XXIX MPiK w BnOniedz. 18.09.2022 12:49
Wyniki z międyczasami - SREDNIstworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
M10N (6)2,8 km5 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(48)2(31)3(54)4(51)5(100)Meta
 
156Adam Szulc17:061:48+0:05(3)6:41+0:10(3)8:070:00(1)12:400:00(1)16:350:00(1)17:060:00(1)
UKS Traper Złocieniec1:48+0:05(3)4:53+1:03(3)1:260:00(1)4:330:00(1)3:55+0:20(2)0:310:00(1)
 
2101Kacper Mazan25:562:50+1:07(5)6:40+0:09(2)9:49+1:42(2)21:43+9:03(2)25:18+8:43(2)25:56+8:50(2)
KOS BnO Szczecin2:50+1:07(5)3:500:00(1)3:09+1:43(2)11:54+7:21(5)3:350:00(1)0:38+0:07(5)
 
355Karol Łukijański35:241:430:00(1)----------19:1123:0925:24+18:18(3)
UKS Traper Złocieniec1:430:00(1)17:283:582:15+1:44(6)
 
454Wiktor Potomski36:201:430:00(1)6:310:00(1)24:52+16:45(4)31:48+19:08(4)35:48+19:13(3)36:20+19:14(4)
Aktywne Choszczno1:430:00(1)4:48+0:58(2)18:21+16:55(5)6:56+2:23(2)4:00+0:25(3)0:32+0:01(3)
 
557Borys Ciborowski37:582:15+0:32(4)10:53+4:22(4)18:58+10:51(3)29:31+16:51(3)37:27+20:52(4)37:58+20:52(5)
Aktywne Choszczno2:15+0:32(4)8:38+4:48(4)8:05+6:39(3)10:33+6:00(3)7:56+4:21(4)0:310:00(1)
 
659Aleksander Klejna44:043:38+1:55(6)16:51+10:20(5)24:56+16:49(5)35:33+22:53(5)43:32+26:57(5)44:04+26:58(6)
Aktywne Choszczno3:38+1:55(6)13:13+9:23(5)8:05+6:39(3)10:37+6:04(4)7:59+4:24(5)0:32+0:01(3)
 
 
 
 
M10 (3)1,9 km6 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(48)2(31)3(54)4(45)5(51)6(100)Meta
 
150Adam Borek17:021:190:00(1)3:590:00(1)4:520:00(1)9:010:00(1)13:170:00(1)16:410:00(1)17:020:00(1)
UKS Traper Złocieniec1:190:00(1)2:400:00(1)0:530:00(1)4:090:00(1)4:160:00(1)3:240:00(1)0:210:00(1)
 
253Ignacy Żabko30:143:19+2:00(2)8:52+4:53(3)10:09+5:17(3)20:11+11:10(3)25:04+11:47(2)29:46+13:05(2)30:14+13:12(2)
Aktywne Choszczno3:19+2:00(2)5:33+2:53(3)1:17+0:24(2)10:02+5:53(3)4:53+0:37(2)4:42+1:18(2)0:28+0:07(2)
 
352Alan Ławrzecki33:523:19+2:00(2)7:34+3:35(2)9:18+4:26(2)13:56+4:55(2)25:16+11:59(3)33:11+16:30(3)33:52+16:50(3)
Aktywne Choszczno3:19+2:00(2)4:15+1:35(2)1:44+0:51(3)4:38+0:29(2)11:20+7:04(3)7:55+4:31(3)0:41+0:20(3)
 
 
 
 
M12 (10)2,1 km8 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(45)2(54)3(31)4(48)5(51)6(46)7(53)8(100)Meta
 
165Natan Szymanowski19:114:150:00(1)6:570:00(1)8:020:00(1)11:180:00(1)12:430:00(1)16:040:00(1)18:180:00(1)18:500:00(1)19:110:00(1)
UKS Traper Złocieniec4:150:00(1)2:42+0:20(2)1:05+0:06(2)3:160:00(1)1:25+0:20(4)3:210:00(1)2:14+0:29(2)0:32+0:08(4)0:21+0:01(2)
 
273Wiktor Młynarczyk26:544:59+0:44(2)11:44+4:47(6)12:43+4:41(4)16:51+5:33(4)17:56+5:13(2)23:38+7:34(2)25:56+7:38(2)26:34+7:44(2)26:54+7:43(2)
Aktywne Choszczno4:59+0:44(2)6:45+4:23(7)0:590:00(1)4:08+0:52(5)1:050:00(1)5:42+2:21(2)2:18+0:33(6)0:38+0:14(6)0:200:00(1)
 
370Jakub Klejna29:115:47+1:32(7)8:57+2:00(4)11:20+3:18(3)14:38+3:20(3)18:09+5:26(3)26:07+10:03(3)28:24+10:06(3)28:48+9:58(3)29:11+10:00(3)
Aktywne Choszczno5:47+1:32(7)3:10+0:48(3)2:23+1:24(8)3:18+0:02(2)3:31+2:26(9)7:58+4:37(4)2:17+0:32(4)0:240:00(1)0:23+0:03(4)
 
