XXIX MPiK w BnOpt. 16.09.2022 08:05
Lista startowa wg kategorii - KLASYKstworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
M10N (10)2,8 km5 PK
NrStartowySIImię i nazwiskoUr.KlubStart
62Ksawery WójcikAktywne Choszczno0:00
60Marek IlnickiAktywne Choszczno3:00
57Borys CiborowskiAktywne Choszczno6:00
559202030Karol Łukijański13UKS Traper Złocieniec9:00
59Aleksander KlejnaAktywne Choszczno12:00
1018148611Kacper Mazan15KOS BnO Szczecin15:00
61Julian IlnickiAktywne Choszczno18:00
569202031Adam Szulc12UKS Traper Złocieniec21:00
58Julian MożdżyńskiAktywne Choszczno24:00
wakatwakat27:00
 
 
M10 (6)2,1 km7 PK
NrStartowySIImię i nazwiskoUr.KlubStart
54Wiktor PotomskiAktywne Choszczno1:00
52Alan ŁawrzeckiAktywne Choszczno4:00
508220953Adam Borek12UKS Traper Złocieniec7:00
53Ignacy ŻabkoAktywne Choszczno10:00
518650896Aleksander Szutko12UKS Traper Złocieniec13:00
wakatwakat16:00
 
 
M12 (16)2,6 km8 PK
NrStartowySIImię i nazwiskoUr.KlubStart
75Maciej NiewniczanyAktywne Choszczno1:00
69Michał IkiertAktywne Choszczno4:00
76Szymon DubowikAktywne Choszczno7:00
70Jakub KlejnaAktywne Choszczno10:00
67Jeremiasz BruziAktywne Choszczno13:00
72Adam SłupeckiAktywne Choszczno16:00
73Wiktor MłynarczykAktywne Choszczno19:00
648220954Łukasz Duda11UKS Traper Złocieniec22:00
71Tymoteusz NeryngAktywne Choszczno25:00
63682384Kornel Prątnicki11UKS Traper Złocieniec28:00
74Jeremi KondelaAktywne Choszczno31:00
658220955Natan Szymanowski11UKS Traper Złocieniec34:00
68Szymon AndrzejewskiAktywne Choszczno37:00
669202027Szymon Lewicki11UKS Traper Złocieniec40:00
77Marcel KowalikAktywne Choszczno43:00
wakatwakat46:00
 
 
M14 (3)3,9 km11 PK
NrStartowySIImię i nazwiskoUr.KlubStart
46Piotr TomczykAktywne Choszczno2:00
47Dominik GrzeszataAktywne Choszczno5:00
wakatwakat8:00
 
 
M16 (5)5,8 km14 PK
NrStartowySIImię i nazwiskoUr.KlubStart
49Szymon TomczykAktywne Choszczno2:00
79Szymon Eichman05Suliborek5:00
48Konrad PierzakAktywne Choszczno8:00
788650883Lev Dubro06UKS Traper Złocieniec11:00
wakatwakat14:00
 
 
M20/21 (3)8,0 km17 PK
NrStartowySIImię i nazwiskoUr.KlubStart
817208172Marcin Golonka89UKS Dębołęka17:00
801998923Jakub SawośCianikUKS Traper Złocieniec20:00
wakatwakat23:00
 
 
M35/40 (6)7,5 km16 PK
NrStartowySIImię i nazwiskoUr.KlubStart
849202029Tomasz Szulc84UKS Traper Złocieniec0:00
828646247Marcin Grydziuszko75UKS Energetyk Dychow3:00
85Maciej Kamola86Choszczno6:00
86Przemysław Kraczkowski79142 BLP Trzebiatów9:00
839202028Krzysztof Borek79UKS Traper Złocieniec12:00
wakatwakat15:00
 
 
M45/50 (8)6,6 km15 PK
NrStartowySIImię i nazwiskoUr.KlubStart
918135791Krzysztof Wojciechowski74Skarmat Toruń18:00
908071973Sławomir Krzyminiewski73UKS Dębołęka21:00
928136020Wojciech Kluska68Skarmat Toruń24:00
898032147Tomasz Duda76UKS Traper Złocieniec27:00
882023826Marcin Sochacki74UKS Energetyk Dychow30:00
938220956Szczepan Fiedorowicz75UKS Traper Złocieniec33:00
8788317Adam Rozumek77UKS Energetyk Dychow36:00
wakatwakat39:00
 
