Puchar Nadleśniczego Głuskasob. 23.10.2021 20:33
Wynikistworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
M10N (12)3,2 km6 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
129Adam Szulc12UKS Traper Złocieniec17:560:00
264Jeremi Bruzi11Aktywne Choszczno19:48+1:52
331Szymon Benecki11UKS Traper Złocieniec21:40+3:44
428Adam Borek12UKS Traper Złocieniec22:05+4:09
565Alan Ławrzecki12Aktywne Choszczno25:10+7:14
667Ignacy Żabko12Aktywne Choszczno27:27+9:31
669Jakub Dehmel11Aktywne Choszczno27:27+9:31
870Borys Ciborowski13Aktywne Choszczno29:51+11:55
968Wiktor Potomski12Aktywne Choszczno32:59+15:03
1032Szymon Lewicki11UKS Traper Złocieniec34:35+16:39
1181Bartek Witczak09UKS Dębołęka41:06+23:10
1266Szymon Andrzejewski11Aktywne Choszczno43:40+25:44
 
 
 
M10 (3)2,1 km6 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
134Natan Szymanowski11UKS Traper Złocieniec16:570:00
233Łukasz Duda11UKS Traper Złocieniec17:15+0:18
380Antoni Bocheński09UKS Dębołęka19:30+2:33
 
 
 
M12 (5)2,3 km8 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
135Szymon Cerk10UKS Traper Złocieniec32:360:00
282Adam Witczak10UKS Dębołęka36:01+3:25
383Dawid Nowa10UKS Dębołęka44:57+12:21
491Maksymilian Biegniewski09Drawno59:59+27:23
 
72Jakub Klejna10Aktywne Choszcznonkl
 
 
 
M14 (2)3,0 km10 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1Wojciech MłynarczykAktywne Choszczno43:100:00
275Piotr Tomczyk08Aktywne Choszczno47:10+4:00
 
 
 
M16 (2)3,7 km14 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
136Lev Dubro06UKS Traper Złocieniec51:010:00
2112Szymon TomczykAktywne Choszczno66:51+15:50
 
 
 
M20/21 (1)5,4 km19 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1120Marcin FilipekOSP Raduń58:180:00
 
 
 
M35/40 (4)5,0 km19 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1114Kamil DzietczykAktywne Choszczno52:580:00
240Tomasz Szulc80UKS Traper Złocieniec53:45+0:47
337Krzysztof Borek80UKS Traper Złocieniec54:11+1:13
443Grzegorz Surma83Harpagan Gdańsk62:37+9:39
 
 
 
M45/50 (3)4,0 km15 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
138Tomasz Duda73UKS Traper Złocieniec31:440:00
21Sławomir Krzyminiewski73UKS Dębołęka39:57+8:13
32Andrzej Sadzikowski71KOS BnO Szczecin51:39+19:55
 
 
 
M55/60 (4)3,7 km14 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
142Stanisław Płytnik66KOS BnO Szczecin31:580:00
23Jerzy Porzycz61UKS Azymut 45 Gdynia46:10+14:12
35Tomasz Sikora58Świdwin76:04+44:06
 
8Krzysztof Przerwa64Szczecinnkl
 
 
 
M65+ (2)3,2 km12 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
17Władysław Królikowski47Szczecin39:210:00
284Zdzisław Dominiak54UKS Dębołęka45:23+6:02
 
 
 
K10N (12)3,2 km6 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
163Karolina Franas11Aktywne Choszczno22:400:00
210Iza Borowiec12UKS Traper Złocieniec25:27+2:47
358Martyna Bocian12Aktywne Choszczno26:41+4:01
461Lena Konieczna14Aktywne Choszczno27:37+4:57
560Alicja Zmitrowicz12Aktywne Choszczno27:54+5:14
6105Maria Dams11Drawno37:24+14:44
786Sylwia Wojtysiak12UKS Dębołęka38:00+15:20
857Pola Ciborowska13Aktywne Choszczno39:38+16:58
962Hanna Jóśko12Aktywne Choszczno39:56+17:16
10117Julia Olejniczak11Aktywne Choszczno42:50+20:10
1176Lena FrątczakDrawno45:40+23:00
1285Maja Kusek13UKS Dębołęka50:50+28:10
 
 
 
K10 (1)2,1 km6 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
114Zuzanna Osak11UKS Traper Złocieniec37:070:00
 
 
 
K12 (3)2,3 km8 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
117Kornelia Duda09UKS Traper Złocieniec21:120:00
288Emilia Mozia10UKS Dębołęka58:48+37:36
387Zuzana Gawlik10UKS Dębołęka66:53+45:41
 
 
 
K14 (2)3,0 km10 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
120Magdalena Miłaszewicz07UKS Traper Złocieniec30:370:00
289Katarzyna Piekarska07UKS Dębołęka100:59+70:22
 
 
 
K16 (3)3,2 km12 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
121Alicja Borek07UKS Traper Złocieniec29:330:00
222Paulina Szczurko05UKS Traper Złocieniec33:17+3:44
390Paula Wojtysiak05UKS Dębołęka41:15+11:42
 
 
 
K18 (2)3,7 km14 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
126Dominika Kręc03UKS Traper Złocieniec47:100:00
224Dominika Krzemińska03UKS Traper Złocieniec56:06+8:56
 
 
 
K35/40 (1)3,2 km12 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
127Monika Borek80UKS Traper Złocieniec27:230:00
 
 
 
K45/50 (1)3,0 km11 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
14Agata Porzycz60UKS Azymut 45 Gdynia86:000:00
 
 
 
OPEN (10)3,0 km10 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
146Justyna Nowicka89Szczecin54:140:00
 
101Dariusz Trzciński68SP Drawnonkl
100Marzena Trzcińska68SP Drawnonkl
104Maciej Gławdel70SP Drawnonkl
102Teresa Zagata66SP Drawnonkl
98Małgorzata Bokun63SP Drawnonkl
95Anna Górska70SP Drawnonkl
94Joanna Markiewicz68SP Drawnonkl
97Zbigniew Radziwoń61SP Drawnonkl
96Janusz Lewandowski67SP Drawnonkl
 
 
 
OPENR (6)2,3 km8 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1115Łukasz DehmelAktywne Choszczno24:440:00
2118Daria DehmelAktywne Choszczno24:45+0:01
374Dominik Grzeszata08Aktywne Choszczno24:56+0:12
477Krzysztof FrątczakDrawno42:40+17:56
578Joanna KolendowiczDrawno42:41+17:57
579Lilianna FrątczakDrawno42:41+17:57
 
 
 
KM10NR (12)3,2 km6 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
111Maja Piziak14UKS Traper Złocieniec23:270:00
250Jagoda ŻabkoAktywne Choszczno26:54+3:27
348Liliana LaskowskaAktywne Choszczno27:12+3:45
3119Oskar SmorgolewskiAktywne Choszczno27:12+3:45
551Tymoteusz NeryngAktywne Choszczno27:22+3:55
655Zuzia DąbrowskaAktywne Choszczno27:47+4:20
756Julian MożdżyńskiAktywne Choszczno28:16+4:49
841Martyna Pizjak11UKS Traper Złocieniec37:04+13:37
993Szymon Ciechanowicz10Drawno39:57+16:30
1013Agata Moczarska16UKS Traper Złocieniec54:42+31:15
1112Julia Moczarska14UKS Traper Złocieniec55:25+31:58
12121Stanisław JelińskiPiła63:39+40:12