466Szymon Lewicki33:355:04+0:49(3)8:56+1:59(3)10:11+2:09(2)14:28+3:10(2)18:46+6:03(4)30:32+14:28(4)32:17+13:59(4)33:03+14:13(4)33:35+14:24(4)
UKS Traper Złocieniec5:04+0:49(3)3:52+1:30(5)1:15+0:16(4)4:17+1:01(6)4:18+3:13(10)11:46+8:25(5)1:450:00(1)0:46+0:22(8)0:32+0:12(8)
 
577Marcel Kowalik35:175:27+1:12(5)9:54+2:57(5)17:23+9:21(7)21:21+10:03(6)24:12+11:29(7)32:09+16:05(5)34:26+16:08(5)34:54+16:04(5)35:17+16:06(5)
Aktywne Choszczno5:27+1:12(5)4:27+2:05(6)7:29+6:30(9)3:58+0:42(4)2:51+1:46(8)7:57+4:36(3)2:17+0:32(4)0:28+0:04(2)0:23+0:03(4)
 
672Adam Słupecki41:145:29+1:14(6)12:18+5:21(7)14:08+6:06(5)19:47+8:29(5)21:42+8:59(5)37:27+21:23(6)40:07+21:49(6)40:46+21:56(6)41:14+22:03(6)
Aktywne Choszczno5:29+1:14(6)6:49+4:27(9)1:50+0:51(6)5:39+2:23(9)1:55+0:50(5)15:45+12:24(6)2:40+0:55(8)0:39+0:15(7)0:28+0:08(7)
 
767Jeremiasz Bruzi47:0011:24+7:09(9)18:12+11:15(8)19:59+11:57(8)25:45+14:27(9)27:40+14:57(10)43:26+27:22(7)46:04+27:46(7)46:39+27:49(7)47:00+27:49(7)
Aktywne Choszczno11:24+7:09(9)6:48+4:26(8)1:47+0:48(5)5:46+2:30(10)1:55+0:50(5)15:46+12:25(7)2:38+0:53(7)0:35+0:11(5)0:21+0:01(2)
 
869Michał Ikiert49:585:05+0:50(4)7:27+0:30(2)16:20+8:18(6)21:25+10:07(7)22:39+9:56(6)46:51+30:47(8)49:05+30:47(8)49:34+30:44(8)49:58+30:47(8)
Aktywne Choszczno5:05+0:50(4)2:220:00(1)8:53+7:54(10)5:05+1:49(8)1:14+0:09(2)24:12+20:51(8)2:14+0:29(2)0:29+0:05(3)0:24+0:04(6)
 
 
63Kornel Prątnickinkl14:55+10:40(10)18:30+11:33(9)20:39+12:37(9)25:15+13:57(8)27:22+14:39(8)---------------39:20
UKS Traper Złocieniec14:55+10:40(10)3:35+1:13(4)2:09+1:10(7)4:36+1:20(7)2:07+1:02(7)11:58+11:38(10)
 
68Szymon Andrzejewskinkl10:36+6:21(8)21:42+14:45(10)22:52+14:50(10)26:19+15:01(10)27:39+14:56(9)-----59:5460:4561:22
Aktywne Choszczno10:36+6:21(8)11:06+8:44(10)1:10+0:11(3)3:27+0:11(3)1:20+0:15(3)32:150:510:37+0:17(9)
 
 
 
 
M14 (1)3,1 km10 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(45)2(54)3(57)4(35)5(36)6(51)7(34)8(46)9(53)
10(100)Meta
 
146Piotr Tomczyk45:574:390:00(1)6:320:00(1)18:210:00(1)20:250:00(1)26:520:00(1)37:140:00(1)41:400:00(1)43:460:00(1)45:000:00(1)
Aktywne Choszczno4:390:00(1)1:530:00(1)11:490:00(1)2:040:00(1)6:270:00(1)10:220:00(1)4:260:00(1)2:060:00(1)1:140:00(1)
45:320:00(1)45:570:00(1)
0:320:00(1)0:250:00(1)
 
 
 
 
M16 (2)4,1 km15 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(36)2(50)3(40)4(35)5(32)6(38)7(56)8(52)9(34)
10(42)11(43)12(51)13(46)14(53)15(100)Meta
 
178Lev Dubro41:392:580:00(1)5:020:00(1)8:360:00(1)11:290:00(1)16:090:00(1)16:410:00(1)20:100:00(1)25:130:00(1)29:150:00(1)
UKS Traper Złocieniec2:580:00(1)2:04+0:07(2)3:340:00(1)2:530:00(1)4:400:00(1)0:320:00(1)3:290:00(1)5:030:00(1)4:020:00(1)
33:240:00(1)35:070:00(1)36:030:00(1)39:050:00(1)40:440:00(1)41:190:00(1)41:390:00(1)
4:090:00(1)1:43+0:12(2)0:560:00(1)3:020:00(1)1:390:00(1)0:35+0:04(2)0:200:00(1)
 
249Szymon Tomczyk96:343:44+0:46(2)5:41+0:39(2)12:37+4:01(2)19:05+7:36(2)26:42+10:33(2)27:18+10:37(2)47:36+27:26(2)72:02+46:49(2)78:47+49:32(2)
Aktywne Choszczno3:44+0:46(2)1:570:00(1)6:56+3:22(2)6:28+3:35(2)7:37+2:57(2)0:36+0:04(2)20:18+16:49(2)24:26+19:23(2)6:45+2:43(2)
86:08+52:44(2)87:39+52:32(2)89:51+53:48(2)93:28+54:23(2)95:37+54:53(2)96:08+54:49(2)96:34+54:55(2)
7:21+3:12(2)1:310:00(1)2:12+1:16(2)3:37+0:35(2)2:09+0:30(2)0:310:00(1)0:26+0:06(2)
 
