Puchar Nadleśniczego Głuskaśr. 20.10.2021 22:32
Zgłoszenia klubamistworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
1UKS Dębołęka (12)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKategoriaW sumieStart
11Sławomir Krzyminiewski73M8071973M45/503
280Antoni Bocheński09M2102070M103
381Bartek Witczak09M2102053M10N14
482Adam Witczak10M2102068M127
583Dawid Nowa10M2102066M127
684Zdzisław Dominiak54M2103960M65+3
785Maja Kusek13M2103967K10N15
886Sylwia Wojtysiak12M2103957K10N15
987Zuzana Gawlik10M2102060K125
1088Emilia Mozia10M2102063K125
1189Katarzyna Piekarska07M2103959K145
1290Paula Wojtysiak05M2090691K164
 
 
2KOS BnO Szczecin (6)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKategoriaW sumieStart
12Andrzej Sadzikowski71M2090698M45/503
26Władysław Wołochowicz47M427951M65+3
342Stanisław Płytnik66M7205883M55/605
4106Agnieszka Alabrudzińska85MK20/211
5107Alan Rawluk08MOPEN16
6108Patryk Rawluk04MOPEN16
 
 
3UKS Azymut 45 Gdynia (2)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKategoriaW sumieStart
13Jerzy Porzycz61M8300561M55/605
24Agata Porzycz60M8290960K45/501
 
 
4Świdwin (1)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKategoriaW sumieStart
15Tomasz Sikora58M1426964M55/605
 
 
5Szczecin (3)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKategoriaW sumieStart
17Władysław Królikowski47M427952M65+3
28Krzysztof Przerwa64M412366M55/605
346Justyna Nowicka89MOPEN16
 
 
6UKS Traper Złocieniec (33)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKategoriaW sumieStart
19Dagmara Sierocka13M553462K10N15
210Iza Borowiec12M682382K10N15
311Maja Piziak14M553461MK10NR15
412Julia Moczarska14M682384MK10NR15
513Agata Moczarska16M2035290MK10NR15
614Zuzanna Osak11M8650895K101
715Wanassa Trela09M9202030K125
816Julia Szymańska09M9202029K125
917Kornelia Duda09M8220950K125
1018Nadia Stempniewska08M8220951K145
1119Anastazja Motylińska08M8220949K145
1220Magdalena Miłaszewicz07M8220947K145
1321Alicja Borek07M8650898K164
1422Paulina Szczurko05M8032152K164
1523Julia Pieragowska05M8650886K164
1624Dominika Krzemińska03M1394437K183
1725Małgorzata Miłaszewicz03M682381K183
1826Dominika Kręc03M682387K183
1927Monika Borek80M8220952K35/402
2028Adam Borek12M9202025M10N14
2129Adam Szulc12M682392M10N14
2230Leon Byczek11M9202027M10N14
2331Szymon Benecki11M682391M10N14
2432Szymon Lewicki11M682385M10N14
2533Łukasz Duda11M8220954M103
2634Natan Szymanowski11M8220955M103
2735Szymon Cerk10M8220953M127
2836Lev Dubro06M8650883M163
2937Krzysztof Borek80M1970209M35/405
3038Tomasz Duda73M8032147M45/503
3139Gabriela Pilewska13M2035297K10N15
3240Tomasz Szulc80M682383M35/405
3341Martyna Pizjak11M682395MK10NR15
 
 
7Harpagan Gdańsk (1)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKategoriaW sumieStart
143Grzegorz Surma83M8515549M35/405
 
 
8Stargard (1)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKategoriaW sumieStart
144Slawomor Bareja66MM55/605
 
 
9Drawno (9)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKategoriaW sumieStart
145Aleksandra MichalskaMOPEN16
276Lena FrątczakMK10N15
377Krzysztof FrątczakMOPENR5
478Joanna KolendowiczMOPENR5
579Lilianna FrątczakMOPENR5
691Maksymilian Biegniewski09MM127
792Szymański JulianMOPEN16
893Szymon Ciechanowicz10MMK10NR15
9105Maria Dams11MK10N15
 
 
10Aktywne Choszczno (37)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKategoriaW sumieStart
147Helena PokornieckaM8661481MK10NR15
248Liliana LaskowskaM8661489MK10NR15
349Zuzia IkiertM8661484MK10NR15
450Jagoda ŻabkoM8661487MK10NR15
551Tymoteusz NeryngM8661483MK10NR15
652Julia RakowskaM8661486MK10NR15
753Kajetan RakowskiM8661485MK10NR15
854Aleksander KlejnaM8661482MK10NR15
955Zuzia DąbrowskaM8661479MK10NR15
1056Julian MożdżyńskiM8661476MK10NR15
1157Pola Ciborowska13M8661474K10N15
1258Martyna Bocian12M8661478K10N15
1359Małgorzata Kulesza12M8661480K10N15
1460Alicja Zmitrowicz12M8661473K10N15
1561Lena Konieczna14M8661477K10N15
1662Hanna Jóśko12M8661472K10N15
1763Karolina Franas11M8661475K10N15
1864Jeremi Bruzi11M8661495M10N14
1965Alan Ławrzecki12M8661492M10N14
2066Szymon Andrzejewski11M8661494M10N14
2167Ignacy Żabko12M8661498M10N14
2268Wiktor Potomski12M8661491M10N14
2369Jakub Dehmel11M8032132M10N14
2470Borys Ciborowski13M8032120M10N14
2571Adam Dzietczyk11M8032153M10N14
2672Jakub Klejna10M8032160M127
2773Michał Ikiert10M8032149M127
2874Dominik Grzeszata08M8032148M127
2975Piotr Tomczyk08M8032106M141
30109Tomasz MożdżyńskiM8032126OPENR5
31110Lena MożdżyńskaM8229120OPENR5
32112Szymon TomczykMM163
33113Konrad PietrzakMM163
34114Kamil DzietczykMM35/405
35115Łukasz DehmelMM35/405
36116Amelia KosteraMK145
37117Julia Olejniczak11MK10N15
 
 
11SP Drawno (11)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKategoriaW sumieStart
194Joanna Markiewicz68MOPEN16
295Mirosława Lewandowska70MOPEN16
396Janusz Lewandowski67MOPEN16
497Zbigniew Radziwoń61MOPEN16
598Małgorzata Bokun63MOPEN16
699Piotr Bokun60MOPEN16
7100Marzena Trzcińska68MOPEN16
8101Dariusz Trzciński68MOPEN16
9102Teresa Zagata66MOPEN16
10103Karol Zagata66MOPEN16
11104Maciej Gławdel70MOPEN16
 
 
1212BZ/das (1)
NrNrStartowyImię i nazwiskoUr.PłećNumer karty SIKategoriaW sumieStart
1111Katarzyna DybkaM8648756K35/402