XXIX MPiK w BnOsob. 17.09.2022 14:41
Wyniki z międyczasami - KLASYKstworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
M10N (8)2,8 km5 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(31)2(32)3(33)4(34)5(100)Meta
 
156Adam Szulc18:151:484:3310:3815:2217:3318:15
UKS Traper Złocieniec1:482:456:054:442:110:42
254Wiktor Potomski22:561:2910:3317:2320:3222:0822:5622:12
Aktywne Choszczno1:299:046:503:091:360:48*100
355Karol Łukijański25:491:4612:2118:4423:0325:0525:49
UKS Traper Złocieniec1:4610:356:234:192:020:44
4101Kacper Mazan31:312:1714:3024:5329:1230:4731:31
KOS BnO Szczecin2:1712:1310:234:191:350:44
561Julian Ilnicki35:263:2317:2026:5030:4634:0635:26
Aktywne Choszczno3:2313:579:303:563:201:20
660Marek Ilnicki35:283:4717:1926:4530:5034:0735:28
Aktywne Choszczno3:4713:329:264:053:171:21
757Borys Ciborowski40:212:427:3429:5035:1939:2740:21
Aktywne Choszczno2:424:5222:165:294:080:54
859Aleksander Klejna40:385:1517:3127:5432:16-----35:38
Aktywne Choszczno5:1512:1610:234:223:22
 
 
 
M10 (3)2,1 km7 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(31)2(35)3(36)4(32)5(33)6(34)7(100)Meta
 
150Adam Borek25:061:226:369:3310:2719:2722:1924:3225:06
UKS Traper Złocieniec1:225:142:570:549:002:522:130:34
253Ignacy Żabko31:294:006:2710:1312:5821:4628:2930:5131:29
Aktywne Choszczno4:002:273:462:458:486:432:220:38
352Alan Ławrzecki37:424:4410:2517:4119:1028:3434:2436:4637:42
Aktywne Choszczno4:445:417:161:299:245:502:220:56
 
 
 
M12 (10)2,6 km8 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(35)2(36)3(32)4(33)5(37)6(38)7(34)8(100)Meta
 
165Natan Szymanowski28:504:548:159:1215:5219:1122:1926:3728:1928:50
UKS Traper Złocieniec4:543:210:576:403:193:084:181:420:31
273Wiktor Młynarczyk36:574:519:1310:2517:3221:2426:5434:0236:2836:57
Aktywne Choszczno4:514:221:127:073:525:307:082:260:29
372Adam Słupecki48:376:5211:3913:1723:0226:2933:1345:1747:5648:37
Aktywne Choszczno6:524:471:389:453:276:4412:042:390:41
466Szymon Lewicki49:098:2713:0014:2228:2234:2239:1645:4948:0849:09
UKS Traper Złocieniec8:274:331:2214:006:004:546:332:191:01
567Jeremiasz Bruzi51:259:4514:3216:1525:5829:2535:5848:1850:5251:25
Aktywne Choszczno9:454:471:439:433:276:3312:202:340:33
669Michał Ikiert58:255:238:149:3331:4838:3145:0856:0557:5458:25
Aktywne Choszczno5:232:511:1922:156:436:3710:571:490:31
777Marcel Kowalik66:509:4615:3818:0435:0439:1355:1364:1266:0866:50
Aktywne Choszczno9:465:522:2617:004:0916:008:591:560:42
868Szymon Andrzejewski72:5312:1721:3724:0641:1345:1961:2170:1072:0772:53
Aktywne Choszczno12:179:202:2917:074:0616:028:491:570:46
970Jakub Klejna98:3634:4841:1442:1867:2379:5288:1196:2098:0198:36
Aktywne Choszczno34:486:261:0425:0512:298:198:091:410:35
 
63Kornel Prątnickinkl----------------------------------------
UKS Traper Złocieniec
 
 
 
M14 (1)3,9 km11 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(32)2(33)3(37)4(56)5(55)6(57)7(31)8(39)9(38)10(34)11(100)Meta
 
146Piotr Tomczyk79:435:2714:1719:3927:4230:22-----65:4968:3572:4777:3679:0579:43
Aktywne Choszczno5:278:505:228:032:4035:272:464:124:491:290:38
 
 
 
M16 (1)5,8 km14 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(49)2(47)3(46)4(54)5(45)6(48)7(41)8(55)9(35)10(39)11(50)12(52)13(53)14(100)Meta
 
