XXVIII Mistrzostw Pomorza i Kujaw w BnOczw. 22.04.2021 22:21
Lista startowa wg kategorii - Etap 1stworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
M10N (11)2,7 km5 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
64ADAM DZIETCZYKAktywne Choszczno21:00
2682391Szymon Benecki11UKS Traper Złocieniec23:00
60Borys CiborowskiAktywne Choszczno25:00
39202025Adam Borek12UKS Traper Złocieniec27:00
55Tymoteusz BruziAktywne Choszczno29:00
69202027Leon Byczek11UKS Traper Złocieniec31:00
57Oskar SmorgolewskiAktywne Choszczno33:00
27682392Adam Szulc12UKS Traper Złocieniec35:00
63Hubert BłaszczykAktywne Choszczno37:00
56Jery BruziAktywne Choszczno39:00
wakatwakat41:00
 
 
M10 (4)1,7 km6 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
288650896Aleksander Szutko12UKS Traper Złocieniec4:00
328220955Natan Szymanowski11UKS Traper Złocieniec6:00
108220954Łukasz Duda11UKS Traper Złocieniec8:00
wakatwakat10:00
 
 
M12 (4)1,9 km8 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
68Wiktor MłynarczykAktywne Choszczno36:00
78220953Szymon Cerk10UKS Traper Złocieniec38:00
66Olek PiątekAktywne Choszczno40:00
wakatwakat42:00
 
 
M14 (8)2,6 km10 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
78FILIP FRANASAktywne Choszczno22:00
988260733Wojciech Rusinek07KOS BnO Szczecin24:00
69PIOTR TOMCZYKAktywne Choszczno26:00
968260703Michał Koziak07KOS BnO Szczecin28:00
70MARCEL KULESZAAktywne Choszczno30:00
1028260707Alan Rawluk08KOS BnO Szczecin32:00
71WOJTEK MŁYNARCZYKAktywne Choszczno34:00
wakatwakat36:00
 
 
M16 (8)3,7 km15 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
75SZYMON TOMCZYKAktywne Choszczno41:00
938260736Kajetan Kociuba06KOS BnO Szczecin43:00
76KONRAD PIERZAKAktywne Choszczno45:00
998383222Bartosz Kotkowiak06KOS BnO Szczecin47:00
79ARTUR KALISIAKAktywne Choszczno49:00
88650883Lev Dubro06UKS Traper Złocieniec51:00
77DAWID ILNICKIAktywne Choszczno53:00
wakatwakat55:00
 
 
M18 (4)4,3 km16 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
928260720Miłosz Czyński04KOS BnO Szczecin1:00
958636996Mateusz Kula03KOS BnO Szczecin3:00
1038260702Patryk Rawluk04KOS BnO Szczecin5:00
wakatwakat7:00
 
 
M20/21 (10)4,9 km20 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
1098100192Bartłomiej Mazan9214 ZBOT1:00
1Marek Lewandowski91ind.Bydgoszcz3:00
1128260703Stanisław Kabata0014 ZBOT5:00
441998923Jakub Sawościanik98UKS Traper Złocieniec7:00
1148260706Bartosz Jaz0014 ZBOT9:00
241394437Bartosz Smyk02UKS Traper Złocieniec11:00
1118260701Adrian Sekuła0114 ZBOT13:00
118Bartosz Makowski95ZKS VD OpenSpace15:00
528648780Marcin Filipek83OSP Raduń17:00
wakatwakat19:00
 
 
M35/40 (10)4,6 km18 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
43682390Tomasz Szulc77UKS Traper Złocieniec44:00
90Kamil Nagórek837BOW Słupsk46:00
88Grzegorz Surma83Harpagan Gdańsk48:00
388004603Łukasz Włodarczyk80UKS Traper Złocieniec50:00
80TOMASZ MOŻDŻYŃSKIAktywne Choszczno52:00
1158260708Sebastian Rożko8314 ZBOT54:00
848311085Marek KRZYMINIEWSKI85UKS Błyskawica56:00
428032152Krzysztof Borek77UKS Traper Złocieniec58:00
1208661493Łukasz Stefaniak78Szczecin1:00:00
wakatwakat1:02:00
 
 
M45/50 (10)4,3 km16 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
978260732Andrzej SadzikowskiKOS BnO Szczecin9:00
858071973Sławomir KRZYMINIEWSKI73UKS Błyskawica11:00
128220956Szczepan Fiederowicz76UKS Traper Złocieniec13:00
45435230Wojciech Kluska68Skarmat Toruń15:00
89Jacek Wąsicki737BOW Słupsk17:00
1197208172Paweł Pomagalski72UKS Błyskawica19:00
98032147Tomasz Duda76UKS Traper Złocieniec21:00
121Krzysztof Czerepiuk70Głogowo23:00
487200055Krzysztof Wojciechowski74Skarmat Toruń25:00
wakatwakat27:00
 
