XXIX MPiK w BnOsob. 17.09.2022 14:39
Wyniki - KLASYKstworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
M10N (8)2,8 km5 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1Adam Szulc12UKS Traper Złocieniec18:150:00
2Wiktor PotomskiAktywne Choszczno22:56+4:41
3Karol Łukijański13UKS Traper Złocieniec25:49+7:34
4Kacper Mazan15KOS BnO Szczecin31:31+13:16
5Julian IlnickiAktywne Choszczno35:26+17:11
6Marek IlnickiAktywne Choszczno35:28+17:13
7Borys CiborowskiAktywne Choszczno40:21+22:06
8Aleksander KlejnaAktywne Choszczno40:38+22:23
 
 
 
M10 (3)2,1 km7 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1Adam Borek12UKS Traper Złocieniec25:060:00
2Ignacy ŻabkoAktywne Choszczno31:29+6:23
3Alan ŁawrzeckiAktywne Choszczno37:42+12:36
 
 
 
M12 (10)2,6 km8 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1Natan Szymanowski11UKS Traper Złocieniec28:500:00
2Wiktor MłynarczykAktywne Choszczno36:57+8:07
3Adam SłupeckiAktywne Choszczno48:37+19:47
4Szymon Lewicki11UKS Traper Złocieniec49:09+20:19
5Jeremiasz BruziAktywne Choszczno51:25+22:35
6Michał IkiertAktywne Choszczno58:25+29:35
7Marcel KowalikAktywne Choszczno66:50+38:00
8Szymon AndrzejewskiAktywne Choszczno72:53+44:03
9Jakub KlejnaAktywne Choszczno98:36+69:46
 
Kornel Prątnicki11UKS Traper Złocieniecnkl
 
 
 
M14 (1)3,9 km11 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1Piotr TomczykAktywne Choszczno79:430:00
 
 
 
M16 (1)5,8 km14 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1Szymon TomczykAktywne Choszczno103:170:00
 
 
 
M20/21 (2)8,0 km17 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1Jakub SawościanikUKS Traper Złocieniec51:070:00
2Marcin Golonka89UKS Dębołęka92:38+41:31
 
 
 
M35/40 (3)7,5 km16 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1Marcin Grydziuszko75UKS Energetyk Dychow68:100:00
2Przemysław Kraczkowski79142 BLP Trzebiatów74:54+6:44
 
Maciej Kamola86Choszcznonkl
 
 
 
M45/50 (6)6,6 km15 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1Szczepan Fiedorowicz75UKS Traper Złocieniec47:080:00
2Tomasz Duda76UKS Traper Złocieniec50:15+3:07
3Wojciech Kluska68Skarmat Toruń62:10+15:02
4Marcin Sochacki74UKS Energetyk Dychow68:24+21:16
5Sławomir Krzyminiewski73UKS Dębołęka76:18+29:10
6Adam Rozumek77UKS Energetyk Dychow82:54+35:46
 
 
 
M55/60 (5)5,8 km14 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1Tomasz Koczko62Skarmat Toruń61:300:00
2Zbigniew Klawczyński62Skarmat Toruń63:45+2:15
3Jan Macul59UKS Traper Złocieniec73:37+12:07
4Waldemar Fijor58Skarmat Toruń78:11+16:41
5Tomasz Sikora58Indywidualny153:39+92:09
 
 
 
M65 (1)4,2 km12 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1Bogdan Lewoń55UMKS Orkan Ostróda55:480:00
 
 
 
K10N (12)2,8 km5 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1Eliza Trela13UKS Traper Złocieniec19:460:00
2Julia Moczarska14UKS Traper Złocieniec20:54+1:08
3Barbara Szydłowska14UKS Traper Złocieniec22:49+3:03
4Maja Piziak14UKS Traper Złocieniec25:33+5:47
5Dagmara Sierocka14UKS Traper Złocieniec26:01+6:15
6Pola CiborowskaAktywne Choszczno26:27+6:41
7Aleksandra Prątnicka14UKS Traper Złocieniec26:57+7:11
8Gabrysia Pilewska13UKS Traper Złocieniec30:14+10:28
9Jagoda ŻabkoAktywne Choszczno31:47+12:01
10Lena KoniecznaAktywne Choszczno32:28+12:42
11Julia GorządAktywne Choszczno35:28+15:42
12Majka GorządAktywne Choszczno37:46+18:00
 
 
 
K10 (2)2,1 km7 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1Hanna JóŚKoAktywne Choszczno37:130:00
2Zuzanna IkiertAktywne Choszczno64:45+27:32
 
 
 
K12 (4)2,6 km8 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1Izabela Borowiec11UKS Traper Złocieniec43:120:00
2Kinga Łukijańska11UKS Traper Złocieniec46:22+3:10
3Martyna Piziak11UKS Traper Złocieniec58:06+14:54
4Zuzanna Osak11UKS Traper Złocieniec67:47+24:35
 
 
 
K14 (5)3,4 km9 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1Kornelia Duda09UKS Traper Złocieniec30:580:00
2Nadia Stempniewska08UKS Traper Złocieniec34:00+3:02
3Magdalena Szydłowska09UKS Traper Złocieniec34:44+3:46
4Wanessa Trela09UKS Traper Złocieniec38:00+7:02
5Anastazja Motylińska08UKS Traper Złocieniec41:37+10:39
 
 
 
K16 (1)4,2 km12 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1Alcja Borek07UKS Traper Złocieniec87:070:00
 
 
 
K18 (3)5,8 km14 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1Dominika Krzemińska04UKS Traper Złocieniec71:400:00
2Młgorzata Miłaszewicz04UKS Traper Złocieniec74:42+3:02
3Dominika Kręc04UKS Traper Złocieniec77:54+6:14
 
 
 
K20/21 (1)6,6 km15 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1Zuzanna Kmieć03UKS Traper Złocieniec82:050:00
 
 
 
K35/40 (3)5,8 km14 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1Monika Borek79UKS Traper Złocieniec50:540:00
2Katarzyna Dybka8312BZ60:22+9:28
3Ewa Paulinek81CSlog71:35+20:41
 
 
 
KM10NR (3)2,8 km5 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
1Agata Moczarska16UKS Traper Złocieniec18:240:00
2Bartosz DrobotkoAktywne Choszczno34:04+15:40
3Franciszek Wroński15UKS Traper Złocieniec40:16+21:52