 
 
 
M20/21 (2)5,1 km19 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(32)2(39)3(50)4(40)5(55)6(57)7(49)8(35)9(37)
10(56)11(33)12(52)13(42)14(43)15(44)16(34)17(46)18(53)
19(100)Meta
 
181Marcin Golonka70:583:42+1:33(2)5:56+1:27(2)10:03+3:40(2)20:33+11:09(2)25:40+13:17(2)27:04+13:37(2)27:47+13:47(2)30:05+14:42(2)37:00+16:48(2)
UKS Dębołęka3:42+1:33(2)2:140:00(1)4:07+2:13(2)10:30+7:29(2)5:07+2:08(2)1:24+0:20(2)0:43+0:10(2)2:18+0:55(2)6:55+2:06(2)
43:25+21:04(2)49:11+25:52(2)53:29+26:41(2)60:18+30:12(2)61:45+30:35(2)64:100:00(1)66:180:00(1)68:230:00(1)69:570:00(1)
6:25+4:16(2)5:46+4:48(2)4:18+0:49(2)6:49+3:31(2)1:27+0:23(2)2:250:00(1)2:080:00(1)2:050:00(1)1:340:00(1)
70:340:00(1)70:580:00(1)62:27
0:370:00(1)0:24+0:02(2)*51
 
 
80Jakub Sawościaniknkl2:090:00(1)4:290:00(1)6:230:00(1)9:240:00(1)12:230:00(1)13:270:00(1)14:000:00(1)15:230:00(1)20:120:00(1)
UKS Traper Złocieniec2:090:00(1)2:20+0:06(2)1:540:00(1)3:010:00(1)2:590:00(1)1:040:00(1)0:330:00(1)1:230:00(1)4:490:00(1)
22:210:00(1)23:190:00(1)26:480:00(1)30:060:00(1)31:100:00(1)-----33:3434:1635:07
2:090:00(1)0:580:00(1)3:290:00(1)3:180:00(1)1:040:00(1)2:240:420:51
35:3535:5731:39
0:280:220:00(1)*51
 
 
 
 
M35/40 (4)4,7 km17 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(38)2(56)3(37)4(50)5(40)6(35)7(36)8(32)9(33)
10(52)11(34)12(46)13(42)14(43)15(51)16(53)17(100)Meta
 
182Marcin Grydziuszko47:533:390:00(1)8:050:00(1)10:340:00(1)15:150:00(1)18:060:00(1)23:240:00(1)26:040:00(1)28:510:00(1)31:320:00(1)
UKS Energetyk Dychow3:390:00(1)4:26+0:14(2)2:290:00(1)4:41+0:51(2)2:510:00(1)5:18+0:36(2)2:400:00(1)2:470:00(1)2:410:00(1)
34:030:00(1)37:270:00(1)40:130:00(1)41:300:00(1)42:540:00(1)43:360:00(1)46:520:00(1)47:320:00(1)47:530:00(1)
2:310:00(1)3:240:00(1)2:460:00(1)1:170:00(1)1:240:00(1)0:420:00(1)3:160:00(1)0:400:00(1)0:210:00(1)
 
286Przemysław Kraczkowski72:084:47+1:08(2)8:59+0:54(2)13:21+2:47(2)17:11+1:56(2)21:29+3:23(2)26:11+2:47(2)30:35+4:31(2)33:46+4:55(2)38:14+6:42(2)
142 BLP Trzebiatów4:47+1:08(2)4:120:00(1)4:22+1:53(4)3:500:00(1)4:18+1:27(2)4:420:00(1)4:24+1:44(2)3:11+0:24(2)4:28+1:47(2)
49:53+15:50(2)54:44+17:17(2)59:28+19:15(2)62:53+21:23(2)64:51+21:57(2)65:50+22:14(2)70:49+23:57(2)71:36+24:04(2)72:08+24:15(2)
11:39+9:08(4)4:51+1:27(2)4:44+1:58(4)3:25+2:08(4)1:58+0:34(2)0:59+0:17(2)4:59+1:43(2)0:47+0:07(2)0:32+0:11(2)
 
3Przemysław Klejna97:316:42+3:03(3)15:19+7:14(3)19:29+8:55(3)28:48+13:33(3)38:01+19:55(3)43:44+20:20(3)51:29+25:25(3)55:44+26:53(3)62:02+30:30(3)
Aktywne Choszczno6:42+3:03(3)8:37+4:25(3)4:10+1:41(2)9:19+5:29(3)9:13+6:22(4)5:43+1:01(4)7:45+5:05(3)4:15+1:28(3)6:18+3:37(4)
70:00+35:57(3)77:02+39:35(3)81:30+41:17(3)84:25+42:55(3)87:06+44:12(3)88:23+44:47(3)96:11+49:19(3)96:58+49:26(3)97:31+49:38(3)
7:58+5:27(2)7:02+3:38(4)4:28+1:42(3)2:55+1:38(2)2:41+1:17(4)1:17+0:35(3)7:48+4:32(4)0:47+0:07(2)0:33+0:12(4)
 
