Mistrzostwa Sił Powietrznych 2022wt. 06.09.2022 00:52
Lista startowa wg kategorii - Klasykstworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
K21 (11)6,0 km14 PK
NrStartowySIImię i nazwiskoUr.KlubStart
368032106Patrycja Pawłowska3 BRak1:00
108199406Aleksandra HiszczyńskaCSSP4:00
238032153Agnieszka Klucewicz3BRt7:00
38032126Magdalena Mazurkiewicz2 skrzydło10:00
318661482Katarzyna Dąbrowska3 skrzydło13:00
458012825Izabela Grodzicka4 skrzydło16:00
358661495Klaudia Mulawka1 skrzydło19:00
48229178Natalia Helik2 skrzydło22:00
248661486Aleksandra Sokolnicka3BRt25:00
448229148Kinga Styruła3 BRak28:00
468418948Patrycja Majewska4 skrzydło31:00
 
 
K35 (5)5,0 km12 PK
NrStartowySIImię i nazwiskoUr.KlubStart
398661498Magdalena Domżał3 BRak3:00
77203782Monika Pacha2 skrzydło9:00
258661472Monika Sienkiewicz3BRt15:00
478661595Anna Dyksa4 skrzydło21:00
268661477pk Agnieszka Marek3BRt46:00
 
 
M21 (14)7,8 km19 PK
NrStartowySIImię i nazwiskoUr.KlubStart
168661489Łukasz Plewa3BRt0:00
488418901Krzysztof Sobiegraj4 skrzydło3:00
18661485Karol Marzantowicz2 skrzydło6:00
118032149Wojciech TerleckiCSSP9:00
328229157Krzysztof Gródecki1 skrzydło12:00
408229128Mateusz Błaszczyk3 BRak15:00
298229120Artur Tarasowski3 skrzydło18:00
498418902Sławomir Lebioda4 skrzydło21:00
348032148Kacper Szczęśniak1 skrzydło24:00
178229133Dawid Garski3BRt27:00
308661484Łukasz Bonisławski3 skrzydło30:00
418661487Konrad Spławski3 BRak33:00
28661475Jakub Grzeszczyk2 skrzydło36:00
158661473pk Michał Jabłonka3BRt46:00
 
 
M35 (11)7,4 km17 PK
NrStartowySIImię i nazwiskoUr.KlubStart
188661481Przemysław Matras3BRt2:00
57203969Paweł Tarasiuk2 skrzydło5:00
128229166Rafał NakoniecznyCSSP8:00
428661474Kamil Motylewski3 BRak11:00
508667182Adam Kurowski4 skrzydło14:00
281421942Marcin Kasprzyk3 skrzydło17:00
198229146Paweł Niedzielski3BRt20:00
138045138Tomasz SzopińskiCSSP23:00
438032160Marcin Sieciński3 BRak26:00
518661593Konrad Lemieszek4 skrzydło29:00
67200383Krzysztof Terlecki2 skrzydło32:00
 
 
M40 (6)6,7 km15 PK
NrStartowySIImię i nazwiskoUr.KlubStart
528099124Piotr Szuwara4 skrzydło1:00
378661488Marcin Włodkowski3 BRak7:00
208661494Marcin Pociask3BRt13:00
278661479Mariusz Opieka3 skrzydło19:00
87203783Arkadiurz Gbur2 skrzydło25:00
548661492pk Michał Och4 skrzydło46:00
 
 
M45 (7)6,0 km14 PK
NrStartowySIImię i nazwiskoUr.KlubStart
148661483Robert BykowskiCSSP0:00
228012859Marcin Sławiński3BRt6:00
538667190Przemysław Kalbarczyk4 skrzydło12:00
338032120Anna Jusińska1 skrzydło18:00
97207730Robert Halamus2 skrzydło24:00
388661476Grzegorz Skowronek3 BRak30:00
218661491pk Dariusz Rzosiński3BRt46:00