Puchar Nadleśniczego Głuskasob. 23.10.2021 20:34
Wyniki z międyczasamistworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
M10N (12)3,2 km6 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(49)2(32)3(44)4(35)5(31)6(100)Meta
 
129Adam Szulc17:562:156:169:4213:5016:4417:4517:56
UKS Traper Złocieniec2:154:013:264:082:541:010:11
264Jeremi Bruzi19:482:105:169:1012:5018:3519:3619:48
Aktywne Choszczno2:103:063:543:405:451:010:12
331Szymon Benecki21:401:495:369:1614:4020:3521:3221:40
UKS Traper Złocieniec1:493:473:405:245:550:570:08
428Adam Borek22:051:334:237:2617:4521:0521:5722:05
UKS Traper Złocieniec1:332:503:0310:193:200:520:08
565Alan Ławrzecki25:102:307:0411:5518:3523:4624:5925:10
Aktywne Choszczno2:304:344:516:405:111:130:11
667Ignacy Żabko27:271:366:029:53-----21:0022:1122:2719:0122:13
Aktywne Choszczno1:364:263:5111:071:110:16*55*100
669Jakub Dehmel27:272:197:2812:5220:1425:5127:0927:2727:12
Aktywne Choszczno2:195:095:247:225:371:180:18*100
870Borys Ciborowski29:514:218:0812:12-----22:0424:3624:51
Aktywne Choszczno4:213:474:049:522:320:15
968Wiktor Potomski32:592:135:1110:45-----24:5427:1327:59
Aktywne Choszczno2:132:585:3414:092:190:46
1032Szymon Lewicki34:353:418:5215:5728:5033:0234:1834:3534:2034:21
UKS Traper Złocieniec3:415:117:0512:534:121:160:17*100*100
1181Bartek Witczak41:0610:1115:4525:1934:3939:2940:5441:06
UKS Dębołęka10:115:349:349:204:501:250:12
1266Szymon Andrzejewski43:402:217:0312:0638:4841:4243:1643:40
Aktywne Choszczno2:214:425:0326:422:541:340:24
 
 
 
M10 (3)2,1 km6 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(49)2(32)3(44)4(35)5(31)6(100)Meta
 
134Natan Szymanowski16:572:035:589:2913:3415:5116:4616:57
UKS Traper Złocieniec2:033:553:314:052:170:550:11
233Łukasz Duda17:151:404:5110:0113:1716:0817:0717:15
UKS Traper Złocieniec1:403:115:103:162:510:590:08
380Antoni Bocheński19:302:285:5910:3714:3318:0019:2119:30
UKS Dębołęka2:283:314:383:563:271:210:09
 
 
 
M12 (5)2,3 km8 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(49)2(37)3(32)4(44)5(36)6(35)7(31)8(100)Meta
 
135Szymon Cerk32:362:547:5112:5017:4123:5527:0430:2532:2432:36
UKS Traper Złocieniec2:544:574:594:516:143:093:211:590:12
282Adam Witczak36:012:365:299:5920:5327:1129:4934:0235:4236:0135:45
UKS Dębołęka2:362:534:3010:546:182:384:131:400:19*100
383Dawid Nowa44:573:569:0716:2722:1329:5134:4343:0244:4144:57
UKS Dębołęka3:565:117:205:467:384:528:191:390:16
491Maksymilian Biegniewski59:595:48-----13:2021:1033:4049:3156:2159:2759:5959:33
Drawno5:487:327:5012:3015:516:503:060:32*100
 
72Jakub Klejnankl3:1810:4024:1828:12----------108:11110:00110:19110:03
Aktywne Choszczno3:187:2213:383:5479:591:490:19*100
 
 
 
M14 (2)3,0 km10 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(37)2(53)3(57)4(52)5(51)6(50)7(36)8(54)9(31)10(100)Meta
 
1Wojciech Młynarczyk43:103:086:3212:1014:3621:3722:4627:1840:1741:2343:0343:10
Aktywne Choszczno3:083:245:382:267:011:094:3212:591:061:400:07
275Piotr Tomczyk47:104:037:4916:0818:3725:3326:4731:1344:1045:1947:0447:10
Aktywne Choszczno4:033:468:192:296:561:144:2612:571:091:450:06
 