485Maciej Kamola112:3321:44+18:05(4)30:21+22:16(4)34:36+24:02(4)44:13+28:58(4)53:10+35:04(4)58:48+35:24(4)66:39+40:35(4)71:05+42:14(4)77:06+45:34(4)
Choszczno21:44+18:05(4)8:37+4:25(3)4:15+1:46(3)9:37+5:47(4)8:57+6:06(3)5:38+0:56(3)7:51+5:11(4)4:26+1:39(4)6:01+3:20(3)
85:12+51:09(4)92:11+54:44(4)96:22+56:09(4)99:35+58:05(4)102:11+59:17(4)103:29+59:53(4)111:14+64:22(4)112:01+64:29(4)112:33+64:40(4)
8:06+5:35(3)6:59+3:35(3)4:11+1:25(2)3:13+1:56(3)2:36+1:12(3)1:18+0:36(4)7:45+4:29(3)0:47+0:07(2)0:32+0:11(2)
 
 
 
 
M45/50 (6)4,1 km15 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(36)2(50)3(40)4(35)5(32)6(38)7(56)8(52)9(34)
10(42)11(43)12(51)13(46)14(53)15(100)Meta
 
193Szczepan Fiedorowicz33:173:09+0:01(2)4:200:00(1)6:550:00(1)9:380:00(1)13:110:00(1)13:500:00(1)16:440:00(1)23:23+0:04(2)26:050:00(1)
UKS Traper Złocieniec3:09+0:01(2)1:110:00(1)2:350:00(1)2:430:00(1)3:330:00(1)0:39+0:04(2)2:540:00(1)6:39+3:07(4)2:420:00(1)
27:170:00(1)28:190:00(1)29:300:00(1)31:190:00(1)32:220:00(1)32:530:00(1)33:170:00(1)
1:120:00(1)1:020:00(1)1:11+0:32(6)1:490:00(1)1:03+0:02(2)0:31+0:05(3)0:24+0:04(3)
 
289Tomasz Duda33:383:080:00(1)4:42+0:22(2)7:18+0:23(2)10:12+0:34(2)14:30+1:19(2)15:05+1:15(2)18:08+1:24(2)23:190:00(1)26:37+0:32(2)
UKS Traper Złocieniec3:080:00(1)1:34+0:23(4)2:36+0:01(2)2:54+0:11(2)4:18+0:45(4)0:350:00(1)3:03+0:09(3)5:11+1:39(3)3:18+0:36(2)
28:00+0:43(2)29:06+0:47(2)29:48+0:18(2)31:47+0:28(2)32:48+0:26(2)33:18+0:25(2)33:38+0:21(2)
1:23+0:11(3)1:06+0:04(2)0:42+0:03(3)1:59+0:10(2)1:010:00(1)0:30+0:04(2)0:200:00(1)
 
392Wojciech Kluska36:383:36+0:28(5)5:05+0:45(4)7:56+1:01(3)11:01+1:23(3)15:10+1:59(3)15:50+2:00(3)19:29+2:45(3)23:44+0:25(3)27:30+1:25(3)
Skarmat Toruń3:36+0:28(5)1:29+0:18(3)2:51+0:16(3)3:05+0:22(3)4:09+0:36(2)0:40+0:05(4)3:39+0:45(4)4:15+0:43(2)3:46+1:04(3)
29:51+2:34(3)31:19+3:00(3)32:05+2:35(3)34:10+2:51(3)35:30+3:08(3)36:12+3:19(3)36:38+3:21(3)
2:21+1:09(6)1:28+0:26(5)0:46+0:07(5)2:05+0:16(4)1:20+0:19(3)0:42+0:16(6)0:26+0:06(4)
 
490Sławomir Krzyminiewski40:453:55+0:47(6)5:59+1:39(6)9:15+2:20(6)12:41+3:03(5)17:56+4:45(5)18:43+4:53(5)22:37+5:53(5)26:09+2:50(4)30:37+4:32(4)
UKS Dębołęka3:55+0:47(6)2:04+0:53(6)3:16+0:41(4)3:26+0:43(4)5:15+1:42(6)0:47+0:12(6)3:54+1:00(6)3:320:00(1)4:28+1:46(6)
32:27+5:10(4)34:04+5:45(4)34:48+5:18(4)38:11+6:52(4)39:40+7:18(4)40:19+7:26(4)40:45+7:28(4)
1:50+0:38(5)1:37+0:35(6)0:44+0:05(4)3:23+1:34(6)1:29+0:28(4)0:39+0:13(5)0:26+0:06(4)
 
588Marcin Sochacki45:543:26+0:18(4)5:24+1:04(5)8:43+1:48(5)12:13+2:35(4)17:21+4:10(4)18:00+4:10(4)21:48+5:04(4)33:37+10:18(5)37:28+11:23(5)
UKS Energetyk Dychow3:26+0:18(4)1:58+0:47(5)3:19+0:44(5)3:30+0:47(5)5:08+1:35(5)0:39+0:04(2)3:48+0:54(5)11:49+8:17(5)3:51+1:09(4)
38:56+11:39(5)40:15+11:56(5)40:54+11:24(5)42:58+11:39(5)44:53+12:31(5)45:25+12:32(5)45:54+12:37(5)
1:28+0:16(4)1:19+0:17(4)0:390:00(1)2:04+0:15(3)1:55+0:54(6)0:32+0:06(4)0:29+0:09(6)
 
