XXVIII Mistrzostw Pomorza i Kujaw w BnOczw. 22.04.2021 18:40
Zg3oszenia klubami - Wszystkie etapystworzony przez OE12 © Stephan Krämer SportSoftware 2019

 
 
1ind.Bydgoszcz (1)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKategoriaW sumieStart 1Start 2Start 3
11Marek Lewandowski91MM20/21103:0044:00
 
 
2UKS Traper Złocieniec (42)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKategoriaW sumieStart 1Start 2Start 3
12Szymon Benecki11M682391M10N1123:0015:00
23Adam Borek12M9202025M10N1127:003:00
34Monika Borek79M9220952K35/40556:0036:00
45Alicja Borek07M8650898K16712:0024:00
56Leon Byczek11M9202027M10N1131:009:00
67Szymon Cerk10M8220953M12438:0020:00
78Lev Dubro06M8650883M16851:0034:00
89Tomasz Duda76M8032147M45/501021:0040:00
910Lukasz Duda11M8220954M1048:0053:00
1011Kornelia Duda09M8220950K14938:002:00
1112Szczepan Fiederowicz76M8220956M45/501013:0031:00
1213Zuzanna Kmiea03M553478K18635:0052:00
1314Dominika Krec04M553462K18637:0049:00
1415Dominika Krzeminska04M682387K18631:0055:00
1516Jan Macul59M682388M55/60516:0051:00
1618Magdaena Miaszewicz07M8220947K14942:0014:00
1719Magorzata Mi3aszewicz04M682385K18633:0058:00
1820Nadia Mordaszewska09M9202031K12528:0011:00
1921Anastazja Motyinska08M8220949K14952:008:00
2022Zuzanna Osak11M8650895K1020:0029:00
2123Julia Pieragowska05M8650886K16724:0018:00
2224Bartosz Smyk02M1394437M20/211011:0038:00
2325Nadia Stempniewska08M8220951K14946:0020:00
2426Pauina Szczurko05M8650885K16716:0012:00
2527Adam Szulc12M682392M10N1135:0021:00
2628Aleksander Szutko12M8650896M1044:0056:00
2729Antonina Szutko05M8032151K16720:0030:00
2830Magdalena Szyd3owska09M9202028K12530:002:00
2931Barbara Szyd3owska14M682394K10N1145:0042:00
3032Natan Szymanowski11M8220955M1046:0059:00
3133Julia Szymanska09M9202029K12526:005:00
3234Eliza Trela13M682395K10N1157:0054:00
3335Wanessa Trela09M9202030K12532:008:00
3436Aneta Urban04M8650897K18629:0061:00
3537Wiktoria W3odarczyk08M8220948K14950:0026:00
3638Lukasz W3odarczyk80M8004603M35/401150:0016:00
3739Agnieszka W3odarczyk80M9101309K35/40560:0042:00
3840Alicja W3odarczyk15M682383K10N1149:0048:00
3941Dagmara Sierocka14M682393K10N1153:0036:00
4042Krzysztof Borek77M8032152M35/401158:007:00
4143Tomasz Szulc77M682390M35/401144:00
4244Jakub Sawoocianik98M1998923M20/21107:0047:00
 
 
3Skarmat Toruń (5)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKategoriaW sumieStart 1Start 2Start 3
145Wojciech Kluska68M435230M45/501015:0034:00
246Ryszard Jakielaszek49M435248M65+64:006:00
347Waldemar Fijor58M430901M55/60512:0048:00
448Krzysztof Wojciechowski74M7200055M45/501025:0052:00
549Zbigniew Klawczynski62M8000564M55/60518:0057:00
 
 
4Szczecin (3)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKategoriaW sumieStart 1Start 2Start 3
150W3adys3aw Królikowski47M427592M65+60:00
251Krzysztof Przerwa64M412366OPEN4
3120Lukasz Stefaniak78M8661493M35/401160:00
 
 
5OSP Raduń (1)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKategoriaW sumieStart 1Start 2Start 3
152Marcin Filipek83M8648780M20/211017:0053:00
 