 
M55/60 (5)3,7 km15 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
47430901Waldemar Fijor58Skarmat Toruń12:00
1068260735Stanisław Płytnik66KOS BnO Szczecin14:00
16682388Jan Macul59UKS Traper Złocieniec16:00
498000564Zbigniew Klawczyński62Skarmat Toruń18:00
wakatwakat20:00
 
 
M65+ (6)3,0 km14 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
50427592Władysław Królikowski47Szczecin0:00
86413396Lewoń Bogdan55UMKS ORKAN Ostróda2:00
46435248Ryszard Jakielaszek49Skarmat Toruń4:00
108427591Władysław Wołochowicz47KOS BnO Szczecin6:00
87800573Zbigniew Mądrzyński56UMKS Kwidzyn8:00
202430921Tomasz OwczarskiWKS Chojnice10:00
 
 
K10N (11)2,7 km5 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
58Małgorzata KuleszaAktywne Choszczno43:00
31682394Barbara Szydłowska14UKS Traper Złocieniec45:00
53Martyna BocianAktywne Choszczno47:00
40682383Alicja Włodarczyk15UKS Traper Złocieniec49:00
62Hanna IlnickaAktywne Choszczno51:00
41682393Dagmara Sierocka14UKS Traper Złocieniec53:00
54Nikola FanasAktywne Choszczno55:00
34682395Eliza Trela13UKS Traper Złocieniec57:00
61Alicja ZmitrowiczAktywne Choszczno59:00
59Pola CiborowskaAktywne Choszczno1:01:00
wakatwakat1:03:00
 
 
K10 (2)1,7 km6 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
228650895Zuzanna Osak11UKS Traper Złocieniec0:00
wakatwakat2:00
 
 
K12 (5)1,9 km8 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
339202029Julia Szymańska09UKS Traper Złocieniec26:00
209202031Nadia Mordaszewska09UKS Traper Złocieniec28:00
309202028Magdalena Szydłowska09UKS Traper Złocieniec30:00
359202030Wanessa Trela09UKS Traper Złocieniec32:00
wakatwakat34:00
 
 
K14 (9)2,6 km10 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
118220950Kornelia Duda09UKS Traper Złocieniec38:00
1018073012Daria Mikuła07KOS BnO Szczecin40:00
188220947Magdaena Miaszewicz07UKS Traper Złocieniec42:00
948260716Maja Kula07KOS BnO Szczecin44:00
258220951Nadia Stempniewska08UKS Traper Złocieniec46:00
1008300107Iga Mikuła07KOS BnO Szczecin48:00
378220948Wiktoria Włodarczyk08UKS Traper Złocieniec50:00
218220949Anastazja Motyińska08UKS Traper Złocieniec52:00
wakatwakat54:00
 
 
K16 (7)3,0 km14 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
58650898Alicja Borek07UKS Traper Złocieniec12:00
73KARINA CIESIELSKAAktywne Choszczno14:00
268650885Pauina Szczurko05UKS Traper Złocieniec16:00
74MARTYNA MAJEWSKAAktywne Choszczno18:00
298032151Antonina Szutko05UKS Traper Złocieniec20:00
wakatwakat22:00
238650886Julia Pieragowska05UKS Traper Złocieniec24:00
 
 
K18 (6)3,7 km15 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
368650897Aneta Urban04UKS Traper Złocieniec29:00
15682387Dominika Krzemińska04UKS Traper Złocieniec31:00
19682385Magorzata Miłaszewicz04UKS Traper Złocieniec33:00
13553478Zuzanna Kmieć03UKS Traper Złocieniec35:00
14553462Dominika Kręc04UKS Traper Złocieniec37:00
wakatwakat39:00
 
 
K20/21 (5)4,3 km16 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
2008650884Aleksandra Mazan9514 ZBOT57:00
1048648779Agnieszka Alabrudzińska85KOS BnO Szczecin59:00
828648755Justyna Lewandowska8812BZ1:01:00
1138260704Edyta Dydek9714 ZBOT1:03:00
wakatwakat1:05:00
 
 
K35/40 (4)3,0 km14 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
49220952Monika Borek79UKS Traper Złocieniec56:00
1058648767Katarzyna Dybka83KOS BnO Szczecin58:00
399101309Agnieszka Włodarczyk80UKS Traper Złocieniec1:00:00
wakatwakat1:02:00
 
 
K45/50 (1)3,0 km14 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
wakatwakat1:04:00