687Adam Rozumek54:373:24+0:16(3)4:47+0:27(3)8:12+1:17(4)22:08+12:30(6)26:18+13:07(6)27:01+13:11(6)29:56+13:12(6)42:32+19:13(6)46:30+20:25(6)
UKS Energetyk Dychow3:24+0:16(3)1:23+0:12(2)3:25+0:50(6)13:56+11:13(6)4:10+0:37(3)0:43+0:08(5)2:55+0:01(2)12:36+9:04(6)3:58+1:16(5)
47:50+20:33(6)49:00+20:41(6)49:40+20:10(6)51:57+20:38(6)53:50+21:28(6)54:16+21:23(6)54:37+21:20(6)
1:20+0:08(2)1:10+0:08(3)0:40+0:01(2)2:17+0:28(5)1:53+0:52(5)0:260:00(1)0:21+0:01(2)
 
 
 
 
M55/60 (5)3,8 km14 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(32)2(35)3(40)4(50)5(36)6(38)7(33)8(52)9(34)
10(44)11(43)12(42)13(53)14(100)Meta
 
198Tomasz Koczko38:473:080:00(1)8:40+0:17(2)12:030:00(1)15:320:00(1)18:37+0:16(2)20:32+0:19(2)23:000:00(1)26:00+0:06(2)29:330:00(1)
Skarmat Toruń3:080:00(1)5:32+0:30(2)3:230:00(1)3:290:00(1)3:05+1:01(3)1:55+0:03(2)2:280:00(1)3:00+0:17(4)3:330:00(1)
33:09+0:08(2)33:570:00(1)35:360:00(1)37:540:00(1)38:250:00(1)38:470:00(1)
3:36+1:15(4)0:480:00(1)1:39+0:04(2)2:180:00(1)0:310:00(1)0:220:00(1)
 
297Zbigniew Klawczyński39:563:21+0:13(2)8:230:00(1)12:04+0:01(2)16:17+0:45(2)18:210:00(1)20:130:00(1)23:01+0:01(2)25:540:00(1)30:13+0:40(2)
Skarmat Toruń3:21+0:13(2)5:020:00(1)3:41+0:18(2)4:13+0:44(4)2:040:00(1)1:520:00(1)2:48+0:20(2)2:53+0:10(3)4:19+0:46(2)
33:010:00(1)34:03+0:06(2)36:01+0:25(2)38:51+0:57(2)39:32+1:07(2)39:56+1:09(2)
2:48+0:27(3)1:02+0:14(2)1:58+0:23(4)2:50+0:32(3)0:41+0:10(2)0:24+0:02(2)
 
394Waldemar Fijor42:003:43+0:35(4)9:58+1:35(4)14:13+2:10(4)17:58+2:26(4)20:04+1:43(3)22:29+2:16(3)25:19+2:19(3)28:02+2:08(3)32:28+2:55(3)
Skarmat Toruń3:43+0:35(4)6:15+1:13(4)4:15+0:52(4)3:45+0:16(2)2:06+0:02(2)2:25+0:33(4)2:50+0:22(3)2:430:00(1)4:26+0:53(4)
34:49+1:48(3)36:14+2:17(3)38:08+2:32(3)40:52+2:58(3)41:33+3:08(3)42:00+3:13(3)
2:210:00(1)1:25+0:37(5)1:54+0:19(3)2:44+0:26(2)0:41+0:10(2)0:27+0:05(3)
 
495Jan Macul45:073:24+0:16(3)9:02+0:39(3)12:47+0:44(3)16:41+1:09(3)21:38+3:17(4)23:46+3:33(4)28:29+5:29(4)31:12+5:18(4)35:31+5:58(4)
UKS Traper Złocieniec3:24+0:16(3)5:38+0:36(3)3:45+0:22(3)3:54+0:25(3)4:57+2:53(5)2:08+0:16(3)4:43+2:15(4)2:430:00(1)4:19+0:46(2)
38:04+5:03(4)39:06+5:09(4)40:41+5:05(4)43:45+5:51(4)44:36+6:11(4)45:07+6:20(4)
2:33+0:12(2)1:02+0:14(2)1:350:00(1)3:04+0:46(4)0:51+0:20(4)0:31+0:09(4)
 
596Tomasz Sikora80:009:38+6:30(5)17:37+9:14(5)27:18+15:15(5)35:54+20:22(5)39:30+21:09(5)42:36+22:23(5)52:51+29:51(5)57:21+31:27(5)66:19+36:46(5)
Indywidualny9:38+6:30(5)7:59+2:57(5)9:41+6:18(5)8:36+5:07(5)3:36+1:32(4)3:06+1:14(5)10:15+7:47(5)4:30+1:47(5)8:58+5:25(5)
69:56+36:55(5)71:01+37:04(5)74:09+38:33(5)78:28+40:34(5)79:25+41:00(5)80:00+41:13(5)44:03
3:37+1:16(5)1:05+0:17(4)3:08+1:33(5)4:19+2:01(5)0:57+0:26(5)0:35+0:13(5)*32
 
 
 
 
M65 (1)3,3 km11 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(36)2(50)3(40)4(35)5(32)6(33)7(52)8(34)9(46)
10(53)11(100)Meta
 
