Mistrzostwa Sił Powietrznych w BnOpt. 18.06.2021 08:37
Wyniki - sprintstworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
K21 (11)2,7 km16 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
132Agnieszka KLUCEWICZ3 BRt20:210:00
210Katarzyna JĘDROWSKA2 skrzydło22:06+1:45
362Aleksandra HISZCZYŃSKACSSP22:28+2:07
431Karolina JAGIEŁŁO3 BRt25:35+5:14
52Marta FILOCHOWSKA1 skrzydło26:47+6:26
622Klaudia KOWALCZYK3 BRak28:09+7:48
711Natalia HELIK2 skrzydło32:30+12:09
847Patrycja MAJEWSKA4 skrzydło33:07+12:46
923Paulina ROSOŁOWSKA3 BRak36:26+16:05
1048Andżelika ZARĘBA4 skrzydło51:09+30:48
111Kinga SAGANOWSKA1 skrzydło53:39+33:18
 
 
 
K35 (6)2,5 km15 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
133Monika SIENKIEWICZ3 BRt24:470:00
249Anna DYKSA4 skrzydło25:05+0:18
33Agnieszka PIÓRO1 skrzydło31:29+6:42
442Anna MUĆKO3 skrzydło36:07+11:20
524Magdalena DOMŻAŁ3 BRak41:01+16:14
 
12Edyta GUTOWSKA2 skrzydłoLimit
 
 
 
M21 (14)3,0 km18 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
135Łukasz PLEWA3 BRt17:210:00
234Mariusz WROTNY3 BRt17:34+0:13
352Stanisław LEBIODA4 skrzydło18:35+1:14
414Krystian ZDROJEWSKI2 skrzydło19:15+1:54
55Michał KOŚCIECHA1 skrzydło19:47+2:26
615Jakub GRZESZCZYK2 skrzydło20:01+2:40
74Tomasz RUTKOWSKI1 skrzydło21:17+3:56
850Krzysztof SOBIEGRAJ4 skrzydło21:57+4:36
926Bartosz BOBIK3 BRak24:56+7:35
1043Łukasz BONISLAWSKI3 skrzydło28:18+10:57
1163Radosław RUBASZNIAKCSSP29:50+12:29
1225Patryk TOMCZYK3 BRak31:31+14:10
 
pk16Mateusz PALICKI2 skrzydło21:02+3:41
pk51Piotr SIEK4 skrzydło24:17+6:56
 
 
 
M35 (16)2,9 km17 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
153Konrad LEMIESZEK4 skrzydło16:460:00
238Paweł NIEDZIELSKI3 BRt18:33+1:47
364Rafał NAKONIECZNYCSSP18:37+1:51
417Jakub BARSZCZ2 skrzydło19:04+2:18
527Marcin SIECIŃSKI3 BRak19:05+2:19
646Konrad PAKUŁA3 skrzydło20:20+3:34
718Marcin WIENCEK2 skrzydło21:06+4:20
86Daniel JOŃCA1 skrzydło22:11+5:25
97Marcin MARCINIEWICZ1 skrzydło22:56+6:10
1054Marek KOLASIŃSKI4 skrzydło22:58+6:12
1165Mariusz TARNOWSKICSSP25:22+8:36
1237Przemysław MATRAS3 BRt25:39+8:53
1344Kamil TENDERENDA3 skrzydło27:00+10:14
1428Łukasz SZTACHELSKI3 BRak31:09+14:23
 
pk45Sławomir BONDALSKI3 skrzydło20:57+4:11
pk55Daniel CELEJ4 skrzydło20:58+4:12
 
 
 
M40 (9)2,7 km16 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
139Dariusz RZOSIŃSKI3 BRt18:100:00
219Tomasz GRYKIEL2 skrzydło18:18+0:08
357Piotr SZUWARA4 skrzydło18:30+0:20
429Andrzej ROCHEWICZ3 BRak21:34+3:24
58Łukasz KANIEWSKI1 skrzydło24:47+6:37
666Przemysław RATUSZNIAKCSSP35:44+17:34
 
pk59Przemysław SERAFIN4 skrzydłonkl
pk58Przemysław KALBARCZYK4 skrzydło22:15+4:05
pk56Michał OCH4 skrzydło22:18+4:08
 
 
 
M45 (7)2,5 km15 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
141Marcin SŁAWIŃSKI3 BRt17:010:00
221Robert HALAMUS2 skrzydło17:24+0:23
39Tomasz WARCHULSKI1 skrzydło18:45+1:44
461Jarosław STEFANIAK4 skrzydło22:41+5:40
530Grzegorz SKOWRONEK3 BRak22:53+5:52
667Robert BYKOWSKICSSP25:36+8:35
 
pk40Krzysztof POCIASK3 BRt17:15+0:14