 
M55/60 (6)5,8 km14 PK
NrStartowySIImię i nazwiskoUr.KlubStart
978000569Zbigniew Klawczyński62Skarmat Toruń42:00
961426964Tomasz Sikora58Indywidualny45:00
989201531Tomasz Koczko62Skarmat Toruń48:00
95682388Jan Macul59UKS Traper Złocieniec51:00
94430901Waldemar Fijor58Skarmat Toruń54:00
wakatwakat57:00
 
 
M65 (3)4,2 km12 PK
NrStartowySIImię i nazwiskoUr.KlubStart
1008010122Władysław Królikowski47KOS BnO Szczecin26:00
99413396Bogdan Lewoń55UMKS Orkan Ostróda29:00
wakatwakat32:00
 
 
K10N (14)2,8 km5 PK
NrStartowySIImię i nazwiskoUr.KlubStart
119101309Eliza Rela13UKS Traper Złocieniec30:00
7682391Gabrysia Pilewska13UKS Traper Złocieniec33:00
13Lena KoniecznaAktywne Choszczno36:00
10682394Aleksandra Prštnicka14UKS Traper Złocieniec39:00
14Pola CiborowskaAktywne Choszczno42:00
9682393Julia Moczarska14UKS Traper Złocieniec45:00
17Julia GorządAktywne Choszczno48:00
129202032Barbara Szydłowska14UKS Traper Złocieniec51:00
18Wiktoria ŻabkoAktywne Choszczno54:00
8682392Maja Piziak14UKS Traper Złocieniec57:00
16Majka GorządAktywne Choszczno60:00
6682385Dagmara Sierocka14UKS Traper Złocieniec63:00
15Jagoda ŻabkoAktywne Choszczno66:00
wakatwakat69:00
 
 
K10 (6)2,1 km7 PK
NrStartowySIImię i nazwiskoUr.KlubStart
3Hanna JóŚKoAktywne Choszczno19:00
2Martyna BocianAktywne Choszczno22:00
4Zuzanna IkiertAktywne Choszczno25:00
5Ewa AndrysiewiczAktywne Choszczno28:00
1Alicja ZmitrowiczAktywne Choszczno31:00
wakatwakat34:00
 
 
K12 (6)2,6 km8 PK
NrStartowySIImię i nazwiskoUr.KlubStart
19682383Kinga Łukijańska11UKS Traper Złocieniec49:00
229202026Izabela Borowiec11UKS Traper Złocieniec52:00
208650895Zuzanna Osak11UKS Traper Złocieniec55:00
23Karolina FranasAktywne Choszczno58:00
219202025Martyna Piziak11UKS Traper Złocieniec61:00
wakatwakat64:00
 
 
K14 (6)3,4 km9 PK
NrStartowySIImię i nazwiskoUr.KlubStart
258148613Wanessa Trela09UKS Traper Złocieniec11:00
248148612Magdalena Szydłowska09UKS Traper Złocieniec14:00
278220950Kornelia Duda09UKS Traper Złocieniec17:00
288220951Nadia Stempniewska08UKS Traper Złocieniec20:00
268220949Anastazja Motylińska08UKS Traper Złocieniec23:00
wakatwakat26:00
 
 
K16 (3)4,2 km12 PK
NrStartowySIImię i nazwiskoUr.KlubStart
298220947Magdalena Miłaszewicz07UKS Traper Złocieniec53:00
308650898Alcja Borek07UKS Traper Złocieniec56:00
wakatwakat59:00
 
 
K18 (7)5,8 km14 PK
NrStartowySIImię i nazwiskoUr.KlubStart
358650897Aneta Urban04UKS Traper Złocieniec32:00
326050602Dominika Kręc04UKS Traper Złocieniec35:00
336050603Młgorzata Miłaszewicz04UKS Traper Złocieniec38:00
312050601Dominika Krzemińska04UKS Traper Złocieniec41:00
368658885Paulina Szczurko05UKS Traper Złocieniec44:00
348650886Julia Pieragowska05UKS Traper Złocieniec47:00
wakatwakat50:00
 
 
K20/21 (3)6,6 km15 PK
NrStartowySIImię i nazwiskoUr.KlubStart
372050605Zuzanna Kmieć03UKS Traper Złocieniec37:00
388650884Aleksandra Mazan95UKS Traper Złocieniec40:00
wakatwakat43:00
 
 
K35/40 (4)5,8 km14 PK
NrStartowySIImię i nazwiskoUr.KlubStart
408220952Monika Borek79UKS Traper Złocieniec35:00
398648777Katarzyna Dybka8312BZ38:00
418136018Ewa Paulinek81CSlog41:00
wakatwakat44:00