199Bogdan Lewoń45:255:220:00(1)8:080:00(1)13:430:00(1)18:260:00(1)25:000:00(1)28:550:00(1)33:230:00(1)39:490:00(1)42:130:00(1)
UMKS Orkan Ostróda5:220:00(1)2:460:00(1)5:350:00(1)4:430:00(1)6:340:00(1)3:550:00(1)4:280:00(1)6:260:00(1)2:240:00(1)
43:580:00(1)44:580:00(1)45:250:00(1)
1:450:00(1)1:000:00(1)0:270:00(1)
 
 
 
 
K10N (12)2,8 km5 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(48)2(31)3(54)4(51)5(100)Meta
 
18Maja Piziak17:241:58+0:05(3)5:44+0:02(2)8:030:00(1)12:070:00(1)17:030:00(1)17:240:00(1)
UKS Traper Złocieniec1:58+0:05(3)3:460:00(1)2:190:00(1)4:040:00(1)4:56+1:23(7)0:210:00(1)
 
215Jagoda Żabko19:322:08+0:15(5)----------5:048:569:32+2:08(2)
Aktywne Choszczno2:08+0:15(5)2:563:520:36+0:15(7)
 
39Julia Moczarska19:522:01+0:08(4)5:53+0:11(3)8:53+0:50(3)15:36+3:29(2)19:22+2:19(2)19:52+2:28(3)19:25
UKS Traper Złocieniec2:01+0:08(4)3:52+0:06(3)3:00+0:41(3)6:43+2:39(2)3:46+0:13(2)0:30+0:09(5)*100
 
46Dagmara Sierocka20:512:21+0:28(7)6:38+0:56(5)9:29+1:26(4)16:34+4:27(4)20:23+3:20(3)20:51+3:27(4)
UKS Traper Złocieniec2:21+0:28(7)4:17+0:31(5)2:51+0:32(2)7:05+3:01(4)3:49+0:16(3)0:28+0:07(3)
 
510Aleksandra Prątnicka22:542:12+0:19(6)6:22+0:40(4)9:49+1:46(5)16:32+4:25(3)22:01+4:58(4)22:54+5:30(5)13:3122:02
UKS Traper Złocieniec2:12+0:19(6)4:10+0:24(4)3:27+1:08(5)6:43+2:39(2)5:29+1:56(8)0:53+0:32(11)*45*100
 
611Eliza Trela24:581:56+0:03(2)5:420:00(1)8:48+0:45(2)20:46+8:39(6)24:19+7:16(5)24:58+7:34(6)
UKS Traper Złocieniec1:56+0:03(2)3:460:00(1)3:06+0:47(4)11:58+7:54(8)3:330:00(1)0:39+0:18(10)
 
714Pola Ciborowska25:282:52+0:59(10)8:25+2:43(7)12:32+4:29(6)20:24+8:17(5)24:50+7:47(6)25:28+8:04(7)
Aktywne Choszczno2:52+0:59(10)5:33+1:47(7)4:07+1:48(7)7:52+3:48(6)4:26+0:53(5)0:38+0:17(8)
 
87Gabrysia Pilewska26:341:530:00(1)12:08+6:26(8)-----17:3421:0821:34+9:10(8)8:38
UKS Traper Złocieniec1:530:00(1)10:15+6:29(8)5:263:340:26+0:05(2)*54
 
912Barbara Szydłowska32:332:23+0:30(8)18:07+12:25(9)-----23:3527:0527:33+15:09(9)9:0814:37
UKS Traper Złocieniec2:23+0:30(8)15:44+11:58(9)5:283:300:28+0:07(3)*45*54
 
103Hanna JóŚKo34:513:49+1:56(12)-----10:4425:1729:1329:51+17:27(10)
Aktywne Choszczno3:49+1:56(12)6:5514:333:560:38+0:17(8)
 
1116Majka Gorząd37:243:01+1:08(11)20:22+14:40(10)24:23+16:20(7)32:15+20:08(7)36:50+19:47(7)37:24+20:00(11)
Aktywne Choszczno3:01+1:08(11)17:21+13:35(10)4:01+1:42(6)7:52+3:48(6)4:35+1:02(6)0:34+0:13(6)
 
1213Lena Konieczna38:252:44+0:51(9)7:36+1:54(6)25:59+17:56(8)33:15+21:08(8)37:30+20:27(8)38:25+21:01(12)
Aktywne Choszczno2:44+0:51(9)4:52+1:06(6)18:23+16:04(8)7:16+3:12(5)4:15+0:42(4)0:55+0:34(12)
 
 
 
 
K10 (1)1,9 km6 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(48)2(31)3(54)4(45)5(51)6(100)Meta
 
14Zuzanna Ikiert38:482:570:00(1)10:180:00(1)11:540:00(1)18:480:00(1)31:550:00(1)38:090:00(1)38:480:00(1)38:10
Aktywne Choszczno2:570:00(1)7:210:00(1)1:360:00(1)6:540:00(1)13:070:00(1)6:140:00(1)0:390:00(1)*100
 
 
 
 
K12 (4)2,1 km8 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(45)2(54)3(31)4(48)5(51)6(46)7(53)8(100)Meta
 
122Izabela Borowiec24:595:220:00(1)9:260:00(1)11:270:00(1)17:000:00(1)18:350:00(1)21:290:00(1)23:360:00(1)24:350:00(1)24:590:00(1)
UKS Traper Złocieniec5:220:00(1)4:04+0:37(2)2:01+0:14(2)5:33+1:01(4)1:350:00(1)2:540:00(1)2:07+0:08(2)0:59+0:15(4)0:240:00(1)
18:0318:04
*44*44
 
