Mistrzostwa Sił Powietrznych 2022wt. 06.09.2022 00:50
Zgłoszenia kategoriami - Wszystkie etapystworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
1K21 (11)
NrImię i nazwiskoNumer karty SIKlubStart 1Start 2
1Magdalena Mazurkiewicz80321262 skrzydło10:006:00
2Natalia Helik82291782 skrzydło22:003:00
3Aleksandra Hiszczyńska8199406CSSP4:0010:00
4Agnieszka Klucewicz80321533BRt7:008:00
5Aleksandra Sokolnicka86614863BRt25:000:00
6Katarzyna Dąbrowska86614823 skrzydło13:004:00
7Klaudia Mulawka86614951 skrzydło19:007:00
8Patrycja Pawłowska80321063 BRak1:005:00
9Kinga Styruła82291483 BRak28:001:00
10Izabela Grodzicka80128254 skrzydło16:009:00
11Patrycja Majewska84189484 skrzydło31:002:00
 
 
2K35 (5)
NrImię i nazwiskoNumer karty SIKlubStart 1Start 2
1Monika Pacha72037822 skrzydło9:001:00
2Monika Sienkiewicz86614723BRt15:002:00
3pk Agnieszka Marek86614773BRt46:0036:00
4Magdalena Domżał86614983 BRak3:000:00
5Anna Dyksa86615954 skrzydło21:003:00
 
 
3M21 (14)
NrImię i nazwiskoNumer karty SIKlubStart 1Start 2
1Karol Marzantowicz86614852 skrzydło6:0018:00
2Jakub Grzeszczyk86614752 skrzydło36:0016:00
3Wojciech Terlecki8032149CSSP9:0019:00
4pk Michał Jabłonka86614733BRt46:0036:00
5Łukasz Plewa86614893BRt0:0020:00
6Dawid Garski82291333BRt27:0012:00
7Artur Tarasowski82291203 skrzydło18:0024:00
8Łukasz Bonisławski86614843 skrzydło30:0017:00
9Krzysztof Gródecki82291571 skrzydło12:0021:00
10Kacper Szczęśniak80321481 skrzydło24:0013:00
11Mateusz Błaszczyk82291283 BRak15:0023:00
12Konrad Spławski86614873 BRak33:0015:00
13Krzysztof Sobiegraj84189014 skrzydło3:0022:00
14Sławomir Lebioda84189024 skrzydło21:0014:00
 
 
4M35 (11)
NrImię i nazwiskoNumer karty SIKlubStart 1Start 2
1Paweł Tarasiuk72039692 skrzydło5:0025:00
2Krzysztof Terlecki72003832 skrzydło32:0020:00
3Rafał Nakonieczny8229166CSSP8:0027:00
4Tomasz Szopiński8045138CSSP23:0018:00
5Przemysław Matras86614813BRt2:0023:00
6Paweł Niedzielski82291463BRt20:0019:00
7Marcin Kasprzyk14219423 skrzydło17:0022:00
8Kamil Motylewski86614743 BRak11:0026:00
9Marcin Sieciński80321603 BRak26:0021:00
10Adam Kurowski86671824 skrzydło14:0024:00
11Konrad Lemieszek86615934 skrzydło29:0017:00
 
 
5M40 (6)
NrImię i nazwiskoNumer karty SIKlubStart 1Start 2
1Arkadiurz Gbur72037832 skrzydło25:0014:00
2Marcin Pociask86614943BRt13:0015:00
3Mariusz Opieka86614793 skrzydło19:0013:00
4Marcin Włodkowski86614883 BRak7:0011:00
5Piotr Szuwara80991244 skrzydło1:0012:00
6pk Michał Och86614924 skrzydło46:0036:00
 
 
6M45 (7)
NrImię i nazwiskoNumer karty SIKlubStart 1Start 2
1Robert Halamus72077302 skrzydło24:0010:00
2Robert Bykowski8661483CSSP0:006:00
3pk Dariusz Rzosiński86614913BRt46:0036:00
4Marcin Sławiński80128593BRt6:008:00
5Anna Jusińska80321201 skrzydło18:005:00
6Grzegorz Skowronek86614763 BRak30:007:00
7Przemysław Kalbarczyk86671904 skrzydło12:009:00