 
 
M16 (2)3,7 km14 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(46)2(38)3(40)4(41)5(42)6(48)7(45)8(43)9(39)10(33)11(58)12(54)13(55)14(100)Meta
 
136Lev Dubro51:014:346:028:3917:1323:0427:0131:3433:3837:5341:2443:2248:3150:1150:5251:01
UKS Traper Złocieniec4:341:282:378:345:513:574:332:044:153:311:585:091:400:410:09
2112Szymon Tomczyk66:516:017:349:5813:1718:4722:1225:0828:2035:2348:5152:1464:3165:5366:3866:51
Aktywne Choszczno6:011:332:243:195:303:252:563:127:0313:283:2312:171:220:450:13
 
 
 
M20/21 (1)5,4 km19 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(46)2(38)3(40)4(41)5(42)6(39)7(43)8(45)9(48)10(47)11(33)12(34)13(50)14(51)15(52)16(58)17(54)18(55)19(100)Meta
 
1120Marcin Filipek58:184:125:287:2610:2315:4320:0423:0225:1528:4331:1434:3837:0839:0640:1045:2151:3455:4857:1658:0958:18
OSP Raduń4:121:161:582:575:204:212:582:133:282:313:242:301:581:045:116:134:141:280:530:09
 
 
 
M35/40 (4)5,0 km19 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(41)2(40)3(38)4(46)5(42)6(39)7(43)8(45)9(48)10(47)11(33)12(34)13(50)14(51)15(52)16(58)17(54)18(55)19(100)Meta
 
1114Kamil Dzietczyk52:581:143:235:246:4912:1516:1521:3722:5928:0130:1733:0135:5737:4338:4443:3948:1150:5452:0852:4952:58
Aktywne Choszczno1:142:092:011:255:264:005:221:225:022:162:442:561:461:014:554:322:431:140:410:09
240Tomasz Szulc53:454:107:539:2911:3516:0120:1423:2224:3527:5430:2133:3035:4738:2739:0944:2748:1850:5852:4753:3253:4550:21
UKS Traper Złocieniec4:103:431:362:064:264:133:081:133:192:273:092:172:400:425:183:512:401:490:450:13*56
337Krzysztof Borek54:111:335:3612:0813:3118:0422:1927:0728:3632:4935:1537:3339:2440:5242:1845:1849:4752:2053:2954:0354:11
UKS Traper Złocieniec1:334:036:321:234:334:154:481:294:132:262:181:511:281:263:004:292:331:090:340:08
443Grzegorz Surma62:371:213:586:5011:0915:2320:2423:0924:5832:0034:2137:4841:3843:3146:2550:2555:1060:1161:3962:2862:37
Harpagan Gdańsk1:212:372:524:194:145:012:451:497:022:213:273:501:532:544:004:455:011:280:490:09
 
 
 
M45/50 (3)4,0 km15 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(42)2(48)3(45)4(43)5(39)6(47)7(33)8(34)9(50)10(51)11(52)12(58)13(54)14(55)15(100)Meta
 
138Tomasz Duda31:443:226:087:579:4511:5413:1315:3317:3419:1420:0723:1127:0429:3930:4831:3531:44
UKS Traper Złocieniec3:222:461:491:482:091:192:202:011:400:533:043:532:351:090:470:09
21Sławomir Krzyminiewski39:574:227:2910:0411:5314:0115:1918:4021:1523:0024:2728:1533:1637:2338:5639:4639:57
UKS Dębołęka4:223:072:351:492:081:183:212:351:451:273:485:014:071:330:500:11
32Andrzej Sadzikowski51:395:269:0023:2125:0827:3228:4331:3134:0036:0137:0941:4345:5749:1350:4451:3051:39
KOS BnO Szczecin5:263:3414:211:472:241:112:482:292:011:084:344:143:161:310:460:09
 
 
 
