Mistrzostwa Sił Powietrznych w BnOpt. 18.06.2021 08:37
Wyniki - bieg klasycznystworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
K21 (11)5,7 km13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
162Aleksandra HISZCZYŃSKACSSP76:330:00
210Katarzyna JĘDROWSKA2 skrzydło77:12+0:39
332Agnieszka KLUCEWICZ3 BRt77:36+1:03
423Paulina ROSOŁOWSKA3 BRak88:06+11:33
531Karolina JAGIEŁŁO3 BRt98:06+21:33
622Klaudia KOWALCZYK3 BRak99:53+23:20
711Natalia HELIK2 skrzydło109:54+33:21
848Andżelika ZARĘBA4 skrzydło119:00+42:27
947Patrycja MAJEWSKA4 skrzydło123:30+46:57
 
2Marta FILOCHOWSKA1 skrzydłonkl
1Kinga SAGANOWSKA1 skrzydłonkl
 
 
 
K35 (6)4,8 km12 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
13Agnieszka PIÓRO1 skrzydło88:120:00
233Monika SIENKIEWICZ3 BRt103:36+15:24
342Anna MUĆKO3 skrzydło109:33+21:21
449Anna DYKSA4 skrzydło115:04+26:52
512Edyta GUTOWSKA2 skrzydło133:38+45:26
 
24Magdalena DOMŻAŁ3 BRaknkl
 
 
 
M21 (14)6,6 km15 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
135Łukasz PLEWA3 BRt65:380:00
24Tomasz RUTKOWSKI1 skrzydło89:01+23:23
363Radosław RUBASZNIAKCSSP95:11+29:33
45Michał KOŚCIECHA1 skrzydło98:09+32:31
526Bartosz BOBIK3 BRak110:43+45:05
650Krzysztof SOBIEGRAJ4 skrzydło111:45+46:07
715Jakub GRZESZCZYK2 skrzydło119:06+53:28
843Łukasz BONISLAWSKI3 skrzydło137:33+71:55
914Krystian ZDROJEWSKI2 skrzydło140:31+74:53
1025Patryk TOMCZYK3 BRak148:48+83:10
 
52Stanisław LEBIODA4 skrzydłonkl
34Mariusz WROTNY3 BRtnkl
pk16Mateusz PALICKI2 skrzydłonkl
pk51Piotr SIEK4 skrzydłonkl
 
 
 
M35 (16)6,0 km14 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
117Jakub BARSZCZ2 skrzydło63:270:00
238Paweł NIEDZIELSKI3 BRt72:15+8:48
353Konrad LEMIESZEK4 skrzydło78:04+14:37
454Marek KOLASIŃSKI4 skrzydło89:48+26:21
537Przemysław MATRAS3 BRt94:12+30:45
646Konrad PAKUŁA3 skrzydło103:47+40:20
764Rafał NAKONIECZNYCSSP106:44+43:17
87Marcin MARCINIEWICZ1 skrzydło112:54+49:27
944Kamil TENDERENDA3 skrzydło120:48+57:21
106Daniel JOŃCA1 skrzydło123:36+60:09
1127Marcin SIECIŃSKI3 BRak124:16+60:49
1265Mariusz TARNOWSKICSSP127:30+64:03
1318Marcin WIENCEK2 skrzydło150:11+86:44
 
28Łukasz SZTACHELSKI3 BRaknkl
pk45Sławomir BONDALSKI3 skrzydłonkl
pk55Daniel CELEJ4 skrzydłonkl
 
 
 
M40 (9)5,7 km13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
157Piotr SZUWARA4 skrzydło62:350:00
239Dariusz RZOSIŃSKI3 BRt65:22+2:47
329Andrzej ROCHEWICZ3 BRak78:41+16:06
419Tomasz GRYKIEL2 skrzydło81:36+19:01
58Łukasz KANIEWSKI1 skrzydło92:53+30:18
666Przemysław RATUSZNIAKCSSP124:02+61:27
 
pk56Michał OCH4 skrzydło72:52+10:17
pk59Przemysław SERAFIN4 skrzydło72:53+10:18
pk58Przemysław KALBARCZYK4 skrzydłonkl
 
 
 
M45 (7)5,0 km12 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
141Marcin SŁAWIŃSKI3 BRt62:350:00
221Robert HALAMUS2 skrzydło66:47+4:12
330Grzegorz SKOWRONEK3 BRak74:41+12:06
49Tomasz WARCHULSKI1 skrzydło79:02+16:27
567Robert BYKOWSKICSSP86:52+24:17
661Jarosław STEFANIAK4 skrzydło87:23+24:48
 
pk40Krzysztof POCIASK3 BRt61:24-1:11