XXVIII Mistrzostw Pomorza i Kujaw w BnOczw. 22.04.2021 18:39
Zg3oszenia kategoriami - Wszystkie etapystworzony przez OE12 © Stephan Krämer SportSoftware 2019

 
 
1M10N (11)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKlubStart 1Start 2Start 3
12Szymon Benecki11M682391UKS Traper Z3ocieniec23:0015:00
23Adam Borek12M9202025UKS Traper Z3ocieniec27:003:00
36Leon Byczek11M9202027UKS Traper Z3ocieniec31:009:00
427Adam Szulc12M682392UKS Traper Z3ocieniec35:0021:00
555Tymoteusz BruziMAktywne Choszczno29:0024:00
656Jery BruziMAktywne Choszczno39:0030:00
757Oskar SmorgolewskiMAktywne Choszczno33:0018:00
860Borys CiborowskiMAktywne Choszczno25:0012:00
963Hubert B3aszczykMAktywne Choszczno37:000:00
1064ADAM DZIETCZYKMAktywne Choszczno21:006:00
11wakatMwakat41:0027:00
 
 
2M10 (4)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKlubStart 1Start 2Start 3
110Lukasz Duda11M8220954UKS Traper Z3ocieniec8:0053:00
228Aleksander Szutko12M8650896UKS Traper Z3ocieniec4:0056:00
332Natan Szymanowski11M8220955UKS Traper Z3ocieniec6:0059:00
4wakatMwakat10:0062:00
 
 
3M12 (4)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKlubStart 1Start 2Start 3
17Szymon Cerk10M8220953UKS Traper Z3ocieniec38:0020:00
266Olek Pi1tekMAktywne Choszczno40:0017:00
368Wiktor M3ynarczykMAktywne Choszczno36:0023:00
4wakatMwakat42:0026:00
 
 
4M14 (8)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKlubStart 1Start 2Start 3
169PIOTR TOMCZYKMAktywne Choszczno26:0029:00
270MARCEL KULESZAMAktywne Choszczno30:0041:00
371WOJTEK MLYNARCZYKMAktywne Choszczno34:0047:00
478FILIP FRANASMAktywne Choszczno22:0035:00
596Micha3 Koziak07M8260703KOS BnO Szczecin28:0038:00
698Wojciech Rusinek07M8260733KOS BnO Szczecin24:0044:00
7102Alan Rawluk08M8260707KOS BnO Szczecin32:0032:00
8wakatMwakat36:0050:00
 
 
5M16 (8)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKlubStart 1Start 2Start 3
18Lev Dubro06M8650883UKS Traper Z3ocieniec51:0034:00
275SZYMON TOMCZYKMAktywne Choszczno41:0043:00
376KONRAD PIERZAKMAktywne Choszczno45:0025:00
477DAWID ILNICKIMAktywne Choszczno53:0031:00
579ARTUR KALISIAKMAktywne Choszczno49:0037:00
693Kajetan Kociuba06M8260736KOS BnO Szczecin43:0028:00
799Bartosz Kotkowiak06M8383222KOS BnO Szczecin47:0040:00
8wakatMwakat55:0046:00
 
 
6M18 (4)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKlubStart 1Start 2Start 3
192Mi3osz Czynski04M8260720KOS BnO Szczecin1:0022:00
295Mateusz Kula03M8636996KOS BnO Szczecin3:0019:00
3103Patryk Rawluk04M8260702KOS BnO Szczecin5:0016:00
4wakatMwakat7:0025:00
 
 
7M20/21 (10)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKlubStart 1Start 2Start 3
11Marek Lewandowski91Mind.Bydgoszcz3:0044:00
224Bartosz Smyk02M1394437UKS Traper Z3ocieniec11:0038:00
344Jakub Sawoocianik98M1998923UKS Traper Z3ocieniec7:0047:00
452Marcin Filipek83M8648780OSP Radun17:0053:00
5109Bart3omiej Mazan92M810019214 ZBOT1:0056:00
6111Adrian Seku3a01M826070114 ZBOT13:0041:00
7112Stanis3aw Kabata00M826070314 ZBOT5:0050:00
8114Bartosz Jaz00M826070614 ZBOT9:0035:00
9118Bartosz Makowski95MZKS VD OpenSpace15:00
10wakatMwakat19:0059:00
 