221Martyna Piziak40:126:55+1:33(2)10:22+0:56(2)12:52+1:25(2)17:24+0:24(2)28:46+10:11(2)36:31+15:02(2)39:00+15:24(2)39:44+15:09(2)40:12+15:13(2)
UKS Traper Złocieniec6:55+1:33(2)3:270:00(1)2:30+0:43(4)4:320:00(1)11:22+9:47(4)7:45+4:51(2)2:29+0:30(3)0:440:00(1)0:28+0:04(2)
 
320Zuzanna Osak44:349:25+4:03(3)13:54+4:28(3)15:41+4:14(3)21:01+4:01(3)31:25+12:50(3)39:54+18:25(3)43:04+19:28(3)44:02+19:27(3)44:34+19:35(3)
UKS Traper Złocieniec9:25+4:03(3)4:29+1:02(3)1:470:00(1)5:20+0:48(3)10:24+8:49(2)8:29+5:35(4)3:10+1:11(4)0:58+0:14(3)0:32+0:08(4)
 
419Kinga Łukijańska52:2412:51+7:29(4)22:29+13:03(4)24:44+13:17(4)30:03+13:03(4)40:32+21:57(4)48:59+27:30(4)50:58+27:22(4)51:53+27:18(4)52:24+27:25(4)
UKS Traper Złocieniec12:51+7:29(4)9:38+6:11(4)2:15+0:28(3)5:19+0:47(2)10:29+8:54(3)8:27+5:33(3)1:590:00(1)0:55+0:11(2)0:31+0:07(3)
 
 
 
 
K14 (5)2,9 km9 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(45)2(54)3(35)4(36)5(51)6(34)7(46)8(53)9(100)
Meta
 
127Kornelia Duda22:373:27+0:24(3)5:300:00(1)9:540:00(1)13:08+0:31(2)17:45+0:38(2)19:42+0:45(2)20:42+0:17(2)21:430:00(1)22:160:00(1)
UKS Traper Złocieniec3:27+0:24(3)2:030:00(1)4:24+0:03(2)3:14+0:49(4)4:37+0:23(3)1:57+0:11(3)1:000:00(1)1:010:00(1)0:33+0:03(2)
22:370:00(1)
0:210:00(1)
 
228Nadia Stempniewska22:573:20+0:17(2)5:39+0:09(3)10:00+0:06(2)12:370:00(1)17:070:00(1)18:570:00(1)20:250:00(1)21:53+0:10(2)22:36+0:20(2)
UKS Traper Złocieniec3:20+0:17(2)2:19+0:16(2)4:210:00(1)2:37+0:12(2)4:30+0:16(2)1:50+0:04(2)1:28+0:28(2)1:28+0:27(4)0:43+0:13(3)
22:57+0:20(2)
0:210:00(1)
 
326Anastazja Motylińska25:503:57+0:54(4)7:53+2:23(5)12:38+2:44(4)15:40+3:03(4)19:54+2:47(3)21:40+2:43(3)23:15+2:50(3)24:34+2:51(3)25:22+3:06(3)
UKS Traper Złocieniec3:57+0:54(4)3:56+1:53(5)4:45+0:24(3)3:02+0:37(3)4:140:00(1)1:460:00(1)1:35+0:35(5)1:19+0:18(3)0:48+0:18(4)
25:50+3:13(3)
0:28+0:07(4)
 
424Magdalena Szydłowska28:413:030:00(1)5:34+0:04(2)11:13+1:19(3)13:38+1:01(3)21:42+4:35(4)25:00+6:03(4)26:31+6:06(4)27:47+6:04(4)28:17+6:01(4)
UKS Traper Złocieniec3:030:00(1)2:31+0:28(3)5:39+1:18(5)2:250:00(1)8:04+3:50(5)3:18+1:32(4)1:31+0:31(3)1:16+0:15(2)0:300:00(1)
28:41+6:04(4)
0:24+0:03(3)
 
525Wanessa Trela31:164:52+1:49(5)7:51+2:21(4)13:15+3:21(5)17:09+4:32(5)22:07+5:00(5)26:47+7:50(5)28:18+7:53(5)29:56+8:13(5)30:45+8:29(5)
UKS Traper Złocieniec4:52+1:49(5)2:59+0:56(4)5:24+1:03(4)3:54+1:29(5)4:58+0:44(4)4:40+2:54(5)1:31+0:31(3)1:38+0:37(5)0:49+0:19(5)
31:16+8:39(5)
0:31+0:10(5)
 
 
 
 
K18 (1)3,8 km14 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(32)2(35)3(40)4(50)5(36)6(38)7(33)8(52)9(34)
10(44)11(43)12(42)13(53)14(100)Meta
 
131Dominika Krzemińska58:363:450:00(1)11:520:00(1)16:390:00(1)22:370:00(1)25:060:00(1)27:320:00(1)32:590:00(1)37:500:00(1)44:540:00(1)
UKS Traper Złocieniec3:450:00(1)8:070:00(1)4:470:00(1)5:580:00(1)2:290:00(1)2:260:00(1)5:270:00(1)4:510:00(1)7:040:00(1)
48:330:00(1)49:400:00(1)53:020:00(1)57:120:00(1)58:050:00(1)58:360:00(1)
3:390:00(1)1:070:00(1)3:220:00(1)4:100:00(1)0:530:00(1)0:310:00(1)
 
