Mistrzostwa Sił Powietrznych 2022wt. 06.09.2022 21:14
Lista startowa wg kategorii - Sprintstworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
K21 (11)2,5 km17 PK
NrStartowySIImię i nazwiskoUr.KlubStart
248661486Aleksandra Sokolnicka3BRt0:00
448229148Kinga Styruła3 BRak1:00
468418948Patrycja Majewska4 skrzydło2:00
48229178Natalia Helik2 skrzydło3:00
318661482Katarzyna Dąbrowska3 skrzydło4:00
368032106Patrycja Pawłowska3 BRak5:00
38032126Magdalena Mazurkiewicz2 skrzydło6:00
358661495Klaudia Mulawka1 skrzydło7:00
238032153Agnieszka Klucewicz3BRt8:00
458012825Izabela Grodzicka4 skrzydło9:00
108199406Aleksandra HiszczyńskaCSSP10:00
 
 
K35 (6)2,3 km15 PK
NrStartowySIImię i nazwiskoUr.KlubStart
398661498Magdalena Domżał3 BRak0:00
77203782Monika Pacha2 skrzydło1:00
258661472Monika Sienkiewicz3BRt2:00
478661595Anna Dyksa4 skrzydło3:00
338032120Anna Jusińska1 skrzydło5:00
268661477pk Agnieszka Marek3BRt36:00
 
 
M21 (14)2,9 km19 PK
NrStartowySIImię i nazwiskoUr.KlubStart
178229133Dawid Garski3BRt12:00
348032148Kacper Szczęśniak1 skrzydło13:00
498418902Sławomir Lebioda4 skrzydło14:00
418661487Konrad Spławski3 BRak15:00
28661475Jakub Grzeszczyk2 skrzydło16:00
308661484Łukasz Bonisławski3 skrzydło17:00
18661485Karol Marzantowicz2 skrzydło18:00
118032149Wojciech TerleckiCSSP19:00
168661489Łukasz Plewa3BRt20:00
328229157Krzysztof Gródecki1 skrzydło21:00
488418901Krzysztof Sobiegraj4 skrzydło22:00
408229128Mateusz Błaszczyk3 BRak23:00
298229120Artur Tarasowski3 skrzydło24:00
158661473pk Michał Jabłonka3BRt36:00
 
 
M35 (11)2,8 km18 PK
NrStartowySIImię i nazwiskoUr.KlubStart
518661593Konrad Lemieszek4 skrzydło17:00
138045138Tomasz SzopińskiCSSP18:00
198229146Paweł Niedzielski3BRt19:00
68032132Krzysztof Terlecki2 skrzydło20:00
438032160Marcin Sieciński3 BRak21:00
281421942Marcin Kasprzyk3 skrzydło22:00
188661481Przemysław Matras3BRt23:00
508667182Adam Kurowski4 skrzydło24:00
57203969Paweł Tarasiuk2 skrzydło25:00
428661474Kamil Motylewski3 BRak26:00
128229166Rafał NakoniecznyCSSP27:00
 
 
M40 (7)2,5 km17 PK
NrStartowySIImię i nazwiskoUr.KlubStart
378661488Marcin Włodkowski3 BRak11:00
528099124Piotr Szuwara4 skrzydło12:00
278661479Mariusz Opieka3 skrzydło13:00
87203783Arkadiurz Gbur2 skrzydło14:00
208661494Marcin Pociask3BRt15:00
568661497pk Piotr Błaszczyk3 BRak36:00
548661492pk Michał Och4 skrzydło36:00
 
 
M45 (7)2,4 km16 PK
NrStartowySIImię i nazwiskoUr.KlubStart
148661483Robert BykowskiCSSP6:00
388661476Grzegorz Skowronek3 BRak7:00
228012859Marcin Sławiński3BRt8:00
538667190Przemysław Kalbarczyk4 skrzydło9:00
97207730Robert Halamus2 skrzydło10:00
558661478pk Michał Radomski3 BRak36:00
218661491pk Dariusz Rzosiński3BRt36:00