Mistrzostwa Sił Powietrznych 2022śr. 07.09.2022 12:28
Wyniki - Sprintstworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
K21 (11)2,5 km17 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1Aleksandra HiszczyńskaCSSP14:460:00
2Izabela Grodzicka4 skrzydło16:31+1:45
3Agnieszka Klucewicz3BRt20:18+5:32
4Magdalena Mazurkiewicz2 skrzydło20:54+6:08
5Natalia Helik2 skrzydło27:09+12:23
6Patrycja Majewska4 skrzydło28:14+13:28
7Kinga Styruła3 BRak32:05+17:19
 
Patrycja Pawłowska3 BRaknkl
Katarzyna Dąbrowska3 skrzydłonkl
Aleksandra Sokolnicka3BRtnkl
Klaudia Mulawka1 skrzydłonkl
 
 
 
K35 (6)2,3 km15 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1Monika Sienkiewicz3BRt18:460:00
2Monika Pacha2 skrzydło19:58+1:12
3Magdalena Domżał3 BRak26:07+7:21
4Anna Jusińska1 skrzydło52:23+33:37
 
Anna Dyksa4 skrzydłonkl
pkAgnieszka Marek3BRt20:09+1:23
 
 
 
M21 (14)2,9 km19 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1Łukasz Plewa3BRt15:010:00
2Dawid Garski3BRt16:16+1:15
3Sławomir Lebioda4 skrzydło16:29+1:28
4Mateusz Błaszczyk3 BRak18:39+3:38
5Wojciech TerleckiCSSP19:11+4:10
6Jakub Grzeszczyk2 skrzydło19:13+4:12
7Łukasz Bonisławski3 skrzydło19:30+4:29
8Krzysztof Sobiegraj4 skrzydło19:36+4:35
9Karol Marzantowicz2 skrzydło21:13+6:12
10Konrad Spławski3 BRak25:54+10:53
11Artur Tarasowski3 skrzydło43:56+28:55
12Krzysztof Gródecki1 skrzydło46:54+31:53
 
Kacper Szczęśniak1 skrzydłonkl
pkMichał Jabłonka3BRtnkl
 
 
 
M35 (11)2,8 km18 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1Paweł Tarasiuk2 skrzydło12:240:00
2Krzysztof Terlecki2 skrzydło14:03+1:39
3Konrad Lemieszek4 skrzydło16:00+3:36
4Paweł Niedzielski3BRt16:20+3:56
5Tomasz SzopińskiCSSP16:53+4:29
6Marcin Sieciński3 BRak17:18+4:54
7Marcin Kasprzyk3 skrzydło18:52+6:28
8Adam Kurowski4 skrzydło19:50+7:26
9Rafał NakoniecznyCSSP20:17+7:53
10Kamil Motylewski3 BRak21:16+8:52
 
Przemysław Matras3BRtnkl
 
 
 
M40 (7)2,5 km17 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1Piotr Szuwara4 skrzydło13:430:00
2Marcin Pociask3BRt15:41+1:58
3Arkadiurz Gbur2 skrzydło16:40+2:57
4Mariusz Opieka3 skrzydło27:55+14:12
5Marcin Włodkowski3 BRak29:51+16:08
 
pkPiotr Błaszczyk3 BRak21:03+7:20
pkMichał Och4 skrzydło21:12+7:29
 
 
 
M45 (7)2,4 km16 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1Marcin Sławiński3BRt15:230:00
2Robert Halamus2 skrzydło16:57+1:34
3Grzegorz Skowronek3 BRak20:06+4:43
4Robert BykowskiCSSP23:48+8:25
 
Przemysław Kalbarczyk4 skrzydłonkl
pkDariusz Rzosiński3BRt15:45+0:22
pkMichał Radomski3 BRak22:45+7:22