 
8M35/40 (11)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKlubStart 1Start 2Start 3
138Lukasz W3odarczyk80M8004603UKS Traper Z3ocieniec50:0016:00
242Krzysztof Borek77M8032152UKS Traper Z3ocieniec58:007:00
343Tomasz Szulc77M682390UKS Traper Z3ocieniec44:00
480TOMASZ MO—D—YNSKIMAktywne Choszczno52:001:00
584Marek KRZYMINIEWSKI85M8311085UKS B3yskawica56:0010:00
688Grzegorz Surma83MHarpagan Gdansk48:0013:00
790Kamil Nagórek83M7BOW S3upsk46:004:00
891Bart3omiej Ma3ecki79M249967Gorzów Wlkp.19:00
9115Sebastian Ro?ko83M826070814 ZBOT54:00
10120Lukasz Stefaniak78M8661493Szczecin60:00
11wakatMwakat62:0022:00
 
 
9M45/50 (10)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKlubStart 1Start 2Start 3
19Tomasz Duda76M8032147UKS Traper Z3ocieniec21:0040:00
212Szczepan Fiederowicz76M8220956UKS Traper Z3ocieniec13:0031:00
345Wojciech Kluska68M435230Skarmat Torun15:0034:00
448Krzysztof Wojciechowski74M7200055Skarmat Torun25:0052:00
585S3awomir KRZYMINIEWSKI73M8071973UKS B3yskawica11:0028:00
689Jacek W1sicki73M7BOW S3upsk17:0046:00
797Andrzej SadzikowskiM8260732KOS BnO Szczecin9:0043:00
8119Pawe3 Pomagalski72M7208172UKS B3yskawica19:0037:00
9121Krzysztof Czerepiuk70MG3ogowo23:0049:00
10wakatMwakat27:0055:00
 
 
10M55/60 (5)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKlubStart 1Start 2Start 3
116Jan Macul59M682388UKS Traper Z3ocieniec16:0051:00
247Waldemar Fijor58M430901Skarmat Torun12:0048:00
349Zbigniew Klawczynski62M8000564Skarmat Torun18:0057:00
4106Stanis3aw P3ytnik66M8260735KOS BnO Szczecin14:0054:00
5wakatMwakat20:0060:00
 
 
11M65+ (6)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKlubStart 1Start 2Start 3
146Ryszard Jakielaszek49M435248Skarmat Torun4:006:00
250W3adys3aw Królikowski47M427592Szczecin0:00
386Lewon Bogdan55M413396UMKS ORKAN Ostróda2:000:00
487Zbigniew M1drzynski56M800573UMKS Kwidzyn8:003:00
5108W3adys3aw Wo3ochowicz47M427591KOS BnO Szczecin6:00
6wakatMwakat10:009:00
 
 
12K10N (11)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKlubStart 1Start 2Start 3
131Barbara Szyd3owska14M682394UKS Traper Z3ocieniec45:0042:00
234Eliza Trela13M682395UKS Traper Z3ocieniec57:0054:00
340Alicja W3odarczyk15M682383UKS Traper Z3ocieniec49:0048:00
441Dagmara Sierocka14M682393UKS Traper Z3ocieniec53:0036:00
553Martyna BocianMAktywne Choszczno47:0057:00
654Nikola FanasMAktywne Choszczno55:0039:00
758Ma3gorzata KuleszaMAktywne Choszczno43:0051:00
859Pola CiborowskaMAktywne Choszczno61:0033:00
961Alicja ZmitrowiczMAktywne Choszczno59:0045:00
1062Hanna IlnickaMAktywne Choszczno51:0060:00
11wakatMwakat63:0063:00
 
 
13K10 (2)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKlubStart 1Start 2Start 3
122Zuzanna Osak11M8650895UKS Traper Z3ocieniec0:0029:00
2wakatMwakat2:0032:00
 
