XXIX MPiK w BnOpt. 16.09.2022 08:05
Lista startowa wg kategorii - SREDNIstworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
M10N (10)2,8 km5 PK
NrStartowySIImię i nazwiskoUr.KlubStart
58Julian MożdżyńskiAktywne Choszczno42:00
61Julian IlnickiAktywne Choszczno45:00
62Ksawery WójcikAktywne Choszczno48:00
559202030Karol Łukijański13UKS Traper Złocieniec51:00
59Aleksander KlejnaAktywne Choszczno54:00
569202031Adam Szulc12UKS Traper Złocieniec57:00
57Borys CiborowskiAktywne Choszczno60:00
1018148611Kacper Mazan15KOS BnO Szczecin63:00
60Marek IlnickiAktywne Choszczno66:00
wakatwakat69:00
 
 
M10 (6)1,9 km6 PK
NrStartowySIImię i nazwiskoUr.KlubStart
52Alan ŁawrzeckiAktywne Choszczno1:00
508220953Adam Borek12UKS Traper Złocieniec4:00
54Wiktor PotomskiAktywne Choszczno7:00
518650896Aleksander Szutko12UKS Traper Złocieniec10:00
53Ignacy ŻabkoAktywne Choszczno13:00
wakatwakat16:00
 
 
M12 (16)2,1 km8 PK
NrStartowySIImię i nazwiskoUr.KlubStart
69Michał IkiertAktywne Choszczno2:00
67Jeremiasz BruziAktywne Choszczno5:00
76Szymon DubowikAktywne Choszczno8:00
72Adam SłupeckiAktywne Choszczno11:00
71Tymoteusz NeryngAktywne Choszczno14:00
75Maciej NiewniczanyAktywne Choszczno17:00
73Wiktor MłynarczykAktywne Choszczno20:00
63682384Kornel Prątnicki11UKS Traper Złocieniec23:00
77Marcel KowalikAktywne Choszczno26:00
658220955Natan Szymanowski11UKS Traper Złocieniec29:00
70Jakub KlejnaAktywne Choszczno32:00
669202027Szymon Lewicki11UKS Traper Złocieniec35:00
68Szymon AndrzejewskiAktywne Choszczno38:00
648220954Łukasz Duda11UKS Traper Złocieniec41:00
74Jeremi KondelaAktywne Choszczno44:00
wakatwakat47:00
 
 
M14 (3)3,1 km10 PK
NrStartowySIImię i nazwiskoUr.KlubStart
47Dominik GrzeszataAktywne Choszczno50:00
46Piotr TomczykAktywne Choszczno53:00
wakatwakat56:00
 
 
M16 (5)4,1 km15 PK
NrStartowySIImię i nazwiskoUr.KlubStart
49Szymon TomczykAktywne Choszczno37:00
788650883Lev Dubro06UKS Traper Złocieniec40:00
79Szymon Eichman05Suliborek43:00
48Konrad PierzakAktywne Choszczno46:00
wakatwakat49:00
 
 
M20/21 (3)5,1 km19 PK
NrStartowySIImię i nazwiskoUr.KlubStart
801998923Jakub SawośCianikUKS Traper Złocieniec2:00
817208172Marcin Golonka89UKS Dębołęka5:00
wakatwakat8:00
 
 
M35/40 (6)4,7 km17 PK
NrStartowySIImię i nazwiskoUr.KlubStart
85Maciej Kamola86Choszczno24:00
86Przemysław Kraczkowski79142 BLP Trzebiatów27:00
839202028Krzysztof Borek79UKS Traper Złocieniec30:00
828646247Marcin Grydziuszko75UKS Energetyk Dychow33:00
849202029Tomasz Szulc84UKS Traper Złocieniec36:00
wakatwakat39:00
 
 
M45/50 (8)4,1 km15 PK
NrStartowySIImię i nazwiskoUr.KlubStart
908071973Sławomir Krzyminiewski73UKS Dębołęka0:00
938220956Szczepan Fiedorowicz75UKS Traper Złocieniec3:00
8788317Adam Rozumek77UKS Energetyk Dychow6:00
918135791Krzysztof Wojciechowski74Skarmat Toruń9:00
928136020Wojciech Kluska68Skarmat Toruń12:00
882023826Marcin Sochacki74UKS Energetyk Dychow15:00
898032147Tomasz Duda76UKS Traper Złocieniec18:00
wakatwakat21:00
 
