Puchar Nadleśniczego Głuskaśr. 20.10.2021 22:32
Zgłoszenia kategoriamistworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
1M10N (14)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKlubStart
128Adam Borek12M9202025UKS Traper Złocieniec
229Adam Szulc12M682392UKS Traper Złocieniec
330Leon Byczek11M9202027UKS Traper Złocieniec
431Szymon Benecki11M682391UKS Traper Złocieniec
532Szymon Lewicki11M682385UKS Traper Złocieniec
664Jeremi Bruzi11M8661495Aktywne Choszczno
765Alan Ławrzecki12M8661492Aktywne Choszczno
866Szymon Andrzejewski11M8661494Aktywne Choszczno
967Ignacy Żabko12M8661498Aktywne Choszczno
1068Wiktor Potomski12M8661491Aktywne Choszczno
1169Jakub Dehmel11M8032132Aktywne Choszczno
1270Borys Ciborowski13M8032120Aktywne Choszczno
1371Adam Dzietczyk11M8032153Aktywne Choszczno
1481Bartek Witczak09M2102053UKS Dębołęka
 
 
2M10 (3)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKlubStart
133Łukasz Duda11M8220954UKS Traper Złocieniec
234Natan Szymanowski11M8220955UKS Traper Złocieniec
380Antoni Bocheński09M2102070UKS Dębołęka
 
 
3M12 (7)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKlubStart
135Szymon Cerk10M8220953UKS Traper Złocieniec
272Jakub Klejna10M8032160Aktywne Choszczno
373Michał Ikiert10M8032149Aktywne Choszczno
474Dominik Grzeszata08M8032148Aktywne Choszczno
582Adam Witczak10M2102068UKS Dębołęka
683Dawid Nowa10M2102066UKS Dębołęka
791Maksymilian Biegniewski09MDrawno
 
 
4M14 (1)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKlubStart
175Piotr Tomczyk08M8032106Aktywne Choszczno
 
 
5M16 (3)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKlubStart
136Lev Dubro06M8650883UKS Traper Złocieniec
2112Szymon TomczykMAktywne Choszczno
3113Konrad PietrzakMAktywne Choszczno
 
 
8M35/40 (5)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKlubStart
137Krzysztof Borek80M1970209UKS Traper Złocieniec
240Tomasz Szulc80M682383UKS Traper Złocieniec
343Grzegorz Surma83M8515549Harpagan Gdańsk
4114Kamil DzietczykMAktywne Choszczno
5115Łukasz DehmelMAktywne Choszczno
 
 
9M45/50 (3)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKlubStart
11Sławomir Krzyminiewski73M8071973UKS Dębołęka
22Andrzej Sadzikowski71M2090698KOS BnO Szczecin
338Tomasz Duda73M8032147UKS Traper Złocieniec
 
 
10M55/60 (5)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKlubStart
13Jerzy Porzycz61M8300561UKS Azymut 45 Gdynia
25Tomasz Sikora58M1426964Świdwin
38Krzysztof Przerwa64M412366Szczecin
442Stanisław Płytnik66M7205883KOS BnO Szczecin
544Slawomor Bareja66MStargard
 
 
11M65+ (3)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKlubStart
16Władysław Wołochowicz47M427951KOS BnO Szczecin
27Władysław Królikowski47M427952Szczecin
384Zdzisław Dominiak54M2103960UKS Dębołęka
 
 
12K10N (15)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKlubStart
19Dagmara Sierocka13M553462UKS Traper Złocieniec
210Iza Borowiec12M682382UKS Traper Złocieniec
339Gabriela Pilewska13M2035297UKS Traper Złocieniec
457Pola Ciborowska13M8661474Aktywne Choszczno
558Martyna Bocian12M8661478Aktywne Choszczno
659Małgorzata Kulesza12M8661480Aktywne Choszczno
760Alicja Zmitrowicz12M8661473Aktywne Choszczno
861Lena Konieczna14M8661477Aktywne Choszczno
962Hanna Jóśko12M8661472Aktywne Choszczno
1063Karolina Franas11M8661475Aktywne Choszczno
1176Lena FrątczakMDrawno
1285Maja Kusek13M2103967UKS Dębołęka
1386Sylwia Wojtysiak12M2103957UKS Dębołęka
14105Maria Dams11MDrawno
15117Julia Olejniczak11MAktywne Choszczno
 
