XXIX MPiK w BnOwt. 13.09.2022 21:47
Zgłoszenia kategoriami - Wszystkie etapystworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
1M10N (8)
NrImię i nazwiskoNumer karty SIKlubStart 1Start 2
1Karol Łukijański9202030UKS_Traper_Złocieniec
2Adam Szulc9202031UKS_Traper_Złocieniec
3Borys CiborowskiAktywne_Choszczno
4Julian MożdżyńskiAktywne_Choszczno
5Aleksander KlejnaAktywne_Choszczno
6Marek IlnickiAktywne_Choszczno
7Julian IlnickiAktywne_Choszczno
8Ksawery WójcikAktywne_Choszczno
 
 
2M10 (5)
NrImię i nazwiskoNumer karty SIKlubStart 1Start 2
1Adam Borek8220953UKS_Traper_Złocieniec
2Aleksander Szutko8650896UKS_Traper_Złocieniec
3Alan ŁawrzeckiAktywne_Choszczno
4Ignacy ŻabkoAktywne_Choszczno
5Wiktor PotomskiAktywne_Choszczno
 
 
3M12 (15)
NrImię i nazwiskoNumer karty SIKlubStart 1Start 2
1Kornel Prątnicki682384UKS_Traper_Złocieniec
2Łukasz Duda8220954UKS_Traper_Złocieniec
3Natan Szymanowski8220955UKS_Traper_Złocieniec
4Szymon Lewicki9202027UKS_Traper_Złocieniec
5Jeremiasz BruziAktywne_Choszczno
6Szymon AndrzejewskiAktywne_Choszczno
7Michał IkiertAktywne_Choszczno
8Jakub KlejnaAktywne_Choszczno
9Tymoteusz NeryngAktywne_Choszczno
10Adam SłupeckiAktywne_Choszczno
11Wiktor MłynarczykAktywne_Choszczno
12Jeremi KondelaAktywne_Choszczno
13Maciej NiewniczanyAktywne_Choszczno
14Szymon DubowikAktywne_Choszczno
15Marcel KowalikAktywne_Choszczno
 
 
4M14 (2)
NrImię i nazwiskoNumer karty SIKlubStart 1Start 2
1Piotr TomczykAktywne_Choszczno
2Dominik GrzeszataAktywne_Choszczno
 
 
5M16 (4)
NrImię i nazwiskoNumer karty SIKlubStart 1Start 2
1Konrad PierzakAktywne_Choszczno
2Szymon TomczykAktywne_Choszczno
3Lev Dubro8650883UKS_Traper_Złocieniec
4Szymon EichmanSuliborek
 
 
7M20/21 (2)
NrImię i nazwiskoNumer karty SIKlubStart 1Start 2
1Jakub SawośCianik1998923UKS_Traper_Złocieniec
2Marcin Golonka7208172UKS Dębołęka
 
 
8M35/40 (5)
NrImię i nazwiskoNumer karty SIKlubStart 1Start 2
1Marcin Grydziuszko8646247UKS_Energetyk_Dychow
2Krzysztof Borek9202028UKS_Traper_Złocieniec
3Tomasz Szulc9202029UKS_Traper_Złocieniec
4Maciej KamolaChoszczno
5Przemysław Kraczkowski142 BLP Trzebiatów
 
 
9M45/50 (7)
NrImię i nazwiskoNumer karty SIKlubStart 1Start 2
1Adam Rozumek88317UKS_Energetyk_Dychow
2Marcin Sochacki2023826UKS_Energetyk_Dychow
3Tomasz Duda8032147UKS_Traper_Złocieniec
4Sławomir Krzyminiewski8071973UKS Dębołęka
5Krzysztof Wojciechowski8135791Skarmat_Toruń
6Wojciech Kluska8136020Skarmat_Toruń
7Szczepan Fiedorowicz8220956UKS_Traper_Złocieniec
 
 
10M55/60 (5)
NrImię i nazwiskoNumer karty SIKlubStart 1Start 2
1Waldemar Fijor430901Skarmat_Toruń
2Jan Macul682388UKS_Traper_Złocieniec
3Tomasz Sikora1426964Indywidualny
4Zbigniew Klawczyński8000569Skarmat_Toruń
5Tomasz Koczko9201531Skarmat_Toruń
 