 
14K12 (5)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKlubStart 1Start 2Start 3
120Nadia Mordaszewska09M9202031UKS Traper Z3ocieniec28:0011:00
230Magdalena Szyd3owska09M9202028UKS Traper Z3ocieniec30:002:00
333Julia Szymanska09M9202029UKS Traper Z3ocieniec26:005:00
435Wanessa Trela09M9202030UKS Traper Z3ocieniec32:008:00
5wakatMwakat34:0014:00
 
 
15K14 (9)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKlubStart 1Start 2Start 3
111Kornelia Duda09M8220950UKS Traper Z3ocieniec38:002:00
218Magdaena Miaszewicz07M8220947UKS Traper Z3ocieniec42:0014:00
321Anastazja Motyinska08M8220949UKS Traper Z3ocieniec52:008:00
425Nadia Stempniewska08M8220951UKS Traper Z3ocieniec46:0020:00
537Wiktoria W3odarczyk08M8220948UKS Traper Z3ocieniec50:0026:00
694Maja Kula07M8260716KOS BnO Szczecin44:005:00
7100Iga Miku3a07M8300107KOS BnO Szczecin48:0011:00
8101Daria Miku3a07M8073012KOS BnO Szczecin40:0017:00
9wakatMwakat54:0023:00
 
 
16K16 (7)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKlubStart 1Start 2Start 3
15Alicja Borek07M8650898UKS Traper Z3ocieniec12:0024:00
223Julia Pieragowska05M8650886UKS Traper Z3ocieniec24:0018:00
326Pauina Szczurko05M8650885UKS Traper Z3ocieniec16:0012:00
429Antonina Szutko05M8032151UKS Traper Z3ocieniec20:0030:00
573KARINA CIESIELSKAMAktywne Choszczno14:0021:00
674MARTYNA MAJEWSKAMAktywne Choszczno18:0015:00
7wakatMwakat22:0027:00
 
 
17K18 (6)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKlubStart 1Start 2Start 3
113Zuzanna Kmiea03M553478UKS Traper Z3ocieniec35:0052:00
214Dominika Krec04M553462UKS Traper Z3ocieniec37:0049:00
315Dominika Krzeminska04M682387UKS Traper Z3ocieniec31:0055:00
419Magorzata Mi3aszewicz04M682385UKS Traper Z3ocieniec33:0058:00
536Aneta Urban04M8650897UKS Traper Z3ocieniec29:0061:00
6wakatMwakat39:0064:00
 
 
18K20/21 (5)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKlubStart 1Start 2Start 3
182Justyna Lewandowska88M864875512BZ61:007:00
2104Agnieszka Alabrudzinska85M8648779KOS BnO Szczecin59:004:00
3200Aleksandra Mazan95M865088414 ZBOT57:001:00
4113Edyta Dydek97M826070414 ZBOT63:0010:00
5wakatMwakat65:0013:00
 
 
19K35/40 (5)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKlubStart 1Start 2Start 3
14Monika Borek79M9220952UKS Traper Z3ocieniec56:0036:00
239Agnieszka W3odarczyk80M9101309UKS Traper Z3ocieniec60:0042:00
3105Katarzyna Dybka83M8648767KOS BnO Szczecin58:0039:00
4117Alicja Kotanska80M826071014 ZBOT33:00
5wakatMwakat62:0045:00
 
 
20K45/50 (2)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKlubStart 1Start 2Start 3
1116Magdalena Borodziuk75M826070914 ZBOT58:00
2wakatMwakat64:0061:00
 
 
21OPEN (4)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKlubStart 1Start 2Start 3
151Krzysztof Przerwa64M412366Szczecin
267AMELIA KOSTERAMAktywne Choszczno
372ZOFIA POKORNIECKAMAktywne Choszczno
481LENA MO—D—YNSKAMAktywne Choszczno
 
 
22KM10R (3)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKlubStart 1Start 2Start 3
165Olek KlejnaMAktywne Choszczno
283Franciszek Górski17MCieszeniewo
3107Kacper Mazan16M8260715KOS BnO Szczecin