149Szymon Tomczyk103:172:206:1641:5549:1252:2663:1672:3777:4780:2182:5086:4796:53100:47102:41103:17
Aktywne Choszczno2:203:5635:397:173:1410:509:215:102:342:293:5710:063:541:540:36
 
 
 
M20/21 (2)8,0 km17 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(39)2(40)3(41)4(42)5(43)6(48)7(44)8(51)9(45)10(54)11(46)12(47)13(49)14(50)15(52)16(53)17(100)Meta
 
180Jakub Sawościanik51:072:425:509:1811:5314:3918:0520:4223:2026:0028:5131:4535:2838:1342:1447:0049:2650:4151:07
UKS Traper Złocieniec2:423:083:282:352:463:262:372:382:402:512:543:432:454:014:462:261:150:26
281Marcin Golonka92:384:228:5216:2323:0527:1432:1035:5941:2946:1051:0355:2864:5670:2177:1384:1490:1392:0492:38
UKS Dębołęka4:224:307:316:424:094:563:495:304:414:534:259:285:256:527:015:591:510:34
 
 
 
M35/40 (3)7,5 km16 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(35)2(47)3(46)4(45)5(51)6(44)7(48)8(43)9(42)10(41)11(40)12(39)13(37)14(52)15(53)16(100)Meta
 
182Marcin Grydziuszko68:103:035:4510:1516:2719:4223:2926:4831:3534:3537:4942:4047:2953:0356:4966:0167:4468:10
UKS Energetyk Dychow3:032:424:306:123:153:473:194:473:003:144:514:495:343:469:121:430:26
286Przemysław Kraczkowski74:544:287:2813:0118:5222:1325:5529:3033:3437:4841:3146:5352:2258:4161:5366:3074:1774:54
142 BLP Trzebiatów4:283:005:335:513:213:423:354:044:143:435:225:296:193:124:377:470:37
 
85Maciej Kamolankl50:5455:3264:3674:0083:4388:52--------------------------------------------------120:54
Choszczno50:544:389:049:249:435:0932:02
 
 
 
M45/50 (6)6,6 km15 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(49)2(39)3(55)4(46)5(54)6(45)7(48)8(43)9(42)10(41)11(40)12(50)13(52)14(53)15(100)Meta
 
193Szczepan Fiedorowicz47:081:393:095:439:0212:0114:5219:1923:4926:4329:2433:3437:0742:2245:0446:3847:08
UKS Traper Złocieniec1:391:302:343:192:592:514:274:302:542:414:103:335:152:421:340:30
289Tomasz Duda50:151:423:236:019:1412:3515:0119:5023:5326:5629:5635:0339:1245:2248:1649:4650:15
UKS Traper Złocieniec1:421:412:383:133:212:264:494:033:033:005:074:096:102:541:300:29
392Wojciech Kluska62:101:423:496:4510:2614:2517:5923:0628:0132:0035:4541:5047:2955:1259:3861:2862:10
Skarmat Toruń1:422:072:563:413:593:345:074:553:593:456:055:397:434:261:500:42
488Marcin Sochacki68:242:008:0312:3516:1520:2324:1929:1434:0037:2140:4646:1953:0661:1365:5167:4768:24
UKS Energetyk Dychow2:006:034:323:404:083:564:554:463:213:255:336:478:074:381:560:37
590Sławomir Krzyminiewski76:182:2311:1115:1220:0224:0827:3833:3538:4242:5647:3354:3560:4969:1573:3475:3876:18
UKS Dębołęka2:238:484:014:504:063:305:575:074:144:377:026:148:264:192:040:40
687Adam Rozumek82:543:346:1110:1215:3621:1025:0933:0338:5444:0148:4956:0163:0472:4779:3482:2782:54
UKS Energetyk Dychow3:342:374:015:245:343:597:545:515:074:487:127:039:436:472:530:27
 
 
 
M55/60 (5)5,8 km14 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(49)2(47)3(46)4(54)5(45)6(48)7(41)8(55)9(35)10(39)11(50)12(52)13(53)14(100)Meta
 