M55/60 (4)3,7 km14 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(46)2(38)3(40)4(41)5(42)6(48)7(45)8(43)9(39)10(33)11(58)12(54)13(55)14(100)Meta
 
142Stanisław Płytnik31:583:525:237:2610:0613:4016:3918:2320:0122:2725:0626:3029:3831:0031:4731:58
KOS BnO Szczecin3:521:312:032:403:342:591:441:382:262:391:243:081:220:470:11
23Jerzy Porzycz46:105:286:549:2412:2718:5724:2527:5530:3333:0336:4238:0642:4544:4745:5946:10
UKS Azymut 45 Gdynia5:281:262:303:036:305:283:302:382:303:391:244:392:021:120:11
35Tomasz Sikora76:047:569:3017:3420:5831:5139:3643:1147:1850:2055:3759:2471:4774:5475:5176:04
Świdwin7:561:348:043:2410:537:453:354:073:025:173:4712:233:070:570:13
 
8Krzysztof Przerwankl8:4812:4621:3124:4456:5469:59------------------------------94:3996:1396:37
Szczecin8:483:588:453:1332:1013:0524:401:340:24
 
 
 
M65+ (2)3,2 km12 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(46)2(38)3(40)4(57)5(52)6(51)7(50)8(34)9(56)10(54)11(55)12(100)Meta
 
17Władysław Królikowski39:216:107:4910:2816:1218:5824:4125:3628:3634:3035:2137:3839:0839:21
Szczecin6:101:392:395:442:465:430:553:005:540:512:171:300:13
284Zdzisław Dominiak45:238:2410:1313:3221:0624:3030:5431:5335:0140:3141:2044:0145:0745:23
UKS Dębołęka8:241:493:197:343:246:240:593:085:300:492:411:060:16
 
 
 
K10N (12)3,2 km6 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(49)2(32)3(44)4(35)5(31)6(100)Meta
 
163Karolina Franas22:402:087:0710:5917:2821:0622:2322:4022:25
Aktywne Choszczno2:084:593:526:293:381:170:17*100
210Iza Borowiec25:272:297:3012:2819:3223:5125:1425:27
UKS Traper Złocieniec2:295:014:587:044:191:230:13
358Martyna Bocian26:412:197:0011:3317:5924:0326:2726:41
Aktywne Choszczno2:194:414:336:266:042:240:14
461Lena Konieczna27:373:069:0314:0120:5325:3927:1727:37
Aktywne Choszczno3:065:574:586:524:461:380:20
560Alicja Zmitrowicz27:542:098:1013:1120:5626:3627:4327:54
Aktywne Choszczno2:096:015:017:455:401:070:11
6105Maria Dams37:244:178:5814:3124:2031:0937:0637:24
Drawno4:174:415:339:496:495:570:18
786Sylwia Wojtysiak38:003:5014:3220:1929:4234:1436:0338:00
UKS Dębołęka3:5010:425:479:234:321:491:57
857Pola Ciborowska39:382:4611:1425:5932:5537:4339:2139:38
Aktywne Choszczno2:468:2814:456:564:481:380:17
962Hanna Jóśko39:562:366:3312:40----------29:1329:56
Aktywne Choszczno2:363:576:0716:330:43
10117Julia Olejniczak42:505:5019:1626:2435:0241:1742:3842:50
Aktywne Choszczno5:5013:267:088:386:151:210:12
1176Lena Frątczak45:404:3312:1819:4929:5543:2145:2345:40
Drawno4:337:457:3110:0613:262:020:17
1285Maja Kusek50:504:1311:1420:4630:19-----45:3345:5041:12
UKS Dębołęka4:137:019:329:3315:140:17*55
 
 
 
K10 (1)2,1 km6 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(49)2(32)3(44)4(35)5(31)6(100)Meta
 
114Zuzanna Osak37:076:3913:1021:2628:4834:0336:5537:07
UKS Traper Złocieniec6:396:318:167:225:152:520:12
 
 
 
K12 (3)2,3 km8 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(49)2(37)3(32)4(44)5(36)6(35)7(31)8(100)Meta
 
