Puchar Nadleśniczego Głuskapt. 22.10.2021 00:53
Lista startowa wg kategoriistworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
M10N (15)3,2 km6 PK
Nrkarta SIstopieńImię i nazwiskoKlubStart
18661498Ignacy ŻabkoAktywne Choszczno0:00
28661491Wiktor PotomskiAktywne Choszczno4:00
38032132Jakub DehmelAktywne Choszczno8:00
48032153Adam DzietczykAktywne Choszczno12:00
5682391Szymon BeneckiUKS Traper Złocieniec16:00
68661494Szymon AndrzejewskiAktywne Choszczno20:00
79202027Leon ByczekUKS Traper Złocieniec24:00
82102053Bartek WitczakUKS Dębołęka28:00
9682392Adam SzulcUKS Traper Złocieniec32:00
108661495Jeremi BruziAktywne Choszczno36:00
11682385Szymon LewickiUKS Traper Złocieniec40:00
128661492Alan ŁawrzeckiAktywne Choszczno44:00
139202025Adam BorekUKS Traper Złocieniec48:00
148032120Borys CiborowskiAktywne Choszczno52:00
15wakatwakat56:00
 
 
M10 (4)2,1 km6 PK
Nrkarta SIstopieńImię i nazwiskoKlubStart
18220955Natan SzymanowskiUKS Traper Złocieniec57:00
22102070Antoni BocheńskiUKS Dębołęka61:00
38220954Łukasz DudaUKS Traper Złocieniec65:00
4wakatwakat69:00
 
 
M12 (8)2,3 km8 PK
Nrkarta SIstopieńImię i nazwiskoKlubStart
18032148Dominik GrzeszataAktywne Choszczno1:00
28220953Szymon CerkUKS Traper Złocieniec5:00
38032149Michał IkiertAktywne Choszczno9:00
42102066Dawid NowaUKS Dębołęka13:00
58032160Jakub KlejnaAktywne Choszczno17:00
62102068Adam WitczakUKS Dębołęka21:00
7Maksymilian BiegniewskiDrawno25:00
8wakatwakat29:00
 
 
M14 (2)3,0 km10 PK
Nrkarta SIstopieńImię i nazwiskoKlubStart
18032106Piotr TomczykAktywne Choszczno56:00
2wakatwakat60:00
 
 
M16 (4)3,7 km14 PK
Nrkarta SIstopieńImię i nazwiskoKlubStart
1Konrad PietrzakAktywne Choszczno3:00
28650883Lev DubroUKS Traper Złocieniec7:00
3Szymon TomczykAktywne Choszczno11:00
4wakatwakat15:00
 
 
M18 (1)5,4 km19 PK
Nrkarta SIstopieńImię i nazwiskoKlubStart
1wakatwakat55:00
 
 
M35/40 (6)5,0 km19 PK
Nrkarta SIstopieńImię i nazwiskoKlubStart
1Łukasz DehmelAktywne Choszczno22:00
2682383Tomasz SzulcUKS Traper Złocieniec26:00
3Kamil DzietczykAktywne Choszczno30:00
48515549Grzegorz SurmaHarpagan Gdańsk34:00
51970209Krzysztof BorekUKS Traper Złocieniec38:00
6wakatwakat42:00
 
 
M45/50 (4)4,0 km15 PK
Nrkarta SIstopieńImię i nazwiskoKlubStart
18071973Sławomir KrzyminiewskiUKS Dębołęka40:00
22090698Andrzej SadzikowskiKOS BnO Szczecin44:00
38032147Tomasz DudaUKS Traper Złocieniec48:00
4wakatwakat52:00
 
 
M55/60 (6)3,7 km14 PK
Nrkarta SIstopieńImię i nazwiskoKlubStart
1412366Krzysztof PrzerwaSzczecin0:00
21426964Tomasz SikoraŚwidwin4:00
3Slawomor BarejaStargard8:00
48300561Jerzy PorzyczUKS Azymut 45 Gdynia12:00
57205883Stanisław PłytnikKOS BnO Szczecin16:00
6wakatwakat20:00
 
 
M65+ (4)3,2 km12 PK
Nrkarta SIstopieńImię i nazwiskoKlubStart
12103960Zdzisław DominiakUKS Dębołęka24:00
2427952Władysław KrólikowskiSzczecin28:00
3427951Władysław WołochowiczKOS BnO Szczecin32:00
4wakatwakat36:00
 