198Tomasz Koczko61:302:095:0910:0416:3620:4828:2034:1539:1341:3943:3347:2254:3659:1761:0161:30
Skarmat Toruń2:093:004:556:324:127:325:554:582:261:543:497:144:411:440:29
297Zbigniew Klawczyński63:451:425:3811:4616:3521:1327:5032:3437:5540:5742:4846:5556:5060:5863:1163:45
Skarmat Toruń1:423:566:084:494:386:374:445:213:021:514:079:554:082:130:34
395Jan Macul73:371:565:3411:4816:0628:3235:1439:2644:0546:5948:5856:5063:4570:4173:0573:37
UKS Traper Złocieniec1:563:386:144:1812:266:424:124:392:541:597:526:556:562:240:32
494Waldemar Fijor78:112:567:0516:3221:4025:4534:4340:2347:3651:1653:2958:1767:3575:0577:1978:11
Skarmat Toruń2:564:099:275:084:058:585:407:133:402:134:489:187:302:140:52
596Tomasz Sikora153:393:338:5917:2825:4232:0542:2361:4369:3473:29118:02128:51140:18147:49152:08153:39152:10
Indywidualny3:335:268:298:146:2310:1819:207:513:5544:3310:4911:277:314:191:31*100
 
 
 
M65 (1)4,2 km12 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(49)2(47)3(41)4(46)5(40)6(55)7(35)8(39)9(50)10(52)11(53)12(100)Meta
 
199Bogdan Lewoń55:482:247:0211:5918:2123:1526:2029:5732:0537:3047:0452:1054:5755:48
UMKS Orkan Ostróda2:244:384:576:224:543:053:372:085:259:345:062:470:51
 
 
 
K10N (12)2,8 km5 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(31)2(32)3(33)4(34)5(100)Meta
 
111Eliza Trela19:461:288:3213:4016:3218:4419:466:58
UKS Traper Złocieniec1:287:045:082:522:121:02*36
29Julia Moczarska20:541:349:0215:0718:3320:1420:54
UKS Traper Złocieniec1:347:286:053:261:410:40
312Barbara Szydłowska22:491:3411:4817:2920:3622:1522:49
UKS Traper Złocieniec1:3410:145:413:071:390:34
48Maja Piziak25:331:258:5614:37-----19:5720:33
UKS Traper Złocieniec1:257:315:415:200:36
56Dagmara Sierocka26:011:399:0515:21-----20:1921:01
UKS Traper Złocieniec1:397:266:164:580:42
614Pola Ciborowska26:271:468:3817:4921:4325:2626:27
Aktywne Choszczno1:466:529:113:543:431:01
710Aleksandra Prątnicka26:571:3614:1620:5224:3726:1626:5712:33
UKS Traper Złocieniec1:3612:406:363:451:390:41*36
87Gabrysia Pilewska30:141:269:0421:3727:3229:2630:14
UKS Traper Złocieniec1:267:3812:335:551:540:48
915Jagoda Żabko31:471:2712:5119:4628:3930:4431:47
Aktywne Choszczno1:2711:246:558:532:051:03
1013Lena Konieczna32:281:5813:3523:5127:4031:2232:28
Aktywne Choszczno1:5811:3710:163:493:421:06
1117Julia Gorząd35:283:2416:3026:2530:5934:0735:2812:3813:27
Aktywne Choszczno3:2413:069:554:343:081:21*36*36
1216Majka Gorząd37:463:0818:4825:4834:3636:4137:46
Aktywne Choszczno3:0815:407:008:482:051:05
 
 
 
K10 (2)2,1 km7 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(31)2(35)3(36)4(32)5(33)6(34)7(100)Meta
 
13Hanna JóŚKo37:131:354:599:1610:3217:4234:1836:3537:13
Aktywne Choszczno1:353:244:171:167:1016:362:170:38
24Zuzanna Ikiert64:451:5019:5226:1227:2052:2062:1764:0664:45
Aktywne Choszczno1:5018:026:201:0825:009:571:490:39
 
 
 
K12 (4)2,6 km8 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(35)2(36)3(32)4(33)5(37)6(38)7(34)8(100)Meta
 
122Izabela Borowiec43:124:369:0910:5015:5422:3231:3640:1642:2843:1242:2942:32
UKS Traper Złocieniec4:364:331:415:046:389:048:402:120:44*100*100
219Kinga Łukijańska46:227:4212:1213:5518:5825:3534:4543:2245:3646:22
UKS Traper Złocieniec7:424:301:435:036:379:108:372:140:46
321Martyna Piziak58:066:4411:2713:0927:3432:1541:4254:2657:2258:06
UKS Traper Złocieniec6:444:431:4214:254:419:2712:442:560:44
420Zuzanna Osak67:477:2211:5014:0223:2327:1057:1563:5467:0367:47
UKS Traper Złocieniec7:224:282:129:213:4730:056:393:090:44
 
 
 