117Kornelia Duda21:122:004:137:0110:4714:5917:0719:5921:0121:12
UKS Traper Złocieniec2:002:132:483:464:122:082:521:020:11
288Emilia Mozia58:487:49-----15:1723:4643:5147:2052:2653:2953:4833:32
UKS Dębołęka7:497:288:2920:053:295:061:030:19*35
387Zuzana Gawlik66:532:33-----17:5432:0751:4955:3860:2261:4361:5341:3041:35
UKS Dębołęka2:3315:2114:1319:423:494:441:210:10*35*35
 
 
 
K14 (2)3,0 km10 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(37)2(53)3(57)4(52)5(51)6(50)7(36)8(54)9(31)10(100)Meta
 
120Magdalena Miłaszewicz30:373:186:3610:2913:2419:4020:2623:0628:1929:3230:2830:37
UKS Traper Złocieniec3:183:183:532:556:160:462:405:131:130:560:09
289Katarzyna Piekarska100:5918:1027:0335:4054:0869:0070:4975:55-----98:35100:46100:59
UKS Dębołęka18:108:538:3718:2814:521:495:0622:402:110:13
 
 
 
K16 (3)3,2 km12 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(46)2(38)3(40)4(57)5(52)6(51)7(50)8(34)9(56)10(54)11(55)12(100)Meta
 
121Alicja Borek29:334:486:008:0012:3414:4418:3319:2822:0526:2627:0428:3529:2329:33
UKS Traper Złocieniec4:481:122:004:342:103:490:552:374:210:381:310:480:10
222Paulina Szczurko33:175:096:228:4013:3816:0821:1821:5024:5929:3530:2632:1633:0633:17
UKS Traper Złocieniec5:091:132:184:582:305:100:323:094:360:511:500:500:11
390Paula Wojtysiak41:155:197:0510:2617:5821:2127:4028:3931:4137:2638:2240:1241:0341:15
UKS Dębołęka5:191:463:217:323:236:190:593:025:450:561:500:510:12
 
 
 
K18 (2)3,7 km14 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(46)2(38)3(40)4(41)5(42)6(48)7(45)8(43)9(39)10(33)11(58)12(54)13(55)14(100)Meta
 
126Dominika Kręc47:106:258:0810:0617:0022:0526:3828:3930:3233:4538:0140:0944:2846:1546:5947:10
UKS Traper Złocieniec6:251:431:586:545:054:332:011:533:134:162:084:191:470:440:11
224Dominika Krzemińska56:066:017:2511:2915:2320:5125:53-----34:2137:4241:3844:1248:2550:1450:5651:06
UKS Traper Złocieniec6:011:244:043:545:285:028:283:213:562:344:131:490:420:10
 
 
 
K35/40 (1)3,2 km12 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(46)2(38)3(40)4(57)5(52)6(51)7(50)8(34)9(56)10(54)11(55)12(100)Meta
 
127Monika Borek27:234:376:007:5511:3614:5018:1819:0021:0624:3825:1326:2527:1327:23
UKS Traper Złocieniec4:371:231:553:413:143:280:422:063:320:351:120:480:10
 
 
 
K45/50 (1)3,0 km11 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(41)2(38)3(46)4(42)5(57)6(34)7(33)8(58)9(54)10(55)11(100)Meta
 
14Agata Porzycz86:003:1910:1020:0835:2243:2851:4457:3161:0879:5783:3685:4486:00
UKS Azymut 45 Gdynia3:196:519:5815:148:068:165:473:3718:493:392:080:16
 
 
 
OPEN (10)3,0 km10 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(37)2(53)3(57)4(52)5(51)6(50)7(36)8(54)9(31)10(100)Meta
 
146Justyna Nowicka54:143:3112:4427:2831:2239:2040:3844:0951:3952:4954:0154:14
Szczecin3:319:1314:443:547:581:183:317:301:101:120:13
 