 
M55/60 (6)3,8 km14 PK
NrStartowySIImię i nazwiskoUr.KlubStart
978000569Zbigniew Klawczyński62Skarmat Toruń11:00
95682388Jan Macul59UKS Traper Złocieniec14:00
94430901Waldemar Fijor58Skarmat Toruń17:00
961426964Tomasz Sikora58Indywidualny20:00
989201531Tomasz Koczko62Skarmat Toruń23:00
wakatwakat26:00
 
 
M65 (3)3,3 km11 PK
NrStartowySIImię i nazwiskoUr.KlubStart
1008010122Władysław Królikowski47KOS BnO Szczecin1:00
99413396Bogdan Lewoń55UMKS Orkan Ostróda4:00
wakatwakat7:00
 
 
K10N (14)2,8 km5 PK
NrStartowySIImię i nazwiskoUr.KlubStart
6682385Dagmara Sierocka14UKS Traper Złocieniec0:00
10682394Aleksandra Prštnicka14UKS Traper Złocieniec3:00
13Lena KoniecznaAktywne Choszczno6:00
9682393Julia Moczarska14UKS Traper Złocieniec9:00
15Jagoda ŻabkoAktywne Choszczno12:00
8682392Maja Piziak14UKS Traper Złocieniec15:00
18Wiktoria ŻabkoAktywne Choszczno18:00
119101309Eliza Rela13UKS Traper Złocieniec21:00
16Majka GorządAktywne Choszczno24:00
129202032Barbara Szydłowska14UKS Traper Złocieniec27:00
17Julia GorządAktywne Choszczno30:00
7682391Gabrysia Pilewska13UKS Traper Złocieniec33:00
14Pola CiborowskaAktywne Choszczno36:00
wakatwakat39:00
 
 
K10 (6)1,9 km6 PK
NrStartowySIImię i nazwiskoUr.KlubStart
1Alicja ZmitrowiczAktywne Choszczno19:00
4Zuzanna IkiertAktywne Choszczno22:00
5Ewa AndrysiewiczAktywne Choszczno25:00
2Martyna BocianAktywne Choszczno28:00
3Hanna JóŚKoAktywne Choszczno31:00
wakatwakat34:00
 
 
K12 (6)2,1 km8 PK
NrStartowySIImię i nazwiskoUr.KlubStart
19682383Kinga Łukijańska11UKS Traper Złocieniec50:00
229202026Izabela Borowiec11UKS Traper Złocieniec53:00
23Karolina FranasAktywne Choszczno56:00
208650895Zuzanna Osak11UKS Traper Złocieniec59:00
219202025Martyna Piziak11UKS Traper Złocieniec62:00
wakatwakat65:00
 
 
K14 (6)2,9 km9 PK
NrStartowySIImię i nazwiskoUr.KlubStart
268220949Anastazja Motylińska08UKS Traper Złocieniec42:00
288220951Nadia Stempniewska08UKS Traper Złocieniec45:00
248148612Magdalena Szydłowska09UKS Traper Złocieniec48:00
258148613Wanessa Trela09UKS Traper Złocieniec51:00
278220950Kornelia Duda09UKS Traper Złocieniec54:00
wakatwakat57:00
 
 
K16 (3)3,3 km11 PK
NrStartowySIImię i nazwiskoUr.KlubStart
308650898Alcja Borek07UKS Traper Złocieniec10:00
298220947Magdalena Miłaszewicz07UKS Traper Złocieniec13:00
wakatwakat16:00
 
 
K18 (7)3,8 km14 PK
NrStartowySIImię i nazwiskoUr.KlubStart
336050603Młgorzata Miłaszewicz04UKS Traper Złocieniec29:00
358650897Aneta Urban04UKS Traper Złocieniec32:00
326050602Dominika Kręc04UKS Traper Złocieniec35:00
348650886Julia Pieragowska05UKS Traper Złocieniec38:00
312050601Dominika Krzemińska04UKS Traper Złocieniec41:00
368658885Paulina Szczurko05UKS Traper Złocieniec44:00
wakatwakat47:00
 
 
K20/21 (3)4,1 km15 PK
NrStartowySIImię i nazwiskoUr.KlubStart
388650884Aleksandra Mazan95UKS Traper Złocieniec19:00
372050605Zuzanna Kmieć03UKS Traper Złocieniec22:00
wakatwakat25:00
 
 
K35/40 (4)3,3 km11 PK
NrStartowySIImię i nazwiskoUr.KlubStart
418136018Ewa Paulinek81CSlog28:00
398648777Katarzyna Dybka8312BZ31:00
408220952Monika Borek79UKS Traper Złocieniec34:00
wakatwakat37:00