XXVIII Mistrzostw Pomorza i Kujaw w BnOczw. 22.04.2021 22:22
Lista startowa wg kategorii - Etap 2stworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
M10N (11)3,1 km6 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
63Hubert BłaszczykAktywne Choszczno0:00
39202025Adam Borek12UKS Traper Złocieniec3:00
64ADAM DZIETCZYKAktywne Choszczno6:00
69202027Leon Byczek11UKS Traper Złocieniec9:00
60Borys CiborowskiAktywne Choszczno12:00
2682391Szymon Benecki11UKS Traper Złocieniec15:00
57Oskar SmorgolewskiAktywne Choszczno18:00
27682392Adam Szulc12UKS Traper Złocieniec21:00
55Tymoteusz BruziAktywne Choszczno24:00
wakatwakat27:00
56Jery BruziAktywne Choszczno30:00
 
 
M10 (4)1,9 km6 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
108220954Łukasz Duda11UKS Traper Złocieniec53:00
288650896Aleksander Szutko12UKS Traper Złocieniec56:00
328220955Natan Szymanowski11UKS Traper Złocieniec59:00
wakatwakat1:02:00
 
 
M12 (4)2,7 km8 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
66Olek PiątekAktywne Choszczno17:00
78220953Szymon Cerk10UKS Traper Złocieniec20:00
68Wiktor MłynarczykAktywne Choszczno23:00
wakatwakat26:00
 
 
M14 (8)4,0 km11 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
69PIOTR TOMCZYKAktywne Choszczno29:00
1028260707Alan Rawluk08KOS BnO Szczecin32:00
78FILIP FRANASAktywne Choszczno35:00
968260703Michał Koziak07KOS BnO Szczecin38:00
70MARCEL KULESZAAktywne Choszczno41:00
988260733Wojciech Rusinek07KOS BnO Szczecin44:00
71WOJTEK MŁYNARCZYKAktywne Choszczno47:00
wakatwakat50:00
 
 
M16 (8)5,8 km15 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
76KONRAD PIERZAKAktywne Choszczno25:00
938260736Kajetan Kociuba06KOS BnO Szczecin28:00
77DAWID ILNICKIAktywne Choszczno31:00
88650883Lev Dubro06UKS Traper Złocieniec34:00
79ARTUR KALISIAKAktywne Choszczno37:00
998383222Bartosz Kotkowiak06KOS BnO Szczecin40:00
75SZYMON TOMCZYKAktywne Choszczno43:00
wakatwakat46:00
 
 
M18 (4)6,7 km15 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
1038260702Patryk Rawluk04KOS BnO Szczecin16:00
958636996Mateusz Kula03KOS BnO Szczecin19:00
928260720Miłosz Czyński04KOS BnO Szczecin22:00
wakatwakat25:00
 
 
M20/21 (9)8,6 km18 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
1148260706Bartosz Jaz0014 ZBOT35:00
241394437Bartosz Smyk02UKS Traper Złocieniec38:00
1118260701Adrian Sekuła0114 ZBOT41:00
1Marek Lewandowski91ind.Bydgoszcz44:00
441998923Jakub Sawościanik98UKS Traper Złocieniec47:00
1128260703Stanisław Kabata0014 ZBOT50:00
528648780Marcin Filipek83OSP Raduń53:00
1098100192Bartłomiej Mazan9214 ZBOT56:00
wakatwakat59:00
 
 
M35/40 (8)8,0 km17 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
80TOMASZ MOŻDŻYŃSKIAktywne Choszczno1:00
90Kamil Nagórek837BOW Słupsk4:00
428032152Krzysztof Borek77UKS Traper Złocieniec7:00
848311085Marek KRZYMINIEWSKI85UKS Błyskawica10:00
88Grzegorz Surma83Harpagan Gdańsk13:00
388004603Łukasz Włodarczyk80UKS Traper Złocieniec16:00
91249967Bartłomiej Małecki79Gorzów Wlkp.19:00
wakatwakat22:00
 
 
M45/50 (10)6,7 km15 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
858071973Sławomir KRZYMINIEWSKI73UKS Błyskawica28:00
128220956Szczepan Fiederowicz76UKS Traper Złocieniec31:00
45435230Wojciech Kluska68Skarmat Toruń34:00
1197208172Paweł Pomagalski72UKS Błyskawica37:00
98032147Tomasz Duda76UKS Traper Złocieniec40:00
978260732Andrzej SadzikowskiKOS BnO Szczecin43:00
89Jacek Wąsicki737BOW Słupsk46:00
121Krzysztof Czerepiuk70Głogowo49:00
487200055Krzysztof Wojciechowski74Skarmat Toruń52:00
wakatwakat55:00
 