K14 (5)3,4 km9 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(32)2(33)3(37)4(56)5(55)6(35)7(38)8(34)9(100)Meta
 
127Kornelia Duda30:583:086:138:0314:2317:0319:5024:2429:1930:2530:58
UKS Traper Złocieniec3:083:051:506:202:402:474:344:551:060:33
228Nadia Stempniewska34:002:517:499:5416:2319:1121:5626:4232:0633:2934:00
UKS Traper Złocieniec2:514:582:056:292:482:454:465:241:230:31
324Magdalena Szydłowska34:443:136:328:4115:4118:2121:4226:3532:3034:0834:44
UKS Traper Złocieniec3:133:192:097:002:403:214:535:551:380:36
425Wanessa Trela38:005:509:3511:4418:4021:3424:5429:3835:4437:1538:00
UKS Traper Złocieniec5:503:452:096:562:543:204:446:061:310:45
526Anastazja Motylińska41:375:5810:3613:0820:1723:3526:4531:4139:3140:5641:37
UKS Traper Złocieniec5:584:382:327:093:183:104:567:501:250:41
 
 
 
K16 (1)4,2 km12 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(49)2(47)3(41)4(46)5(40)6(55)7(35)8(39)9(50)10(52)11(53)12(100)Meta
 
130Alcja Borek87:076:0711:5516:5824:4637:1141:0244:3548:2464:3379:0783:3786:1387:07
UKS Traper Złocieniec6:075:485:037:4812:253:513:333:4916:0914:344:302:360:54
 
 
 
K18 (3)5,8 km14 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(49)2(47)3(46)4(54)5(45)6(48)7(41)8(55)9(35)10(39)11(50)12(52)13(53)14(100)Meta
 
131Dominika Krzemińska71:402:046:2113:5419:5024:3731:0235:5744:2448:0650:2954:3064:2968:4971:0271:40
UKS Traper Złocieniec2:044:177:335:564:476:254:558:273:422:234:019:594:202:130:38
233Młgorzata Miłaszewicz74:422:479:2516:5822:5327:4033:5538:5447:3051:1653:3057:3367:3371:4674:0374:42
UKS Traper Złocieniec2:476:387:335:554:476:154:598:363:462:144:0310:004:132:170:39
332Dominika Kręc77:542:126:4816:2523:4528:2035:4940:1046:3849:2756:3460:3970:3974:5977:1177:54
UKS Traper Złocieniec2:124:369:377:204:357:294:216:282:497:074:0510:004:202:120:43
 
 
 
K20/21 (1)6,6 km15 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(49)2(39)3(55)4(46)5(54)6(45)7(48)8(43)9(42)10(41)11(40)12(50)13(52)14(53)15(100)Meta
 
137Zuzanna Kmieć82:052:155:099:1914:4720:1824:1832:1538:0443:0647:5155:0762:0271:5778:4781:3182:05
UKS Traper Złocieniec2:152:544:105:285:314:007:575:495:024:457:166:559:556:502:440:34
 
 
 
K35/40 (3)5,8 km14 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(49)2(47)3(46)4(54)5(45)6(48)7(41)8(55)9(35)10(39)11(50)12(52)13(53)14(100)Meta
 
140Monika Borek50:542:096:4011:0914:3318:2422:2625:5230:0332:3135:3238:3344:2648:4550:2550:54
UKS Traper Złocieniec2:094:314:293:243:514:023:264:112:283:013:015:534:191:400:29
239Katarzyna Dybka60:221:546:0311:1215:0118:0322:5926:4931:1933:3635:0344:3753:1657:5459:4660:22
12BZ1:544:095:093:493:024:563:504:302:171:279:348:394:381:520:36
341Ewa Paulinek71:352:467:1914:1819:4324:3130:4435:4344:3448:1350:2655:4364:3468:3870:5971:35
CSlog2:464:336:595:254:486:134:598:513:392:135:178:514:042:210:36
 
 
 
KM10NR (3)2,8 km5 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(31)2(32)3(33)4(34)5(100)Meta
 
143Agata Moczarska18:241:544:5811:4014:5117:1118:24
UKS Traper Złocieniec1:543:046:423:112:201:13
244Bartosz Drobotko34:043:2216:3225:3430:4533:1134:04
Aktywne Choszczno3:2213:109:025:112:260:53
342Franciszek Wroński40:161:5410:0029:1133:4835:5240:166:388:11
UKS Traper Złocieniec1:548:0619:114:372:044:24*36*38