusz Dąbrowskinkl5:3016:24110:35117:12126:00-----------------------------------------------------------------
1bz5:3010:5494:116:378:48
153Łukasz Cieśliknkl6:0425:36119:26126:07135:30-----------------------------------------------------------------
15bsap6:0419:3293:506:419:23
 
 
 
M45* (10)6,9 km17 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(38)2(35)3(56)4(37)5(47)6(49)7(52)8(54)9(55)10(39)11(48)12(44)13(43)14(42)15(46)16(57)17(100)Meta
 
1160Bogdan Rycerski64:192:103:277:2811:5819:1224:3828:5033:0539:4147:0949:1152:2455:0557:2858:5161:4564:0764:19
bdow2:101:174:014:307:145:264:124:156:367:282:023:132:412:231:232:542:220:12
2161Mariusz Ramotowski79:312:504:049:3315:1717:2523:3227:4233:5341:0750:0552:5058:4161:5369:3271:5576:0779:1879:31
bdow2:501:145:295:442:086:074:106:117:148:582:455:513:127:392:234:123:110:13
3159Krzysztof Ciborowski81:064:255:369:4514:0616:5123:5431:0736:3943:0651:2156:2861:3265:3268:4171:0377:0180:4981:06
dplot4:251:114:094:212:457:037:135:326:278:155:075:044:003:092:225:583:480:17
 
158Jarosław Krajzankl10:1913:2628:5635:3837:5947:5388:0196:17106:24130:11136:26146:16157:33--------------------
blog10:193:0715:306:422:219:5440:088:1610:0723:476:159:5011:17
203Artur Chmielewskinkl4:116:3127:1235:5841:1190:49125:50---------------------------------------------152:27153:58
1bz4:112:2020:418:465:1349:3835:0126:371:31
163Grzegorz Sieradzkinkl3:588:3833:0941:1547:2556:1595:06108:49----------------------------------------192:48193:27192:49
15bsap3:584:4024:318:066:108:5038:5113:4383:590:39*100
162Artur Jasińskinkl5:047:3539:1247:2853:3662:25101:31114:54----------------------------------------198:50199:29
15bsap5:042:3131:378:166:088:4939:0613:2383:560:39
164Dariusz Sobolnkl---------------26:3832:1141:2180:2893:44----------------------------------------212:03212:42
2bz26:385:339:1039:0713:16118:190:39
165Szczepan Czartoryjskinkl3:405:3327:2435:1341:3950:1089:21102:30----------------------------------------221:00221:42
das3:401:5321:517:496:268:3139:1113:09118:300:42
166Roman Pielochnkl7:0311:5036:4044:1050:0959:2998:34111:38----------------------------------------230:03230:44
das7:034:4724:507:305:599:2039:0513:04118:250:41