 
M55/60 (5)5,8 km15 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
47430901Waldemar Fijor58Skarmat Toruń48:00
16682388Jan Macul59UKS Traper Złocieniec51:00
1068260735Stanisław Płytnik66KOS BnO Szczecin54:00
498000564Zbigniew Klawczyński62Skarmat Toruń57:00
wakatwakat1:00:00
 
 
M65+ (4)4,1 km13 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
86413396Lewoń Bogdan55UMKS ORKAN Ostróda0:00
87800573Zbigniew Mądrzyński56UMKS Kwidzyn3:00
46435248Ryszard Jakielaszek49Skarmat Toruń6:00
202430921Tomasz OwczarskiWKS Chojnice9:00
 
 
K10N (11)3,1 km6 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
59Pola CiborowskaAktywne Choszczno33:00
41682393Dagmara Sierocka14UKS Traper Złocieniec36:00
54Nikola FanasAktywne Choszczno39:00
31682394Barbara Szydłowska14UKS Traper Złocieniec42:00
61Alicja ZmitrowiczAktywne Choszczno45:00
40682383Alicja Włodarczyk15UKS Traper Złocieniec48:00
58Małgorzata KuleszaAktywne Choszczno51:00
34682395Eliza Trela13UKS Traper Złocieniec54:00
53Martyna BocianAktywne Choszczno57:00
62Hanna IlnickaAktywne Choszczno1:00:00
wakatwakat1:03:00
 
 
K10 (2)1,9 km6 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
228650895Zuzanna Osak11UKS Traper Złocieniec29:00
wakatwakat32:00
 
 
K12 (5)2,7 km8 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
309202028Magdalena Szydłowska09UKS Traper Złocieniec2:00
339202029Julia Szymańska09UKS Traper Złocieniec5:00
359202030Wanessa Trela09UKS Traper Złocieniec8:00
209202031Nadia Mordaszewska09UKS Traper Złocieniec11:00
wakatwakat14:00
 
 
K14 (9)3,6 km10 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
118220950Kornelia Duda09UKS Traper Złocieniec2:00
948260716Maja Kula07KOS BnO Szczecin5:00
218220949Anastazja Motyińska08UKS Traper Złocieniec8:00
1008300107Iga Mikuła07KOS BnO Szczecin11:00
188220947Magdaena Miaszewicz07UKS Traper Złocieniec14:00
1018073012Daria Mikuła07KOS BnO Szczecin17:00
258220951Nadia Stempniewska08UKS Traper Złocieniec20:00
wakatwakat23:00
378220948Wiktoria Włodarczyk08UKS Traper Złocieniec26:00
 
 
K16 (7)4,1 km13 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
268650885Pauina Szczurko05UKS Traper Złocieniec12:00
74MARTYNA MAJEWSKAAktywne Choszczno15:00
238650886Julia Pieragowska05UKS Traper Złocieniec18:00
73KARINA CIESIELSKAAktywne Choszczno21:00
58650898Alicja Borek07UKS Traper Złocieniec24:00
wakatwakat27:00
298032151Antonina Szutko05UKS Traper Złocieniec30:00
 
 
K18 (6)5,8 km15 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
14553462Dominika Kręc04UKS Traper Złocieniec49:00
13553478Zuzanna Kmieć03UKS Traper Złocieniec52:00
15682387Dominika Krzemińska04UKS Traper Złocieniec55:00
19682385Magorzata Miłaszewicz04UKS Traper Złocieniec58:00
368650897Aneta Urban04UKS Traper Złocieniec1:01:00
wakatwakat1:04:00
 
 
K20/21 (5)6,7 km15 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
2008650884Aleksandra Mazan9514 ZBOT1:00
1048648779Agnieszka Alabrudzińska85KOS BnO Szczecin4:00
828648755Justyna Lewandowska8812BZ7:00
1138260704Edyta Dydek9714 ZBOT10:00
wakatwakat13:00
 
 
K35/40 (5)4,1 km13 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
1178260710Alicja Kotańska8014 ZBOT33:00
49220952Monika Borek79UKS Traper Złocieniec36:00
1058648767Katarzyna Dybka83KOS BnO Szczecin39:00
399101309Agnieszka Włodarczyk80UKS Traper Złocieniec42:00
wakatwakat45:00
 
 
K45/50 (2)4,1 km13 PK
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubStart
1168260709Magdalena Borodziuk7514 ZBOT58:00
wakatwakat1:01:00