Mistrzostwa Sił Powietrznych 2022wt. 06.09.2022 13:31
Wyniki - Klasykstworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
K21 (11)6,0 km14 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1Izabela Grodzicka4 skrzydło83:050:00
2Natalia Helik2 skrzydło93:30+10:25
3Patrycja Majewska4 skrzydło96:22+13:17
4Kinga Styruła3 BRak97:51+14:46
5Aleksandra HiszczyńskaCSSP101:17+18:12
6Magdalena Mazurkiewicz2 skrzydło105:33+22:28
7Agnieszka Klucewicz3BRt107:19+24:14
8Aleksandra Sokolnicka3BRt115:57+32:52
9Klaudia Mulawka1 skrzydło122:02+38:57
10Katarzyna Dąbrowska3 skrzydło128:00+44:55
11Patrycja Pawłowska3 BRak157:35+74:30
 
 
 
K35 (6)5,0 km12 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1Monika Sienkiewicz3BRt65:480:00
2Anna Dyksa4 skrzydło78:06+12:18
3Anna Jusińska1 skrzydło93:23+27:35
4Monika Pacha2 skrzydło111:15+45:27
 
Magdalena Domżał3 BRaknkl
pkAgnieszka Marek3BRt74:02+8:14
 
 
 
M21 (14)7,8 km19 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1Łukasz Plewa3BRt71:170:00
2Krzysztof Sobiegraj4 skrzydło80:17+9:00
3Jakub Grzeszczyk2 skrzydło92:57+21:40
4Wojciech TerleckiCSSP102:32+31:15
5Sławomir Lebioda4 skrzydło118:59+47:42
6Karol Marzantowicz2 skrzydło121:42+50:25
7Artur Tarasowski3 skrzydło124:22+53:05
8Mateusz Błaszczyk3 BRak130:31+59:14
9Konrad Spławski3 BRak136:06+64:49
10Łukasz Bonisławski3 skrzydło139:05+67:48
 
Dawid Garski3BRtnkl
Krzysztof Gródecki1 skrzydłonkl
Kacper Szczęśniak1 skrzydłonkl
pkMichał Jabłonka3BRt94:02+22:45
 
 
 
M35 (11)7,4 km17 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1Krzysztof Terlecki2 skrzydło79:130:00
2Paweł Niedzielski3BRt82:02+2:49
3Marcin Sieciński3 BRak85:14+6:01
4Paweł Tarasiuk2 skrzydło86:50+7:37
5Konrad Lemieszek4 skrzydło87:58+8:45
6Tomasz SzopińskiCSSP96:45+17:32
7Przemysław Matras3BRt99:44+20:31
8Adam Kurowski4 skrzydło103:04+23:51
9Kamil Motylewski3 BRak104:21+25:08
10Marcin Kasprzyk3 skrzydło108:36+29:23
11Rafał NakoniecznyCSSP112:17+33:04
 
 
 
M40 (7)6,7 km15 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1Piotr Szuwara4 skrzydło79:170:00
2Marcin Pociask3BRt96:54+17:37
3Arkadiurz Gbur2 skrzydło153:13+73:56
 
Mariusz Opieka3 skrzydłoLimit
Marcin Włodkowski3 BRakLimit
pkMichał Och4 skrzydło87:20+8:03
pkPiotr Błaszczyk3 BRak140:50+61:33
 
 
 
M45 (7)6,0 km14 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1Marcin Sławiński3BRt80:280:00
2Grzegorz Skowronek3 BRak80:34+0:06
3Robert Halamus2 skrzydło99:38+19:10
4Robert BykowskiCSSP105:25+24:57
5Przemysław Kalbarczyk4 skrzydło115:21+34:53
 
pkDariusz Rzosiński3BRt64:36-15:52
pkMichał Radomski3 BRak113:08+32:40