 
 
 
K20/21 (2)4,1 km15 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(36)2(50)3(40)4(35)5(32)6(38)7(56)8(52)9(34)
10(42)11(43)12(51)13(46)14(53)15(100)Meta
 
137Zuzanna Kmieć62:534:050:00(1)6:360:00(1)11:230:00(1)15:460:00(1)27:130:00(1)28:370:00(1)33:490:00(1)39:220:00(1)47:200:00(1)
UKS Traper Złocieniec4:050:00(1)2:310:00(1)4:470:00(1)4:23+0:04(2)11:270:00(1)1:240:00(1)5:120:00(1)5:330:00(1)7:58+0:12(2)
51:200:00(1)53:350:00(1)54:230:00(1)58:240:00(1)61:220:00(1)62:250:00(1)62:530:00(1)
4:000:00(1)2:15+0:07(2)0:480:00(1)4:010:00(1)2:58+0:02(2)1:030:00(1)0:280:00(1)
 
233Młgorzata Miłaszewicz66:007:07+3:02(2)9:42+3:06(2)14:31+3:08(2)18:50+3:04(2)30:18+3:05(2)31:43+3:06(2)36:57+3:08(2)42:38+3:16(2)50:24+3:04(2)
UKS Traper Złocieniec7:07+3:02(2)2:35+0:04(2)4:49+0:02(2)4:190:00(1)11:28+0:01(2)1:25+0:01(2)5:14+0:02(2)5:41+0:08(2)7:460:00(1)
54:30+3:10(2)56:38+3:03(2)57:26+3:03(2)61:30+3:06(2)64:26+3:04(2)65:30+3:05(2)66:00+3:07(2)
4:06+0:06(2)2:080:00(1)0:480:00(1)4:04+0:03(2)2:560:00(1)1:04+0:01(2)0:30+0:02(2)
 
 
 
 
K35/40 (2)3,3 km11 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(36)2(50)3(40)4(35)5(32)6(33)7(52)8(34)9(46)
10(53)11(100)Meta
 
140Monika Borek30:472:500:00(1)4:180:00(1)7:220:00(1)10:130:00(1)14:470:00(1)19:280:00(1)22:080:00(1)26:450:00(1)28:200:00(1)
UKS Traper Złocieniec2:500:00(1)1:280:00(1)3:040:00(1)2:510:00(1)4:34+0:13(2)4:410:00(1)2:40+0:03(2)4:370:00(1)1:350:00(1)
29:540:00(1)30:260:00(1)30:470:00(1)
1:340:00(1)0:320:00(1)0:210:00(1)
 
239Katarzyna Dybka33:593:17+0:27(2)5:26+1:08(2)10:18+2:56(2)13:30+3:17(2)17:51+3:04(2)22:34+3:06(2)25:11+3:03(2)29:49+3:04(2)31:26+3:06(2)
12BZ3:17+0:27(2)2:09+0:41(2)4:52+1:48(2)3:12+0:21(2)4:210:00(1)4:43+0:02(2)2:370:00(1)4:38+0:01(2)1:37+0:02(2)
33:04+3:10(2)33:37+3:11(2)33:59+3:12(2)
1:38+0:04(2)0:33+0:01(2)0:22+0:01(2)
 
 
 
 
KM10NR (5)2,8 km5 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(48)2(31)3(54)4(51)5(100)Meta
 
143Agata Moczarska19:211:590:00(1)6:380:00(1)8:090:00(1)13:300:00(1)18:250:00(1)19:210:00(1)
UKS Traper Złocieniec1:590:00(1)4:390:00(1)1:310:00(1)5:210:00(1)4:55+1:10(3)0:56+0:12(2)
 
2102Hanna Andrzejewska30:012:27+0:28(2)7:11+0:33(2)10:14+2:05(2)25:32+12:02(3)29:17+10:52(2)30:01+10:40(2)
Aktywne Choszczno2:27+0:28(2)4:44+0:05(2)3:03+1:32(2)15:18+9:57(4)3:450:00(1)0:440:00(1)
 
317Julia Gorząd32:243:00+1:01(3)9:47+3:09(3)15:13+7:04(3)24:59+11:29(2)31:25+13:00(3)32:24+13:03(3)31:32
Aktywne Choszczno3:00+1:01(3)6:47+2:08(3)5:26+3:55(3)9:46+4:25(2)6:26+2:41(4)0:59+0:15(3)*100
 
461Julian Ilnicki37:313:15+1:16(4)10:20+3:42(4)17:16+9:07(4)31:08+17:38(4)35:44+17:19(4)37:31+18:10(4)
Aktywne Choszczno3:15+1:16(4)7:05+2:26(4)6:56+5:25(5)13:52+8:31(3)4:36+0:51(2)1:47+1:03(5)
 
560Marek Ilnicki47:333:15+1:16(4)10:57+4:19(5)17:33+9:24(5)36:35+23:05(5)46:13+27:48(5)47:33+28:12(5)46:16
Aktywne Choszczno3:15+1:16(4)7:42+3:03(5)6:36+5:05(4)19:02+13:41(5)9:38+5:53(5)1:20+0:36(4)*100