 
11M65 (1)
NrImię i nazwiskoNumer karty SIKlubStart 1Start 2
1Bogdan Lewoń413396UMKS_Orkan_Ostróda
 
 
12K10N (13)
NrImię i nazwiskoNumer karty SIKlubStart 1Start 2
1Dagmara Sierocka682385UKS_Traper_Złocieniec
2Gabrysia Pilewska682391UKS_Traper_Złocieniec
3Maja Piziak682392UKS_Traper_Złocieniec
4Julia Moczarska682393UKS_Traper_Złocieniec
5Aleksandra Prštnicka682394UKS_Traper_Złocieniec
6Eliza Rela9101309UKS_Traper_Złocieniec
7Barbara Szydłowska9202032UKS_Traper_Złocieniec
8Lena KoniecznaAktywne_Choszczno
9Pola CiborowskaAktywne_Choszczno
10Jagoda ŻabkoAktywne_Choszczno
11Majka GorządAktywne_Choszczno
12Julia GorządAktywne_Choszczno
13Wiktoria ŻabkoAktywne_Choszczno
 
 
13K10 (5)
NrImię i nazwiskoNumer karty SIKlubStart 1Start 2
1Alicja ZmitrowiczAktywne_Choszczno
2Martyna BocianAktywne_Choszczno
3Hanna JóŚKoAktywne_Choszczno
4Zuzanna IkiertAktywne_Choszczno
5Ewa AndrysiewiczAktywne_Choszczno
 
 
14K12 (5)
NrImię i nazwiskoNumer karty SIKlubStart 1Start 2
1Kinga Łukijańska682383UKS_Traper_Złocieniec
2Zuzanna Osak8650895UKS_Traper_Złocieniec
3Martyna Piziak9202025UKS_Traper_Złocieniec
4Izabela Borowiec9202026UKS_Traper_Złocieniec
5Karolina FranasAktywne_Choszczno
 
 
15K14 (5)
NrImię i nazwiskoNumer karty SIKlubStart 1Start 2
1Magdalena Szydłowska8148612UKS_Traper_Złocieniec
2Wanessa Trela8148613UKS_Traper_Złocieniec
3Anastazja Motylińska8220949UKS_Traper_Złocieniec
4Kornelia Duda8220950UKS_Traper_Złocieniec
5Nadia Stempniewska8220951UKS_Traper_Złocieniec
 
 
16K16 (2)
NrImię i nazwiskoNumer karty SIKlubStart 1Start 2
1Magdalena Miłaszewicz8220947UKS_Traper_Złocieniec
2Alcja Borek8650898UKS_Traper_Złocieniec
 
 
17K18 (6)
NrImię i nazwiskoNumer karty SIKlubStart 1Start 2
1Dominika Krzemińska2050601UKS_Traper_Złocieniec
2Dominika Kręc6050602UKS_Traper_Złocieniec
3Młgorzata Miłaszewicz6050603UKS_Traper_Złocieniec
4Julia Pieragowska8650886UKS_Traper_Złocieniec
5Aneta Urban8650897UKS_Traper_Złocieniec
6Paulina Szczurko8658885UKS_Traper_Złocieniec
 
 
18K20/21 (2)
NrImię i nazwiskoNumer karty SIKlubStart 1Start 2
1Zuzanna Kmieć2050605UKS_Traper_Złocieniec
2Aleksandra Mazan8650884UKS_Traper_Złocieniec
 
 
19K35/40 (3)
NrImię i nazwiskoNumer karty SIKlubStart 1Start 2
1Katarzyna Dybka864877712BZ
2Monika Borek8220952UKS_Traper_Złocieniec
3Ewa Paulinek8136018CSlog
 
 
22KM10NR (4)
NrImię i nazwiskoNumer karty SIKlubStart 1Start 2
1Franciszek Wroński682382UKS_Traper_Złocieniec
2Agata Moczarska682385UKS_Traper_Złocieniec
3Bartosz DrobotkoAktywne_Choszczno
4Martyna ŻabkoAktywne_Choszczno