 
K10N (17)3,2 km6 PK
Nrkarta SIstopieńImię i nazwiskoKlubStart
18661472Hanna JóśkoAktywne Choszczno2:00
22035297Gabriela PilewskaUKS Traper Złocieniec6:00
38661473Alicja ZmitrowiczAktywne Choszczno10:00
4682382Iza BorowiecUKS Traper Złocieniec14:00
5Maria DamsDrawno18:00
68661480Małgorzata KuleszaAktywne Choszczno22:00
7Lena FrątczakDrawno26:00
88661474Pola CiborowskaAktywne Choszczno30:00
9553462Dagmara SierockaUKS Traper Złocieniec34:00
10Julia OlejniczakAktywne Choszczno38:00
118661477Lena KoniecznaAktywne Choszczno42:00
122103957Sylwia WojtysiakUKS Dębołęka46:00
138661478Martyna BocianAktywne Choszczno50:00
142103967Maja KusekUKS Dębołęka54:00
158661475Karolina FranasAktywne Choszczno58:00
16wakatwakat62:00
17wakatwakat66:00
 
 
K10 (2)2,1 km6 PK
Nrkarta SIstopieńImię i nazwiskoKlubStart
18650895Zuzanna OsakUKS Traper Złocieniec59:00
2wakatwakat63:00
 
 
K12 (6)2,3 km8 PK
Nrkarta SIstopieńImię i nazwiskoKlubStart
18220950Kornelia DudaUKS Traper Złocieniec33:00
22102060Zuzana GawlikUKS Dębołęka37:00
39202029Julia SzymańskaUKS Traper Złocieniec41:00
42102063Emilia MoziaUKS Dębołęka45:00
59202030Wanassa TrelaUKS Traper Złocieniec49:00
6wakatwakat53:00
 
 
K14 (6)3,0 km10 PK
Nrkarta SIstopieńImię i nazwiskoKlubStart
18220947Magdalena MiłaszewiczUKS Traper Złocieniec1:00
2Amelia KosteraAktywne Choszczno5:00
38220951Nadia StempniewskaUKS Traper Złocieniec9:00
42103959Katarzyna PiekarskaUKS Dębołęka13:00
58220949Anastazja MotylińskaUKS Traper Złocieniec17:00
6wakatwakat21:00
 
 
K16 (5)3,2 km12 PK
Nrkarta SIstopieńImię i nazwiskoKlubStart
18650898Alicja BorekUKS Traper Złocieniec19:00
28650886Julia PieragowskaUKS Traper Złocieniec23:00
32090691Paula WojtysiakUKS Dębołęka27:00
48032152Paulina SzczurkoUKS Traper Złocieniec31:00
5wakatwakat35:00
 
 
K18 (4)3,7 km14 PK
Nrkarta SIstopieńImię i nazwiskoKlubStart
11394437Dominika KrzemińskaUKS Traper Złocieniec39:00
2682387Dominika KręcUKS Traper Złocieniec43:00
3682381Małgorzata MiłaszewiczUKS Traper Złocieniec47:00
4wakatwakat51:00
 
 
K20/21 (2)4,0 km15 PK
Nrkarta SIstopieńImię i nazwiskoKlubStart
1Agnieszka AlabrudzińskaKOS BnO Szczecin14:00
2wakatwakat18:00
 
 
K35/40 (3)3,2 km12 PK
Nrkarta SIstopieńImię i nazwiskoKlubStart
18220952Monika BorekUKS Traper Złocieniec2:00
28648756Katarzyna Dybka12BZ/das6:00
3wakatwakat10:00
 
 
K45/50 (2)3,0 km11 PK
Nrkarta SIstopieńImię i nazwiskoKlubStart
18290960Agata PorzyczUKS Azymut 45 Gdynia46:00
2wakatwakat50:00
 
 
OPEN (18)3,0 km10 PK
Nrkarta SIstopieńImię i nazwiskoKlubStart
1Janusz LewandowskiSP Drawno3:00
2Małgorzata BokunSP Drawno7:00
3Marzena TrzcińskaSP Drawno11:00
4Dariusz TrzcińskiSP Drawno15:00
5Mirosława LewandowskaSP Drawno19:00
6Joanna MarkiewiczSP Drawno23:00
7Szymański JulianDrawno27:00
8Teresa ZagataSP Drawno31:00
9Justyna NowickaSzczecin35:00
10Maciej GławdelSP Drawno39:00
11Patryk RawlukKOS BnO Szczecin43:00
12Karol ZagataSP Drawno47:00
13Aleksandra MichalskaDrawno51:00
14Zbigniew RadziwońSP Drawno55:00
15Alan RawlukKOS BnO Szczecin59:00
16Piotr BokunSP Drawno63:00
17wakatwakat67:00
18wakatwakat71:00