101Dariusz Trzcińskinkl50:2759:4598:51109:24------------------------------
SP Drawno50:279:1839:0610:33
100Marzena Trzcińskankl56:1065:07102:48114:59------------------------------
SP Drawno56:108:5737:4112:11
104Maciej Gławdelnkl26:5235:2674:5984:48------------------------------
SP Drawno26:528:3439:339:49
102Teresa Zagatankl35:0844:1582:1595:01------------------------------
SP Drawno35:089:0738:0012:46
98Małgorzata Bokunnkl59:3968:49106:19119:06------------------------------
SP Drawno59:399:1037:3012:47
95Anna Górskankl47:5357:1194:23106:48------------------------------
SP Drawno47:539:1837:1212:25
94Joanna Markiewicznkl43:5552:5690:30102:54------------------------------
SP Drawno43:559:0137:3412:24
97Zbigniew Radziwońnkl11:4420:2558:5671:09------------------------------
SP Drawno11:448:4138:3112:13
96Janusz Lewandowskinkl64:0572:30108:45122:28------------------------------
SP Drawno64:058:2536:1513:43
 
 
 
OPENR (6)2,3 km8 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(49)2(37)3(32)4(44)5(36)6(35)7(31)8(100)Meta
 
1115Łukasz Dehmel24:442:075:219:1012:4817:2519:5623:3224:3524:44
Aktywne Choszczno2:073:143:493:384:372:313:361:030:09
2118Daria Dehmel24:452:085:269:0513:0317:2820:0023:1824:3524:45
Aktywne Choszczno2:083:183:393:584:252:323:181:170:10
374Dominik Grzeszata24:562:145:339:3513:4317:3320:0723:2724:4424:56
Aktywne Choszczno2:143:194:024:083:502:343:201:170:12
477Krzysztof Frątczak42:403:51-----13:2019:28-----25:1730:1732:1132:4032:14
Drawno3:519:296:085:495:001:540:29*100
578Joanna Kolendowicz42:413:56-----13:2319:27-----25:2530:1832:1132:4132:14
Drawno3:569:276:045:584:531:530:30*100
579Lilianna Frątczak42:413:51-----13:2019:19-----25:1930:1132:0632:4132:13
Drawno3:519:295:596:004:521:550:35*100
 
 
 
KM10NR (12)3,2 km6 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(49)2(32)3(44)4(35)5(31)6(100)Meta
 
111Maja Piziak23:271:595:309:1413:3422:0323:1623:27
UKS Traper Złocieniec1:593:313:444:208:291:130:11
250Jagoda Żabko26:542:327:2312:1719:5824:1626:2126:54
Aktywne Choszczno2:324:514:547:414:182:050:33
348Liliana Laskowska27:122:217:3112:1820:1125:5126:5627:12
Aktywne Choszczno2:215:104:477:535:401:050:16
3119Oskar Smorgolewski27:122:207:3212:1520:1425:5626:5927:12
Aktywne Choszczno2:205:124:437:595:421:030:13
551Tymoteusz Neryng27:222:237:3312:4720:1525:5627:0927:2227:11
Aktywne Choszczno2:235:105:147:285:411:130:13*100
655Zuzia Dąbrowska27:472:227:2812:2320:0425:5627:2327:4727:27
Aktywne Choszczno2:225:064:557:415:521:270:24*100
756Julian Możdżyński28:163:028:2414:1920:2025:5027:4728:1627:50
Aktywne Choszczno3:025:225:556:015:301:570:29*100
841Martyna Pizjak37:042:338:1313:59-----29:5231:4932:04
UKS Traper Złocieniec2:335:405:4615:531:570:15
993Szymon Ciechanowicz39:573:3210:3018:2027:5537:0139:1739:5735:3139:46
Drawno3:326:587:509:359:062:160:40*55*100
1013Agata Moczarska54:422:4021:0528:5544:5152:3454:2654:4217:5540:13
UKS Traper Złocieniec2:4018:257:5015:567:431:520:16*37*36
1112Julia Moczarska55:252:1423:0329:0446:0653:1854:5255:2519:5820:0442:1754:54
UKS Traper Złocieniec2:1420:496:0117:027:121:340:33*37*37*36*100
12121Stanisław Jeliński63:399:3620:3735:0349:2558:5562:5663:3963:01
Piła9:3611:0114:2614:229:304:010:43*100