 
6Aktywne Choszczno (29)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKategoriaW sumieStart 1Start 2Start 3
153Martyna BocianMK10N1147:0057:00
254Nikola FanasMK10N1155:0039:00
355Tymoteusz BruziMM10N1129:0024:00
456Jery BruziMM10N1139:0030:00
557Oskar SmorgolewskiMM10N1133:0018:00
658Ma3gorzata KuleszaMK10N1143:0051:00
759Pola CiborowskaMK10N1161:0033:00
860Borys CiborowskiMM10N1125:0012:00
961Alicja ZmitrowiczMK10N1159:0045:00
1062Hanna IlnickaMK10N1151:0060:00
1163Hubert B3aszczykMM10N1137:000:00
1264ADAM DZIETCZYKMM10N1121:006:00
1365Olek KlejnaMKM10R3
1466Olek Pi1tekMM12440:0017:00
1567AMELIA KOSTERAMOPEN4
1668Wiktor M3ynarczykMM12436:0023:00
1769PIOTR TOMCZYKMM14826:0029:00
1870MARCEL KULESZAMM14830:0041:00
1971WOJTEK MLYNARCZYKMM14834:0047:00
2072ZOFIA POKORNIECKAMOPEN4
2173KARINA CIESIELSKAMK16714:0021:00
2274MARTYNA MAJEWSKAMK16718:0015:00
2375SZYMON TOMCZYKMM16841:0043:00
2476KONRAD PIERZAKMM16845:0025:00
2577DAWID ILNICKIMM16853:0031:00
2678FILIP FRANASMM14822:0035:00
2779ARTUR KALISIAKMM16849:0037:00
2880TOMASZ MO—D—YNSKIMM35/401152:001:00
2981LENA MO—D—YNSKAMOPEN4
 
 
712BZ (1)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKategoriaW sumieStart 1Start 2Start 3
182Justyna Lewandowska88M8648755K20/21561:007:00
 
 
8Cieszeniewo (1)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKategoriaW sumieStart 1Start 2Start 3
183Franciszek Górski17MKM10R3
 
 
9UKS Błyskawica (3)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKategoriaW sumieStart 1Start 2Start 3
184Marek KRZYMINIEWSKI85M8311085M35/401156:0010:00
285S3awomir KRZYMINIEWSKI73M8071973M45/501011:0028:00
3119Pawe3 Pomagalski72M7208172M45/501019:0037:00
 
 
10UMKS ORKAN Ostróda (1)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKategoriaW sumieStart 1Start 2Start 3
186Lewon Bogdan55M413396M65+62:000:00
 
 
11UMKS Kwidzyn (1)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKategoriaW sumieStart 1Start 2Start 3
187Zbigniew M1drzynski56M800573M65+68:003:00
 
 
12Harpagan Gdańsk (1)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKategoriaW sumieStart 1Start 2Start 3
188Grzegorz Surma83MM35/401148:0013:00
 
 
137BOW Słupsk (2)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKategoriaW sumieStart 1Start 2Start 3
189Jacek W1sicki73MM45/501017:0046:00
290Kamil Nagórek83MM35/401146:004:00
 
 
14Gorzów Wlkp. (1)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKategoriaW sumieStart 1Start 2Start 3
191Bart3omiej Ma3ecki79M249967M35/401119:00
 
 
15KOS BnO Szczecin (17)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKategoriaW sumieStart 1Start 2Start 3
192Mi3osz Czynski04M8260720M1841:0022:00
293Kajetan Kociuba06M8260736M16843:0028:00
394Maja Kula07M8260716K14944:005:00
495Mateusz Kula03M8636996M1843:0019:00
596Micha3 Koziak07M8260703M14828:0038:00
697Andrzej SadzikowskiM8260732M45/50109:0043:00
798Wojciech Rusinek07M8260733M14824:0044:00
899Bartosz Kotkowiak06M8383222M16847:0040:00
9100Iga Miku3a07M8300107K14948:0011:00
10101Daria Miku3a07M8073012K14940:0017:00
11102Alan Rawluk08M8260707M14832:0032:00
12103Patryk Rawluk04M8260702M1845:0016:00
13104Agnieszka Alabrudzinska85M8648779K20/21559:004:00
14105Katarzyna Dybka83M8648767K35/40558:0039:00
15106Stanis3aw P3ytnik66M8260735M55/60514:0054:00
16107Kacper Mazan16M8260715KM10R3
17108W3adys3aw Wo3ochowicz47M427591M65+66:00
 
 
1614 ZBOT (9)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKategoriaW sumieStart 1Start 2Start 3
1109Bart3omiej Mazan92M8100192M20/21101:0056:00
2200Aleksandra Mazan95M8650884K20/21557:001:00
3111Adrian Seku3a01M8260701M20/211013:0041:00
4112Stanis3aw Kabata00M8260703M20/21105:0050:00
5113Edyta Dydek97M8260704K20/21563:0010:00
6114Bartosz Jaz00M8260706M20/21109:0035:00
7115Sebastian Ro?ko83M8260708M35/401154:00
8116Magdalena Borodziuk75M8260709K45/50258:00
9117Alicja Kotanska80M8260710K35/40533:00
 
 
17ZKS VD OpenSpace (1)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKategoriaW sumieStart 1Start 2Start 3
1118Bartosz Makowski95MM20/211015:00
 
 
18Głogowo (1)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKategoriaW sumieStart 1Start 2Start 3
1121Krzysztof Czerepiuk70MM45/501023:0049:00