 
13K10 (1)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKlubStart
114Zuzanna Osak11M8650895UKS Traper Złocieniec
 
 
14K12 (5)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKlubStart
115Wanassa Trela09M9202030UKS Traper Złocieniec
216Julia Szymańska09M9202029UKS Traper Złocieniec
317Kornelia Duda09M8220950UKS Traper Złocieniec
487Zuzana Gawlik10M2102060UKS Dębołęka
588Emilia Mozia10M2102063UKS Dębołęka
 
 
15K14 (5)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKlubStart
118Nadia Stempniewska08M8220951UKS Traper Złocieniec
219Anastazja Motylińska08M8220949UKS Traper Złocieniec
320Magdalena Miłaszewicz07M8220947UKS Traper Złocieniec
489Katarzyna Piekarska07M2103959UKS Dębołęka
5116Amelia KosteraMAktywne Choszczno
 
 
16K16 (4)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKlubStart
121Alicja Borek07M8650898UKS Traper Złocieniec
222Paulina Szczurko05M8032152UKS Traper Złocieniec
323Julia Pieragowska05M8650886UKS Traper Złocieniec
490Paula Wojtysiak05M2090691UKS Dębołęka
 
 
17K18 (3)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKlubStart
124Dominika Krzemińska03M1394437UKS Traper Złocieniec
225Małgorzata Miłaszewicz03M682381UKS Traper Złocieniec
326Dominika Kręc03M682387UKS Traper Złocieniec
 
 
18K20/21 (1)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKlubStart
1106Agnieszka Alabrudzińska85MKOS BnO Szczecin
 
 
19K35/40 (2)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKlubStart
127Monika Borek80M8220952UKS Traper Złocieniec
2111Katarzyna DybkaM864875612BZ/das
 
 
20K45/50 (1)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKlubStart
14Agata Porzycz60M8290960UKS Azymut 45 Gdynia
 
 
21OPEN (16)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKlubStart
145Aleksandra MichalskaMDrawno
246Justyna Nowicka89MSzczecin
392Szymański JulianMDrawno
494Joanna Markiewicz68MSP Drawno
595Mirosława Lewandowska70MSP Drawno
696Janusz Lewandowski67MSP Drawno
797Zbigniew Radziwoń61MSP Drawno
898Małgorzata Bokun63MSP Drawno
999Piotr Bokun60MSP Drawno
10100Marzena Trzcińska68MSP Drawno
11101Dariusz Trzciński68MSP Drawno
12102Teresa Zagata66MSP Drawno
13103Karol Zagata66MSP Drawno
14104Maciej Gławdel70MSP Drawno
15107Alan Rawluk08MKOS BnO Szczecin
16108Patryk Rawluk04MKOS BnO Szczecin
 
 
22OPENR (5)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKlubStart
177Krzysztof FrątczakMDrawno
278Joanna KolendowiczMDrawno
379Lilianna FrątczakMDrawno
4109Tomasz MożdżyńskiM8032126Aktywne Choszczno
5110Lena MożdżyńskaM8229120Aktywne Choszczno
 
 
23MK10NR (15)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKlubStart
111Maja Piziak14M553461UKS Traper Złocieniec
212Julia Moczarska14M682384UKS Traper Złocieniec
313Agata Moczarska16M2035290UKS Traper Złocieniec
441Martyna Pizjak11M682395UKS Traper Złocieniec
547Helena PokornieckaM8661481Aktywne Choszczno
648Liliana LaskowskaM8661489Aktywne Choszczno
749Zuzia IkiertM8661484Aktywne Choszczno
850Jagoda ŻabkoM8661487Aktywne Choszczno
951Tymoteusz NeryngM8661483Aktywne Choszczno
1052Julia RakowskaM8661486Aktywne Choszczno
1153Kajetan RakowskiM8661485Aktywne Choszczno
1254Aleksander KlejnaM8661482Aktywne Choszczno
1355Zuzia DąbrowskaM8661479Aktywne Choszczno
1456Julian MożdżyńskiM8661476Aktywne Choszczno
1593Szymon Ciechanowicz10MDrawno